Dodaj do ulubionych

Wpływ otoczenia na związek

25.06.21, 20:17
Czy doświadczyłyście kiedykolwiek na własnej skórze sytuacji gdzie jakieś osoby z zewnątrz miały wpływ na wasz związek? Czy to się często zdarza w życiu, przeżyłyście coś takiego? Czy np nieprzychylna rodzina, specyficzni znajomi lub środowisko zawodowe mogą rozwalić relacje w której ludzie się kochają?
Obserwuj wątek
  • gama2003 Re: Wpływ otoczenia na związek 25.06.21, 21:20
   Znam przypadek, gdzie przylożyła się tesciowa - matka faceta. Bardzo skutecznie syneczkowi mózg ( durny, zgoda ) przeprała i na lewą stronę wywrócila.

   Synowa - ruda naturalna piękność a tęby babol od tego zaczął podchody. Ze ruda. A potem już wszystko było źle. Rozwód.
   Potem rozwód z dzieckiem rudej, tatuś olewał olewał aż olał. Jedyny wnuk babola.
   Szkoda słów. Baba jatrzyła a syn kretynek się dawał urabiać.

    • gama2003 Re: Wpływ otoczenia na związek 26.06.21, 00:06
     No właśnie nie.

     Ale babci się też nie spodobał - bo po rudej.
     Żeby było smiesznie to dziewczyna ma a miała za młodu jeszcze większą, zjawiskową urodę. Rude a w zasadzie rudokasztanowe włosy, oczy zielone przepiękne. Figura super, taka delikatność w ruchach. I wykształcona, zaradna.

     Wnuczek ciemnowłosy, genialny chłopak.
     Rudy też byłby super. I niebieski w różowe gwiazdki.

     W glowie mi się nie mieściło, że tak można urobić syneczka, cóż, geny mamuni widać zareagowały na jątrzenie.
  • daniela34 Re: Wpływ otoczenia na związek 25.06.21, 21:37
   Mam przypadek w rodzinie: dziewczyna i chłopak znali się od końca podstawówki, mieszkali 3 klatki od siebie. Póki zwiazek był luźny, rodziny nie miały nic przeciwko, potem ślub, no bo to przecież nie był przypadek Romea i Julii, więc rodzice nie protestowali. Ale po ślubie jak to po ślubie, młodzi mieli swoje konflikty i tarcia, a rodziny (każda ze swojej strony) zamiast podejść do tego jakiś czas dystansem, podgrzewały atmosferę i poczucie krzywdy. "Oj biednaś ty, mąż chce żebyś sprzątała i gotowała, ty-ze swoim wykształceniem!" "Oj, biednyś ty, żona nie sprząta, nie gotuje." Zamiast: "pracujecie, nie stać was na pomoc domową, musicie oboje wykonywać prace domowe". I tak długo pielęgnowali poczucie krzywdy dwojga nie bardzo dojrzałych ludzi aż rozwalili małżeństwo. O nim nie wiem, ale ona nie stworzyła potem żadnego bardziej stabilnego związku.
    • fioletowa01 Re: Wpływ otoczenia na związek 25.06.21, 22:17
     Jak to jest możliwe, czy tu chodzi o to że każdego można urobić, czy o charakter ludzi, czy może tym ludziom minął stan zakochania ten haj hormonalny więc wystarczą niesprzyjający ludzie wokół + okoliczności i związek jest w ruinie?Ja sobie np nie wyobrażam że ktoś mi pierze mózg apropos mojego związku.
   • snakelilith Re: Wpływ otoczenia na związek 26.06.21, 00:17
    Poważnie? Ja tylko w telenowelach. Tam ludzie zwykle nie komunikują jasno i klarownie, a przerzucają się domyśleniami. Rzadko odpowiadającymi prawdzie. Dlatego bohaterów daje się zmanipulować, robić intrygi i rozwalać związki. W realu nie widziałam czegoś takiego, w moim prywatnym życiu nawet nie do pomyślenia.
  • massinga Re: Wpływ otoczenia na związek 25.06.21, 23:48
   Ostatnio zdarzylo sie w rodzinie meza. Jeden z braci zaczal zle traktowac zone i dzieci tez mu przeszkadzaly. Pojechala wiec delegacja zlozona z braci i siostr plus ojciec, nagadali mu, ze jak nie chce rodziny, to niech sie wynosi ale ma o dzieci zadbac. To bylo jak kubel wody i facet zmienil zachowanie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka