Dodaj do ulubionych

Znacie Romana fana Polszy?

03.06.21, 21:40
Lubicie chłopaka? Bardzo pozytywny człowiek, którego nie zniszczył system z syfiastego miejsca w którym się urodził i wychował. Mam tylko nadzieje, ze w przyszłości pojedzie dalej na zachód a nie zostanie w polskim syfie.
Obserwuj wątek
    • eliszka25 Re: Znacie Romana fana Polszy? 03.06.21, 22:03
      Znamy i bardzo lubimy. Zaczęliśmy go oglądać zanim jeszcze przyjechał do Polski. Zaczynał od organizowania nietypowych wycieczek po Naddniestrzu. Bardzo fajny chłopak i mam nadzieję, że mu się w życiu poukłada jak najlepiej.
    • riki_i Re: Znacie Romana fana Polszy? 04.06.21, 09:10
      Znamy. Sam nauczył się polskiego, a potem brawurowo wyrwał z czarnej dupy Naddniestrza (choć filmiki o prześladowaniach przez władze uczestników tej ostatniej imprezy rozdął nadmiernie). Sądzę mimo wszystko, że jego oczekiwania względem Polski są niestety nadmierne. Przeżyje sporo rozczarowań.

Z polskich wideoblogerów mój typ to Bez Planu. Zwłaszcza te ostatnie pół roku z Igną na Palawanie to jest czad. Poza tym facet jest inteligentny i ma ciekawe obserwacje np. takie, że życie w tropikalnym raju z gorącą wenezuelską laską i generalnie nicnierobienie fizycznie źle mu służy (narzekał ostatnio że się postarzał i marnie wygląda jak na 41 lat).

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka