Dodaj do ulubionych

Ile pieniedzy na tydzien do Grecji ?

01.07.21, 14:00
Tak sobie rozwazam wyjazd na wakacje bo nie mam skonkretyzowanych planow. Jedna z opcji jest Grecja. W zasadzie obojetnie dokad byle nie bylo kamieni w wodzie ( zyczenie bombelka ). Opcja all inc to cos z gatunku "po moim trupie". Toleruje ja tylko w arabskich krajach bo przyznam szczerze ze blizsze konrakty z tambylcami to dla mnie duza nieprzyjemnosc. Poza tym nie mam ochoty siedziec jak taki grzyb w hotelu zmieniajac tylko siedzisko z baru przy basenie na bar za basenem. Zanudzimy sie. Znalazlam jedna fajna oferte z hotelikiem doslownie na plazy i bez wyzywienia. Dawno tak nie podrozowalam bo najpierw bombelek maly, potem 2xmialam wakacje w Pl, potem covid. Ostatnio jak tak podrozowalam to dziecia jeszcze nie bylo i przewazajaca czesc wydatkow szla na nocne ekscesy, teraz ich rzecz oczywista nie bedzie. To bylo 10l temu. No i teraz nijak nie wiem jak ocenic ile tam moge wydac w tydzien zakladajac ze sniadania ogarniemy sami ale reszta na miescie ( obiad+kolacja+lody+ napoje, ja tez winko ). Zorientowalam sie tylko ze 1 zorganizowana wycieczka +auto na 1 dzien to ok 100 euro. Tego nie liczcie. Chodzi mi o kwote na wydatki w knajpach. Jade z 9l wiec to nie beda ani wielogodzinne posiadowki ani specjalnie wyszukane dania. Sporo za to lpfow i napojow Chodzi mi o taka przecietna kwote
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka