Dodaj do ulubionych

Wracam i o sukienkę pytam

04.07.21, 08:34
Cześć, pisałam tu kilka miesięcy z Wami wielką przyjemnością, ale zabierało mi to za dużo czasu, wracam po reseciesmile U mnie okres ostatnich kilku miesięcy był bardzo intensywny. Najważniejsze, że zaręczyła się córka, druga też się niedługo usamodzielnia , kupiliśmy im mieszkania , co też nas kosztowało pełno latania ( i nie tylko- więc do końca przyszłego roku musimy ostro zacisnąć pasa, a tu wesele...), a przedtem nie schodziłam z portali dotyczących nieruchomości, w pracy był młyn- działo sięsmile
Więc teraz z przyjemnością pytam o luźny problem- sukienka mamy panny młodejsmile Na razie jak byłam z córką u projektantki jej sukienki, czy jak to się nazywa, gdzie pani była bardzo uważna i miała super sukienki ślubne, pokazałam jej zdjęcie mojej ulubionej, (prosta, obniżony stan), ona kazała mi kupić materiał (napisała jaki, gruby jedwab)i umówiłyśmy się, że mi uszyje. Ale już nie jestem pewna tego pomysłu. Tzn może mi uszyć, ale jaki krój?? Proszę o inspiracje! mam 164, 58 kg, figura moim zdaniem bdb, mogę pokazywać ramiona, no, ale jestem niska, więc nie chcę raczej długiej. Ktoś, coś? No, oczywiście mogłabym pójść w stronę łyżwiarki, ale ta może być chyba tylko jednasmile Może widziałyście jakąś gotową w sklepie?
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka