Dodaj do ulubionych

Czy jest na sali lekarz? Diagnoza

10.06.21, 20:39
W marcu przechodziłam covid. Jednym z objawów było m. in zmęczenie. Po 2 tyg zwolnieniu jakoś doszłam do siebie i wróciłam do pracy. Tak po miesiącu było już całkiem dobrze. 21 maja miałam pierwszą dawkę moderny. Przespalam cały następny dzień i potem było coraz lepiej. Ale od około tygodnia nie mogę sobie poradzić. Ogarnia mnie w ciągu dnia takie zmęczenie, że oczy same się zamykają. Jak jestem w domu to śpię w dzień, co nigdy mi się nie zdarzało. Najgorzej w pracy ☹️. Czuję też osłabienie które dopada mnie nagle. Np w niedzielę wstałam wyspana, wyszłam z psem, zrobiłam śniadanie i po tym śniadaniu padłam. Położyłam się "na chwilę" a obudziłam po 2 godzinach że zdrętwiała ręka (niewygodna pozycja)
Ogólnie chodzę taka spowolniona, mam wrażenie że nawet w myślach się zacinam. Jak mam coś zrobić to zbieram się długo, nie mam siły nawet z fotela wstać czy ręki z kubkiem podnieść 😲. Chodzę w zwolnionym tempie.
Nawet w pracy koleżanki zauważyły, że źle wyglądam, jak chora.
Rano jestem napuchnieta (palce, powieki) brzuch od jakiegoś czasu wzdęty.
Byłam oczywiście u lekarza i robiłam dzisiaj morfologię, tsh, próby watrobowe, cukier
Cukier 93, ob 12, reszta norma lub niewiele powyżej /poniżej.
Co jeszcze mogę /muszę zbadać?
Czy to możliwe że to jeszcze po szczepieniu mnie tak trzyma?
Czuję się jak 80 latka z taką energią.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka