Dodaj do ulubionych

Podlasie szukam...

13.06.21, 18:54
Domek letniskowy, ktory można wynajac na tydzień. Im taniej tym lepiej ale...a ma byc na wylacznosc, z kawałkiem podworka, grillem, hustawką, najlepiej daleko od cywilizacji. Oczywiscie ma miec lazienkę i prąd. Moze to dziwne ale widzialam domki na wynajem gdzie byla jedna lazienka na kilka domkow - zatem dodaję, ze chce miec lazienkè na wylacznosc. Nie ma znaczenia czy bedzie to osrodek czy domek prywatny. Znacie cos? Polecicie?
Obserwuj wątek
    • klementyna156 Re: Podlasie szukam... 13.06.21, 19:03
      Tak, byłam ostatnio na długi weekend czerwcowy. Domki małe, ale urocze, z dużymi ogrodami, z grillem, a nawet z własnym stawem. Nazywa się to Biebrzańska Osada, mają 3 domki w pełni wyposażone, na wynajem. No i można z psami, dla mnie to idealne, bo mam aż dwa.
      • joana012 Re: Podlasie szukam... 13.06.21, 19:17
        klementyna156 napisał(a):

> Tak, byłam ostatnio na długi weekend czerwcowy. Domki małe, ale urocze, z dużym
        > i ogrodami, z grillem, a nawet z własnym stawem. Nazywa się to Biebrzańska Osad
        > a, mają 3 domki w pełni wyposażone, na wynajem. No i można z psami, dla mnie to
        > idealne, bo mam aż dwa.

Czy korzystaliście że spływu kajakiem? Jest niedaleko taka możliwość?
        • klementyna156 Re: Podlasie szukam... 13.06.21, 21:38
          joana012 napisała:

> klementyna156 napisał(a):
          >
          > > Tak, byłam ostatnio na długi weekend czerwcowy. Domki małe, ale urocze, z
          > dużym
          > > i ogrodami, z grillem, a nawet z własnym stawem. Nazywa się to Biebrzańsk
          > a Osad
          > > a, mają 3 domki w pełni wyposażone, na wynajem. No i można z psami, dla m
          > nie to
          > > idealne, bo mam aż dwa.
          >
          > Czy korzystaliście że spływu kajakiem? Jest niedaleko taka możliwość?
          Nie korzystaliśmy ale tak, właściciel domków ma kajaki i można je od niego wynająć od ręki.
    • nenia1 Re: Podlasie szukam... 13.06.21, 19:16
      okolice Tykocina, jak na tydzień to akurat starczy atrakcji, prócz Tykocina niedaleko jest bociania wioska, i narwiański park Narodowy, spacery, kajaki, w samym Tykocinie może bardzo dobrze zjeść, polecam pierogarnię na Rynku ale nie tylko, ogólnie ciekawe miejsca, noclegi w Żwirowa Góra - Domki nad Narwią, cenowo przystępnie, na miejscu polecam zamówić od gospodyni jajka, jedne z lepszych jakie jadłam, tylko nie wiem czy znajdziesz jeszcze wolne miejsca.
      Wersja bardziej wypasiona, nowoczesny domek, z sauną, z wanną z widokiem, nad Biebrzą, "Stodoła nad Biebrzą" ale to raczej dla ptasiarzy i dość drogo, z dziećmi stawiałabym bardziej na Żwirową.
      • klementyna156 Re: Podlasie szukam... 13.06.21, 19:21
        nenia1 napisała:

> okolice Tykocina, jak na tydzień to akurat starczy atrakcji, prócz Tykocina nie
        > daleko jest bociania wioska, i narwiański park Narodowy, spacery, kajaki, w sam
        > ym Tykocinie może bardzo dobrze zjeść, polecam pierogarnię na Rynku ale nie tyl
        > ko
        Taaaa. Ostatnio próbowałam tam coś zjeść - wszystko zamknięte na głucho, nie wiem, czy przetrwało pandemię. Pierogarnia też była nieczynna, tylko lody i pierogi na zamku dało się zjeść.
          • klementyna156 Re: Podlasie szukam... 13.06.21, 21:49
            Jak ja byłam tam, to knajpy już działały ogródkowo - ale co z tego, gdy otwarta była w praktyce jedna. Reszta albo padła, albo nie chciało im się w trenie ruszać, stolików przed wystawić (choć mieli gdzie).
            Ale, ale - niedaleko od Tykocina jest świetna knajpa Okno nad Biebrzą, z krótką, mocną kartą - tam jedliśmy obiady przez cały nasz długi weekend. Znakomita jest.
            • nenia1 Re: Podlasie szukam... 13.06.21, 21:58
              Rynek Tykociński dość mały jest, ja byłam w zeszłym roku, gdzieś w okolicach czerwca/lipca i też nie było ogródków, Opowieści z Narni miały parę krzesełek przed lokalem, ale pierogarnia nic, niemniej działali i można też było zamawiać na wynos. Bardzo dobre jedzenie i chyba najlepszy chłodnik litewski jaki w życiu jadłam, a trochę ich zjadłam. Plus całkiem niezła i działająca wtedy restauracja żydowska, gdzie w końcu zjadłam cymes.
              • klementyna156 Re: Podlasie szukam... 13.06.21, 22:09
                nenia1 napisała:

> Rynek Tykociński dość mały jest, ja byłam w zeszłym roku, gdzieś w okolicach cz
                > erwca/lipca i też nie było ogródków, Opowieści z Narni miały parę krzesełek prz
                > ed lokalem, ale pierogarnia nic, niemniej działali i można też było zamawiać na
                > wynos. Bardzo dobre jedzenie i chyba najlepszy chłodnik litewski jaki w życiu
                > jadłam, a trochę ich zjadłam. Plus całkiem niezła i działająca wtedy restauracj
                > a żydowska, gdzie w końcu zjadłam cymes.
                Żydowska była otwarta jako jedyna i zero wolnych miejsc, wszyscy tam jedli. A szkoda, wyglądała super! Bardzo klimatycznie, no ale cóż... Jeszcze kiedyś może tam wpadnę smile
              • sol_13 Re: Podlasie szukam... 13.06.21, 22:25
                Zazdroszczę. Ja byłam w długi weekend czerwcowy teraz, pod pierogarnią stala kolejka na pół ulicy, w Opowiesciach z Narnii brak jakichkolwiek miejsc, w Zamku tylko rezerwacje. No nie dało się zjeść 😆

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka