Dodaj do ulubionych

Urlop za granicą z niemowlakiem

08.06.21, 09:34
I kwestia transportu. Planujemy wyjazd do południowych Włoch, oczywiście samolotem. Niemowlę będzie miało 8 miesięcy. Mąż upiera się, żebyśmy wynajęli kwaterę (oboje nie lubimy hoteli), bo jego zdaniem to ostania szansa na samodzielnie zorganizowany wyjazd wakacyjny, gdyż pewnie za rok-dwa będziemy pewnie z powodu dziecka jeździć wyłącznie na wczasy AI z biura podróży. A ja denerwuję się transportem z lotniska do miejsca zakwaterowania. Pojedziemy pewnie shuttle busem. Jak przewozi się niemowlaka w czymś takim? Fotelika wiadomo, że nie będzie. Z drugiej strony transfer do hotelu organizowany przez biuro podróży to też busik bez fotelika. Za taksówkę zapłacilibyśmy jak za zboże (a i tak nie będzie pewności, że będzie fotelik). Wynajem samochodu odpada – żadne z nas nie chce jeździć po południowych Włoszech, poza tym nie potrzebujemy auta, chcemy się tylko dojechać z lotniska.
Odechciewa mi się jechać przez ten problem. Mąż twierdzi, że przesadzam, mnóstwo ludzi lata na urlop z małymi dziećmi i przemieszczają się autobusami bez fotelików. Ja mam obawy.

Przesadzam? Jak macie doświadczenie w tym temacie i rady to poproszę. 😊
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka