Dodaj do ulubionych

bilet rodzinny intercity online

23.06.21, 21:28
czy komuś udało się kupić bilet rodzinny PKP intercity przez internet? właśnie dokonałam zakupu na siebie, męża i dziecko idąc za wskazówkami: 2 osoby bez prawa do ulgi i jedna z ulgą i klikając w ikonkę bilet rodzinny wyszło nam dokładnie tyle, ile zapłacilibyśmy kupując 2 normalne i jeden z ulgą ustawową, ale odkryłam to oczywiście już po dokonaniu przelewu, bo wtedy na bilecie pojawiło się jak byk 2x100% 1x37%. zaczęliśmy kombinować zaklikowując i odklikowując bilet rodzinny i cena wychodzi dokładnie taka sama i tu i tu!
mało tego, czy na ekranie pojawia się napis 3X30% czy 3x normalny cena jest taka sama.

Obserwuj wątek
    • ga-ti Re: bilet rodzinny intercity online 23.06.21, 23:50
      Mnie się nie udało. Mamy zniżkę na KDR, pod warunkiem, że rodzic jedzie z dzieckiem, ale kiedyś wyczytałam, że mimo KDR jest jeszcze ulga rodzinna, nic z tego, nie pykło.
      A kiedyś też nie dało się kupić online biletu dla dziecka ze zniżką 100%, a bilet taki był potrzebny, bo min. było na nim opisane miejsce, które dziecko ma zająć. Pani w kasie powiedziała, że to błąd w programie. Na szczęście, chyba to już naprawili.
      • chersona Re: bilet rodzinny intercity online 24.06.21, 11:00
        jest OK. dziś zapytałam się w kasie i kobieta mi powiedziała, że system - mimo że zaznaczam opcję bilet rodzinny - wybiera korzystniejszą ofertę dla mnie - w tym wypadku 2X normalny (kupiony w promocji WCZEŚNIEJ + 37% ulgi dla dziecka). bez promocji kosztowałoby to nas dużo więcej, ale ponieważ symulację robiłam na 30 dni przed ustawioną datą wyjazdu, to nawet jak zaznaczałam 3 bilety normalne, to on naliczał mi promocję wcześniej. niniejszym zwracam honor PKP - mają ciut nieczytelny system, ale działa
        • riki_i Re: bilet rodzinny intercity online 24.06.21, 13:51
          No więc przeżyłem toczka w toczke to samo, kupując bilet 30 dni wcześniej i jeszcze korzystając z 2 ulg - 37% (dziecko) i 51% (ja), gdzie jest tylko jeden bilet normalny (żona) , system nie wczytuje jakiejkolwiek zniżki z tytułu biletu rodzinnego. Albowiem ponieważ zniżka z tytułu wcześniejszego zakupu biletu plus zniżki ustawowe dają większą korzyść niż bilet rodzinny. Oczywiście, mogliby to łaskawie napisać w systemie rezerwacyjnym, bo można się zdenerwować .

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka