Dodaj do ulubionych

Instruktorka jogi- czy i jak reagować?

20.06.21, 11:29
Cześć, mam zagwozdkę. Zapisałam się na krótki kurs air jogi dla początkujących. Okazało się, że znaczna część osób nigdy nie praktykowała jogi. Instruktorka właściwie od pierwszej asany była mocno niemiła, rzucała teksty w stylu: no nie...jak tego nie umiecie, to później będzie tylko gorzej... widać, kto na w-f nie chodził...zero rozciągnięcia itd. czułam się, jak na WF z bardzo mało wyrozumiałym nauczycielem. Potem się zreflektowała chyba i zaczęła nam słodzić, ale ja już byłam zdemotywowana. Wg mnie, jeśli to są zajęcia dla początkujących, to takie komentarze nie były na miejscu. Poza tym moi nauczyciele jogi zwykle byli za tym, by być dla siebie łagodnym i nie robić wszystkiego na 110proc.,bo nie o to chodzi. A tu wszystkie wyszłysmy mokre od potu i niemal słaniając się na nogach. Po tych zajęciach byłam mocno zniesmaczona i czuję, że nie tak to powinno wyglądać. Nie chcę jednak rezygnować, bo same ćwiczenia fajne i ciekawe, nie pasuje mi tylko prowadząca. Co sądzicie? Czy zwróciłybyscie uwagę ? A jeśli tak, to co powiedzieć? Ja nie jestem jakaś mocno wrażliwa, ale się wkurzyłam.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka