Dodaj do ulubionych

Malena film

13.06.21, 00:08
Właśnie obejrzałam. To film do którego wracam co jakiś czas. Zastanawiam się czy tez zauważyliście, ze tylko kobieta potrafi być wobec drugiej kobiety tak zazdrosna, bezlitosna i złośliwa? Szczególnie jak jakaś kobieta jest wyjątkowo ładna, inteligentna, ma coś co sprawia, ze nie jest przeciętna? Ja mam dokładnie takie wnioski. Moja koleżanka z pracy, bardzo piękna dziewczyna, była bardzo obgadywania i krytykowana przez inne koleżanki z pracy gdy tymczasem koledzy złego słowa o niej nie powiedzieli. Ja sama jeśli chodzi o moja osobę mam dokładnie takie same wnioski.
Obserwuj wątek
    • fornita111 Re: Malena film 13.06.21, 00:21
      No nieeeee, nikt tak nie potrafi zgnoic dziewczyny, jak facet, ktoremu dala kosza. A nie, sorry, jeszcze faceci z przerosnietym ego i ci z kompleksami sa mistrzami w dowalaniu kobietom. Wszystkim: ladnym, madrym, tym z sukcesami, ale tym, ktorym sie nie ulozylo. Mezczyzni gora w gnebieniu.
      • katiemorag Re: Malena film 13.06.21, 01:26
        Ale nikt tak nie potrafi gnębić ładnej kobiety jak druga kobieta. Za nic. Za to, ze jest ładniejsza czy ma większe powodzenie wśród facetów. Mężczyzna potrafi gnoić kobietę za to, ze dała mu kosza czy jakieś inne osobiste sprawy do niej.
        Moja piękna koleżanka z pracy miała romans z żonatym kolega. Wszystkie baby z pracy siadły na nią a faceci co najwyżej żartowali jakie ma cycki czy w jakich pozycjach to robi. Teraz po kilku latach jak jest mowa o tej kobiecie to tylko z radością plotkują, ze przytyła czy się postarzała. Oczywiście to była i pozostanie dziwka. Faceci kompletnie inaczej do niej podchodzą. Nie ma tej grupowej nienawiści. Nawet jak żonaty facet zdradza to pierwsza winna jest zawsze kochanka a nie mąż.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka