Dodaj do ulubionych

Delektuję się otwartym okne

20.06.21, 07:26
Dopóki powietrze nie stanie się nieznośnie gorące i trzeba będzie zamknąć. Opuścić rolety i włączyć klime.
A teraz druga kawa, śpiew ptaków i ja z moimi z myślami.
Obserwuj wątek
    • annajustyna Re: Delektuję się otwartym okne 20.06.21, 07:29
      Myślami czy kacem? Ja też zaraz wstaję i jadę na drugą dawkę szczepienia. W końcu.
      • lajtova Re: Delektuję się otwartym okne 20.06.21, 07:32
        Myślami...Nie miałam wczoraj ochoty na alkohol. Piłam sobie orangine a jak się skonczyła to zrobiłam sobie dzban lemoniady.
        Zaczęłam wczoraj od nowa oglądać Ranczo. Dziś nigdzie nie wychodzę tylko przenoszę się do Wilkowyj.
    • turbinkamalinka Re: Delektuję się otwartym okne 20.06.21, 08:37
      Mój syn stwierdził dziś, że 3.30 to czas na rozpoczęcie nowego dnia. Po pierwszym odruchu i chęci uduszenia małego gnoma, stwierdziłam że dzieciak ma rację. Właśnie uciekliśmy z dworu, bo już upał, ale o 5 rano było super.
    • ichi51e Re: Delektuję się otwartym okne 20.06.21, 08:42
      U mnie juz nieznośne wiec delektuje sie klima…
    • kalafiorowa.es Re: Delektuję się otwartym okne 20.06.21, 08:44
      Współczuję. U mnie pogoda idealna.
      • mid.week Re: Delektuję się otwartym okne 20.06.21, 08:47
        u nas od środy 25*C
        tak marudziłam na deszczowe weekendy a teraz jak widzę chmurkę z kropelkami w sobotniej prognozie to mi się micha cieszy big_grin
        • pade Re: Delektuję się otwartym okne 20.06.21, 09:51
          To tak jak ja. Odliczam godziny do środy.
    • solejrolia Re: Delektuję się otwartym okne 20.06.21, 08:46
      U mnie od 4.00 nad ranem drą się wróble i mazurki-nie śpiewają, drą się i jest nieznośnie głośno. Musiałam zamknąć okno, żeby dospać do tej 7.00.
      • lajtova Re: Delektuję się otwartym okne 20.06.21, 08:50
        Wróble sa super. Uwielbiam patrzeć jak dokazują i słuchać jak się przy tym drą.
    • lilia.z.doliny Re: Delektuję się otwartym okne 20.06.21, 08:49
      U mnie xnowu od rana pada
    • primula.alpicola Re: Delektuję się otwartym okne 20.06.21, 08:50
      Na niedzielny spacer poszłam o 6 (pies wygląda na zmęczonego, mimo że wcale tak gorąco nie było), teraz też kawa (zimnaaaa, zaparzyłam wczoraj) drożdżowe wyrasta, będą bułeczki cynamonowe.
    • kornelia_sowa1 Re: Delektuję się otwartym okne 20.06.21, 09:01
      " i ja z moimi z myślami."

Czy dobrze przeczuwam, ze zaowocuje to wieloma wątkami na ematce? wink

Mnie dziś czeka baaaaaardzo długi dzień- myśle, zę nużący i trudny a Tobie życzę miłej niedzieli
      • lajtova Re: Delektuję się otwartym okne 20.06.21, 09:13
        Raczej nie. Ja dziś też mam długi dzień, ale to będzie długie lenistwo.
        Jutro mam ciężki dzień. Muszę być o 7.00 w robocie. Ciężki dzień który rozpocznie dość ciężki tydzień.
        We wtorek wróci rodzina i chcę ich namówić na Grecję albo Cypr pod koniec sierpnia.
    • lukrecja46 Re: Delektuję się otwartym okne 20.06.21, 09:43
      Właśnie szykujemy się na dzialkę. Zamierzam się opalać, popijać piwko i nic innego nie robić.
      Gorąco jest okrutnie. W pracy w pokoju jutro będę miała coś ok. 33 stopni. Przekichane..
      • lajtova Re: Delektuję się otwartym okne 20.06.21, 09:46
        W biurze siedzę obok wielkiej szklanej ściany. Na szczęście w pokoju nie mamy żadnego klimatyzatorofoba i od rana będzie klimka chłodzić.
        • lukrecja46 Re: Delektuję się otwartym okne 20.06.21, 09:51
          My nie mamy klimy...
          • pade Re: Delektuję się otwartym okne 20.06.21, 09:54
            Współczujęsad
            Pamiętam jak pracowałam w biurze bez klimy, przy głównej ulicy wyłożonej kostką i z tramwajami. Nie wiedziałam co gorsze, czy hałas, czy tropikalne duszne powietrze.
    • lot_w_kosmos Re: Delektuję się otwartym okne 20.06.21, 10:39
      Serio? Nie stać cię na klimę?
      • lot_w_kosmos Re: Delektuję się otwartym okne 20.06.21, 10:40
        Mialo być : stać cię na klimę? big_grin
    • hrabina_niczyja Re: Delektuję się otwartym okne 20.06.21, 13:35
      Ja mam otwarte cały czas w każdym pomieszczeniu. Jest przyjemny przeciąg i lekko powiewa wiatr.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka