Dodaj do ulubionych

dzieki bogu wakacje!

01.07.21, 16:15
ale gazeta nie zapomina jak to zle w szkole m.youtube.com/watch?v=2ugUjEk8dVY
ja obwiniam producentow ubran ktorzy jakos potrafią dla chlopcow zrobic spodnie krótkie do kolan a dla dziewczynek zawsze takie ze majtki wylaza....
chodzą wasze w strojach sportowych do szkoły?
Obserwuj wątek
    • ichi51e Re: dzieki bogu wakacje! 01.07.21, 16:15
      lol www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/7,176063,27269107,upal-30-stopni-corki-zalozyly-bluzki-na-ramiaczka-i-krotkie.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta_Wyborcza&fbclid=IwAR3yhBHbdvl8vJrS4AG902MKkUoWUsIcVWSTsSRerXg4YnVBxSZiIPJTpLY

zły link wink
    • kornelia_sowa1 Re: dzieki bogu wakacje! 01.07.21, 16:29
      W strojach sportowych chodzą do szkoły (syn) i do przedszkola (córka). Stosownych.

Ja z tej frakcji, która stara się zaszczepić w dzieciach umiejetność doboru stroju do okazji.

Nie chadzamy w koszulkach na ramiączkach do szkoły/pracy.
      Tak samo spodenki krótkie- owszem, ale nie takę które kończą się w połowie pośladka plus mają jeszcze dziury a kieszenie są dłuższe niż same spodenki.

Tak ja to widzę, jak chodzi o strój na upał dla dorastającej młodzieży.

Tak, wiem, ŻE MOŻNA wszystko bo ludzkie "ja i moje potrzeby" są najważniejsze dla niektórych. Czemu nie w bikini od razu albo bez koszulki. Przecież gorąco wink

No, a potem mamy takie Ziuty w miniówce ledwo zakrywającej tyłek na pogrzebach, portki potargane doteatru (i tak dobrze jeśli długie), dresowe spodnie na uroczystość szkolną.
      Po watkach nt stroju galowego dzieci nieiwiele mnie zdziwi, skoro większość uważa że biały t-shirt i czarne legginsy mogą być wink Po co koszula czy elegancka sukienka/spódnica?

• little_fish Re: dzieki bogu wakacje! 01.07.21, 17:02
        Owszem gorąco, owszem potrzeby - natomiast nie sądzę żeby w kusych dżinsowych spodenkach było dużo chłodniej niż w lnianych nad kolano. Też się staram zaszczepić w synach umiejętność dopasowania stroju do okoliczności i miejsca
        • hanusinamama Re: dzieki bogu wakacje! 01.07.21, 20:45
          Kup na moje bardzo chude dziecko lniane do kolana. Będę ci wdzieczna dozgonnie. Nosi szorty. nie takie ze pół pupy wystaje ale jednak szorty. Na szczęście ma 9 lat i jeszcze sie jej nei czepiają.
          • kornelia_sowa1 Re: dzieki bogu wakacje! 01.07.21, 20:56
            Twoje chude dziecko zdaje się jest płci żeńskiej.
            A rybka ma , jak pisze, synów.

Dla dziewczyn sporo jest ciuchów trochę dłuższych niż tuż za pupę.
            I akurat nawet dla bezpieczeństwa tych dziewczynek w szkole , stanęłabym na głowie żeby nie uberało się zbyt kuso.

Byłam kiedyś jako opieka w 3 klasie z klasą syna na wycieczce. Była taka jedna mądra inaczej, któa fotografowała koleżanki w ksusych szortach jak się schylały.
            Tu zareagowano, ale kij wie, co ona z takimi zdjęciami chciała robić
          • thank_you Re: dzieki bogu wakacje! 01.07.21, 21:51
            Twoja córka jest rówieśnica mojego syna - młody jest wyższy od niej o 12 cm (info z dzisiejszego wątku, w którym sie wypowiadaliśmy). Jaki jest problem, abys kupiła córce męskie szorty? W Zarze takich pełno.
    • huang_he Re: dzieki bogu wakacje! 01.07.21, 20:26
      Wkurza mnie, ze dla dziewczyn stroje są bardziej roznegliżowane. Nawet bluzki są z odpowiednio krótszymi rękawami. Spodenki - szkoda gadać, serio. Jak dłuższe, to koniecznie leginsy 3/4 lub coś w tym stylu, czyli obcisłe.
      Moja siedmiolatka aktualnie nosi ciuchy po starszym bracie i jest przeszczęśliwa, gdyż - spodenki są dłuższe (istotne przy upadkach, zadrapaniach, gdy wiatr powieje) i mają... KIESZENIE. Kolory nawet ma w nosie, tzn. uznała, że khaki pięknie się komponuje z białą bluzką. Niestety, obawiam się, ze w przyszłym roku to już nie przejdzie...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka