Dodaj do ulubionych

Wypełnianie ankiet?

17.06.21, 16:36
Jako praca dodatkowa? Dorabiała któraś z Was w ten sposób? Czy ogłoszenia, w których są poszukiwane osoby do wypełniania takich ankiet to jakaś lewizna czy rzeczywiście można siedząc przed komputerem w domu coś dorobić? Czy to łowienie naiwnych jak w ogłoszeniach z MLM? Macie jakieś doświadczenia?
Obserwuj wątek
      • kalafiorowa.es Re: Wypełnianie ankiet? 17.06.21, 17:23
        Dodajmy, że pierwsze 5 często zajmuje Ci odpowiadanie na pytania, po których portal stwierdza, że takich jak Ty to on nie chce.
        Ale z 50 Euro już w kilka lat w sumie zarobiłam, ostatnio za "ankietowe" kupiłam szczotkę odkłaczającą.

Uważam jednak, że to pożyteczne zajęcie, bo NIC mnie tak nie odmóżdża i nie odwraca myśli, jak te ankiety.

Ach, no i widziałam 4 potencjalne reklamy Red Bulla, z których któraś miała wejść do emisji. Czuję się elitarnie.
    • kieszonkowa Re: Wypełnianie ankiet? 17.06.21, 16:44
      Jeszcze się dopisze wink Robiłam ankiety jak chodziłam do pracy, miałam często czas między jednym zadaniem a następnym. Jedna, dwie ankiety dziennie i zazwyczaj po ok 2 tygodniach miałam voucher 10 czy 15 euro do księgarni czy TK Maxxa. Mała rzecz a cieszy smile Teraz pracuje z domu i nie mam na to czasu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka