Dodaj do ulubionych

bon zakupowy zalando

16.06.21, 12:12
juz prawie kończy się ważność, a ja mam potrzebę zakupu sukienki na wesele więc naiwnie pomyślałam, że nabędę ją w ten sposób. Kwota 500 zl a więcej przeznaczyć nie zamierzałam, i co......siedzę 3 dzień i szukam czegoś i ni du du (może ja zle szukam?), nie wiem jak sie ludziom udaje pozamawiać całe pudła ciuchów, przymierzać i oddawać ew., ja zamierzałam zrobić tak samo, no ale nie wybrałam nic!, ani jednej sukienki, która spełniałaby moje skromne wymagania (czyli miejsce na biust-rozmiary nawet powyzej 40 maja max w biuscie 96-98, materiał choć w miarę porządny, a tu wszędzie poliester i elastan i aby nadawała się na taką okoliczność, a tu nawet jak wybrałam koktajlowe lub wieczorowe to nie było w czym wybierać). Czy to bedzie oznaczalo, ze te 500 zl wydam na jakies totalne niepotrzebne mi rzeczy, aby w ogole bon zrealizować, a na kiecke muszę wyłożyć z innych źródeł?! - pomyśleć, że tak się ucieszyłam kiedy go dostałam. A może mi podpowiedzie co jest fajnego na zalando, co rzeczywiscie sie opłaca, bo nie chce tez tych 500 wywalić na zbędne ciuchy.
Obserwuj wątek
      • troompka Re: bon zakupowy zalando 16.06.21, 16:48
        heh, naiwnie myslałam, ze sa po to, aby mogła spokojnie mając taki wybór sukienek sobie coś kupić, a poza tym ja nic o opłacaniu sie nie pisałam-normalnie, mam bon to tak jakbym te pińcet miała w papierku, tylko że to pińcet niewydane mi zostaje, a jak bonu nie wydam to przepadło-i to o to myslisz chodzi? ze sprzedaja bony choc wiedzą, ze ciezko je bedzie ich sklepie zrealizowac? smile
    • casasingato Re: bon zakupowy zalando 16.06.21, 18:52
      Może zamiast szukać sukienki na "wesele" znajdź prostą sukienkę lepszej jakości (jedwab), coś od "designera" (oznaczenia zalando)? Wesele się nie obrazi, Ty będziesz miała kieckę na dłużej, środowisko Ci podziękuje. Poszukaj w tych o stówę czy 2 droższych, może jest jakaś warta grzechu już za 509 zł?
    • klementyna156 Re: bon zakupowy zalando 16.06.21, 20:19
      Kilka marek ma fajne kosmetyki (np. Ellis Faas), których gdzie indziej nie widzę. Dobre sportowe ciuchy w niezłych cenach są (np. Urban Armour, uwielbiam ich legginsy i koszulki treningowe, z Nike sporo rzeczy, i z Pumy stamtąd mam). Kiecki wieczorowe akurat takie se - kiedyś odesłałam wszystkie, które przysłali, bo żadna nie taka. Porządne są raczej w sekcji premium, ale to już w tysiącach ceny raczej.
      Fajne boho kiecki od Free People tam nabywam, choć drogawe są, ale lubię je.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka