Dodaj do ulubionych

Trzyletnia Zuzia zakatowana przez rodziców

13.06.21, 13:14
Tym razem w Toruniu rodzice zakatowali trzyletnią dziewczynkę.
Zwyrodnialcy na zdjeciu profilowym mieli nakładkę "jestem za życiem"

www.se.pl/torun/torun-3-letnia-zuzia-nie-zyje-sad-oddal-ja-rodzicom-bestiom-makabryczny-final-aa-YG3t-umTu-voGy.html?fbclid=IwAR30cfCUyybtlXIXuJChfWRyvimn1fnBAVXBxFfLVIPguNmWAhhGx6L8UDI
Obserwuj wątek
    • mama303 Re: Trzyletnia Zuzia zakatowana przez rodziców 13.06.21, 14:38
      zawsze jak pojawia się taka sytuacja straszna to przypomnieć należy wszystkim: NIE, tradycyjna rodzina nie jest gwarantem szczęścia
      • yadaxad Re: Trzyletnia Zuzia zakatowana przez rodziców 13.06.21, 14:53
        Nie chcieli zgrzeszyć bezstresowym wychowaniem.
      • ichi51e Re: Trzyletnia Zuzia zakatowana przez rodziców 13.06.21, 15:02
        jaka tradycyjna? Państwo nie byli małżeństwem koleś do domu wpadał między kolejnymi pobytami w więzieniu?
        • ichi51e Re: Trzyletnia Zuzia zakatowana przez rodziców 13.06.21, 15:03
          "Sylwia M. mieszkała ze swoim partnerem w centrum toruńskiej starówki. Przemysław O. raz był w domu, a raz w więzieniu, gdzie trafiał nie raz, nie dwa, zostawiając swoją partnerkę w ciąży lub z dzieckiem. Ma na swoim koncie kilka wyroków, a niedawno wyszedł z więzienia. "
        • mama303 Re: Trzyletnia Zuzia zakatowana przez rodziców 13.06.21, 15:11
          ichi51e napisała:

> Państwo nie byli małżeństwem koleś do domu wpadał między kolej
          > nymi pobytami w więzieniu?

aha, czyli jakby zalegalizowali związek to byliby innymi ludźmi
          • ichi51e Re: Trzyletnia Zuzia zakatowana przez rodziców 13.06.21, 15:32
            odnoszę się tylko do "tradycyjna rodzina" no w żaden sposób nie tradycyjna chyba ze panna z dziecmi i tata w więzieniu to dla kogoś tradycyjna...0
            • mama303 Re: Trzyletnia Zuzia zakatowana przez rodziców 13.06.21, 19:42
              ichi51e napisała:

> odnoszę się tylko do "tradycyjna rodzina" no w żaden sposób nie tradycyjna chyb
              > a ze panna z dziecmi i tata w więzieniu to dla kogoś tradycyjna...0

tradycyjna w sensie chłopak i dziewczyna, papierek nie jest tu istotny bo w sensie tłuczenia dzieci nic nie daje
          • annajustyna Re: Trzyletnia Zuzia zakatowana przez rodziców 13.06.21, 16:04
            Nie, byliby tradycyjni.
            • livia.kalina Re: Trzyletnia Zuzia zakatowana przez rodziców 13.06.21, 20:04
              Przepraszam bardzo - dramatysia też z partnerem bez ślubu ma dziecko a uważa się za tradycjonalistkę i konserwatystkę.
        • mizantropka_20 Re: Trzyletnia Zuzia zakatowana przez rodziców 13.06.21, 15:13
          Oj tam, oj tam ważne, że LBGT nie byli
          • demodee Re: Trzyletnia Zuzia zakatowana przez rodziców 13.06.21, 16:01
            > Oj tam, oj tam ważne, że LBGT nie byli

Nie wiadomo. Może byli biseksualni?
            • annajustyna Re: Trzyletnia Zuzia zakatowana przez rodziców 13.06.21, 16:04
              Taa, w więzieniu nie takie cuda, panie...
    • kozica111 Re: Trzyletnia Zuzia zakatowana przez rodziców 13.06.21, 14:39
      Mysle że to wina katolików, jak zwykle.
      • ichi51e Re: Trzyletnia Zuzia zakatowana przez rodziców 13.06.21, 16:42
        10/10
      • chococaffe Re: Trzyletnia Zuzia zakatowana przez rodziców 13.06.21, 17:04
        A co sądzisz o konwencji stambulskiej, kozica?
      • edelstein Re: Trzyletnia Zuzia zakatowana przez rodziców 13.06.21, 19:50
        Zapewne byli katolikami.Jak większość w Polsce.No,ale konwencja jest be.
        • konsta-is-me Re: Trzyletnia Zuzia zakatowana przez rodziców 13.06.21, 20:05
          Zapewne takimi jak ematka, która jedna ręka wali katoli a druga przygotowuje torty na Komunię i dobiera sukienki na chrzest aż furczy 😂
          Taki paradoksik
    • konsta-is-me Re: Trzyletnia Zuzia zakatowana przez rodziców 13.06.21, 14:46
      To dlatego że to "polska" rodzina i katole.
      Poszczujmy się na siebie nawzajem , ach już nie mogę się doczekać tej jatki...
      • araceli Re: Trzyletnia Zuzia zakatowana przez rodziców 13.06.21, 15:00
        konsta-is-me napisała:
        > To dlatego że to "polska" rodzina i katole.
        > Poszczujmy się na siebie nawzajem ,

W sensie - czujesz, że ktoś szczuje na ciebie, że katujesz swoje dziecko a nie powinien?
        • mizantropka_20 Re: Trzyletnia Zuzia zakatowana przez rodziców 13.06.21, 15:11
          Araceli!!!! Przecież ta sytuacja jest wcielaniem chrześcijańskich wartości i manifestacją postawy " że tylko chłopak i dziewczyna to POLSKA rodzina" !!!! (dla inteligentnych inaczej poprzednie zdanie to ironia).
        • konsta-is-me Re: Trzyletnia Zuzia zakatowana przez rodziców 13.06.21, 20:00
          Raczej nie, bo nie jestem "katolicka polska rodzina" i nie mam dzieci a to chyba wymóg?
          Tzn.wylacznie takowe katują nie- katolickie i nie- polskie - nigdy 🤔
          Czy może obowiązkiem polskiej rodziny jest katowanie?
          Bo inaczej nie mogłaby się nazywać "polska"?
          Czy musi być też katolicka?
          A może wystarczy tylko jedno z powyższych?
          A tak naprawdę to świetna wymówka ,żeby wziąć bejsbol ,jak ktoś niżej napisał i naparzać się nawzajem, bo to nasz ulubiony sport narodowy ,yay!!
      • taniarada Interesuje mnie ta wiedza 13.06.21, 15:27
        konsta-is-me napisała:

> To dlatego że to "polska" rodzina i katole.
        > Poszczujmy się na siebie nawzajem , ach już nie mogę się doczekać tej jatki...
        Tradycyjnie katole resztą świata Mam już bejsbola w łapach . Czy każdy katolik to święty i na odwrót.
    • miodowa2 Re: Trzyletnia Zuzia zakatowana przez rodziców 13.06.21, 14:56
      Mama ma lat 23, jest w ciąży i ma jeszcze dwoje dzieci...
      • joana012 Re: Trzyletnia Zuzia zakatowana przez rodziców 13.06.21, 15:09
        Bezmyślna patologia, reszta dzieci trafi do rodziny zastępczej, oby im się poszczęściło. Baba wyjdzie z pierdla ok 39 tki i dalej będzie płodzić z innym płodzimierzem, to jest najtragiczniejsze
        • taniarada Myślisz że to patole 13.06.21, 15:29
          joana012 napisała:

> Bezmyślna patologia, reszta dzieci trafi do rodziny zastępczej, oby im się posz
          > częściło. Baba wyjdzie z pierdla ok 39 tki i dalej będzie płodzić z innym płodz
          > imierzem, to jest najtragiczniejsze
          Jaką Ty masz wiedzę o danym człowieku.To się nie mieści w głowie.
      • mama303 Re: Trzyletnia Zuzia zakatowana przez rodziców 13.06.21, 15:12
        miodowa2 napisała:

> Mama ma lat 23, jest w ciąży i ma jeszcze dwoje dzieci...

płodzą biedne dzieci dla marnej kasy
        • nigdynigdynigdy84 Re: Trzyletnia Zuzia zakatowana przez rodziców 13.06.21, 15:14
          Może w więzieniu dostanie taki wpier...że nie będzie już w stanie zaciążyć kolejny raz
          • wkswks Re: Trzyletnia Zuzia zakatowana przez rodziców 13.06.21, 16:49
            Przestan powtarzać te bajki o wpier.... w więzieniu. Więźniowie nie chcą kar, personel nie chce nagan i raportów, odbierania dodatków. Nikt im nic nie zrobi. Spotka ich ostracyzm, moze ktos im do jedzenia napluje.
        • annajustyna Re: Trzyletnia Zuzia zakatowana przez rodziców 13.06.21, 16:06
          E nie, po prostu te ciąże jakoś tam im się trafiają.
      • mizantropka_20 Re: Trzyletnia Zuzia zakatowana przez rodziców 13.06.21, 15:16
        I pewnie Panbócek nie raz jeszcze pobłogosławi
    • nigdynigdynigdy84 Re: Trzyletnia Zuzia zakatowana przez rodziców 13.06.21, 15:13
      Powiem tak: jestem w stanie wiele zrozumieć, nawet to, że dziecko było wpadka, i rodzice nie byli w stanie się nią zająć.
      Tez nie lubię dzieci, więc może łatwiej mi to zrozumieć.
      Natomiast nie jestem w stanie pojąć, jakim zerem trzeba byc, żeby bić tak mała istotę, która w żaden sposób nie jest w stanie się obronić.
      Rodzice powinni zdechnąć.
      • taka-sobie-mysz Re: Trzyletnia Zuzia zakatowana przez rodziców 13.06.21, 19:57
        Popieram
    • trzebasiebawic Re: Trzyletnia Zuzia zakatowana przez rodziców 13.06.21, 15:28
      Rozumiem do czego pijesz. Obrońcy życia, katolicy i nasza ukochana Kaja Godek, potrafą w obliczu takich tragedii użyć błyskawicy z profilu - jeśli taka się znajduje.
      Tutaj mamy nakładkę za życiem. Czyli już wielu straci zainteresowanie. To pierwsza kwestia.
      Druga to: "Rodzina była pod opieką Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Toruniu. Przedstawiciele MOPR tłumaczą w rozmowie z Super Expressem, że dziewczynka decyzją sądu była w rodzinie zastępczej od marca 2019 do stycznia 2021. W lutym sąd uznał, że dzieci mogą wrócić do rodziców, że będą tam bezpieczne... Kto i dlaczego podjął taką decyzję? Teraz będą sprawdzać to śledczy, bo sąd oddał dziecko rodzicom-bestiom, a finał jest tragiczny. W ocenie inspektorów ośrodka pomocy rodzinie nic nie wskazywało na to, żeby w tym domu dochodziło do przemocy – przekonują przedstawiciele MOPR-u."

Ta obecna nagonka na biedne rodziny, którym odbiera się dzidziusie. Krucjata polskich sądów rodzinnych - za życiem, za rodziną, stop wynaturzeniom przynosi coraz obfitsze plony.
      W ogóle obserwuję dziwaczną tendencje obniżania wyroków za krzywdy na dzieciach, kobietach - szczególnie tej natury seksualnej. Wysyp mamy ostatnio odwołań w których sądy łagodzą kary. Oczywiście sądy rodzinne też się wpsiuja w trend kolejnej szansy bo jest jajnik +plemnik + wyborca. Nic tylko 👏👏
      • mama303 Re: Trzyletnia Zuzia zakatowana przez rodziców 13.06.21, 15:31
        trzebasiebawic napisała:

> Ta obecna nagonka na biedne rodziny, którym odbiera się dzidziusie. Krucjata po
        > lskich sądów rodzinnych - za życiem, za rodziną, stop wynaturzeniom przynosi co
        > raz obfitsze plony.
        Minister Wojcik się w tym specjalizuje. Powinien ktoś to dogłębnie zbadać, dlaczego dziecko wróciło do patologicznej rodziny
        • mizantropka_20 Re: Trzyletnia Zuzia zakatowana przez rodziców 13.06.21, 16:14
          Dla mnie to ktoś się powinien dogłębnie zająć genezą specjalizacji "ministra wójcika"
      • taniarada Re: Trzyletnia Zuzia zakatowana przez rodziców 13.06.21, 15:32
        Zawiniły służby.Więcej twojej ideologii nic nie jest warta czytania.
        • trzebasiebawic Re: Trzyletnia Zuzia zakatowana przez rodziców 13.06.21, 15:33
          Nie wiem, nie rozumiesz po polsku. Mówię tylko po francusku. Pisz do mnie po francusku. Ileż mam to razy jeszcze powtórzyć.
          • taniarada Re: Trzyletnia Zuzia zakatowana przez rodziców 13.06.21, 15:52
            trzebasiebawic napisała:

> Nie wiem, nie rozumiesz po polsku. Mówię tylko po francusku. Pisz do mnie po fr
            > ancusku. Ileż mam to razy jeszcze powtórzyć.
            Przestań mnie lekceważyć .Nic się nie zmieniło .Takie jest prawo.Było tego sporo .Tylko teraz media to rozglaszają .Myślisz że ja mam serce z kamienia.Czasami płaczeh .Kto mnie zna to wie że dla mnie kobieta i dziecko to wartość która nie ma ceny .Nikt dokładnie nie wie co się wydarzyło.Już Ci kiedyś pisałem niemiecki znam.
            • trzebasiebawic Re: Trzyletnia Zuzia zakatowana przez rodziców 13.06.21, 16:26
              Nie rozumiem. Przetłumacz.
        • cosmetic.wipes Re: Trzyletnia Zuzia zakatowana przez rodziców 13.06.21, 20:01
          taniarada napisał:

> Zawiniły służby.Więcej twojej ideologii nic nie jest warta czytania.

Służby zabiły dziecko?
      • trzebasiebawic Re: Trzyletnia Zuzia zakatowana przez rodziców 13.06.21, 15:32
        I dla pocieszających się, że więzienie wymierzy swiloją karę - to nie lata 80 czy średniowiecze. Przypominam o prawach człowieka. Polskie więzienie nie może sobie pozwolić na samosądy. Takim zwyrolom włosy z głowy nie spadnie i dbają o to strażnicy.
        • joana012 Re: Trzyletnia Zuzia zakatowana przez rodziców 13.06.21, 15:51
          A więc dziecko mogło żyć ale urzędnicy zdecydowali o powrocie do patusów, którym wcześniej dziewczynkę odebrano. Pewnie mamu#ka robiła maślane oczy, nagle pokochała małą miłością wielką bo 500 plusa brakowało. Państwo ma swój udział w tej tragedii rozdając bezmyślnie pieniądze i wierząc ślepo matkom. No bo matkę ma się tylko jedną a rodzina to rzecz święta. Jak widać gów... o prawda. Czuję wściekłość jak słyszę o takich bestiach, przed którym nikt i nic nie jest w stanie ochronić dziecko..
          • taniarada Re: Trzyletnia Zuzia zakatowana przez rodziców 13.06.21, 15:57
            joana012 napisała:

> A więc dziecko mogło żyć ale urzędnicy zdecydowali o powrocie do patusów, który
            > m wcześniej dziewczynkę odebrano. Pewnie mamu#ka robiła maślane oczy, nagle pok
            > ochała małą miłością wielką bo 500 plusa brakowało. Państwo ma swój udział w te
            > j tragedii rozdając bezmyślnie pieniądze i wierząc ślepo matkom. No bo matkę ma
            > się tylko jedną a rodzina to rzecz święta. Jak widać gów... o prawda. Czuję wś
            > ciekłość jak słyszę o takich bestiach, przed którym nikt i nic nie jest w stani
            > e ochronić dziecko..
            Dzięki 500 + nie dochodzi do kolejnych tragedii.Państwo i rząd nie ma nic do tego.To służby tak nędzne mają na to wpływ.Już miałem iść odpocząć a jestem pobudzony,
      • annajustyna Re: Trzyletnia Zuzia zakatowana przez rodziców 13.06.21, 16:08
        Z trzech lat życia dwa w innej rodzinie.
      • wkswks Re: Trzyletnia Zuzia zakatowana przez rodziców 13.06.21, 16:52
        Można to krócej podsumować: w Polsce liczy sie do ro rodziny i nie-zakłócanie integralnosci rodziny. Dopóki nie zmienia sie priorytety, dzieci bedą w takich rodzinach umierać.
    • lalkaika Re: Trzyletnia Zuzia zakatowana przez rodziców 13.06.21, 17:16
      Wiele bylam I jestem w stanie zrobic. Empatie mam szczatkowa, Ale zakatowac dziecko to nie.
      Zycze I'm najgorszego. Tfu
    • lauren6 Re: Trzyletnia Zuzia zakatowana przez rodziców 13.06.21, 17:22
      Na szczęście matka Zuzi nie zrobiła aborcji, Zuzia się urodziła i została ochrzcona. Czyli jest super.
    • attiya Re: Trzyletnia Zuzia zakatowana przez rodziców 13.06.21, 17:25
      Za życiem. Ale do dnia porodu
    • umi Re: Trzyletnia Zuzia zakatowana przez rodziców 13.06.21, 17:35
      Nie chce ich usprawiedliwiac, ale gdzie jest o tej nakladce? Bo nie widze.

To nie byla biedna rodzina uciskana przez system, ktorej odbieraja dzidziusie, facet byl kryminalista. Ktos tam ciala niezle dal.
    • jowita771 Re: Trzyletnia Zuzia zakatowana przez rodziców 13.06.21, 18:07
      Pewnie byli za życiem poczętym. Życie urodzone to inna sprawa, choć jego wartość wzrosła do 500 zł miesięcznie jakiś czas temu.
    • bo_jestem_jedna Re: Trzyletnia Zuzia zakatowana przez rodziców 13.06.21, 18:31
      Zawsze jak slysze o takie historii to cos za gardlo mnie chwyta... wiec pocieszam sie moze dziwacznie. Mysle, ze moze to lepiej, ze dziecko juz nie cierpii, bo inaczej tylko nacierpialoby sie dluzej, odbierane i oddawane jsszcze nie raz, maltretowane fizycznie i psychicznie. Przykro, ale wyszlo na dobre. Ten czlowiek nuz nie cierpi. 😔
    • mama303 Re: Trzyletnia Zuzia zakatowana przez rodziców 13.06.21, 19:45
      to jest ten słynny "cud życia", dla tego dziecka życie to była gehenna

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka