Dodaj do ulubionych

no i są kiecki w Cannes! obgadujemy?

07.07.21, 10:46
nienastarana andie z siwymi włosami <ematki mdleją>
ostrzyknięta i naciągnięta karla bruniii - swoją drogą nidy nie widziałam w niej piękna, zawsze wyglądała jak po operacji plastycznej takiej medycznej, ratującej twarz po jakimś strasznym oszpeceniu
no i kombinezon nie piżamowy, ale cekinowy smile

ogolnie słabo, brakuje moniki belluci z grubymi nogami wink

tutaj fotki: plejada.pl/zdjecia-gwiazd/cannes-2021-gwiazdy-na-otwarciu-festiwalu-andie-macdowell-zachwycila-zdjecia/p1mn45d#slajd-14
i tu więcej: www.pomponik.pl/zdjecia/zdjecie,iId,3105131,iAId,419296

i jeszcze coś dziwnego: tiulowa sraczka z siłą wodospadu u belli hadid

Obserwuj wątek
    • daniela34 Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 07.07.21, 10:51
      Jest już chyba wątek? Ale nie wiem, czy są w nim jakieś wpisy.
      Skojarzenie w przypadku tego tiulowego wodospadu mam niestety identyczne. I nie jest to to miłe skojarzenie.
      • ms.piggy Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 07.07.21, 10:54
        może to być taki sexy tiulowy ogonek? chyba jestesmy mało zmysłowe, że sraczkę widzimy
        • daniela34 Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 07.07.21, 10:55
          smile
    • mashcaron Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 07.07.21, 10:58
      Bella pokazała co to znaczy " piórko w du.ie" 🤣
    • doubledoublejoyandtrouble Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 07.07.21, 11:05
      Bella Hadid jest piękna, ale oj. Ojej.
      • krypteia Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 07.07.21, 11:24
        doubledoublejoyandtrouble napisała:

> Bella Hadid jest piękna, ale oj. Ojej.

uroda Belli Hadid to w 100% działo chirurgów plastycznych, obejrzyj jej zdjecia przed operacjami
        • ms.piggy Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 07.07.21, 11:33
          ale jakże udane dzieło
          • melisananosferatu Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 07.07.21, 11:36
            Serio?!
            Eee...to ja tez tak chce!
            Ps. Nie potrzebuje ktos calkiem dobrej jeszcze nerki?
            • ms.piggy Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 07.07.21, 11:57
              a jak wyjdzie tak? hłe, hłe, hłe.. tongue_out
              • mid.week Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 07.07.21, 12:01
                O rany.....
              • melisananosferatu Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 07.07.21, 12:21
                A to nie jakis botoks czy inny grzyb?
                • daniela34 Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 07.07.21, 14:33
                  Bardziej jakby grzyb
                  • doubledoublejoyandtrouble Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 07.07.21, 14:41
                    daniela34 napisała:

> Bardziej jakby grzyb

Ale że jak z tego mitu, że Lenin był grzybem? big_grin
                    • daniela34 Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 07.07.21, 14:44
                      smile i podobno go pilnie skrobali, bo porastał wciąż od nowa
                    • ludzikmichelin4245 Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 08.07.21, 22:31
                      O co chodzi z grzybem i Leninem? smile
                      • mid.week Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 08.07.21, 22:39
                        www.pb.pl/czy-lenin-byl-grzybem-835961
          • lauren6 Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 07.07.21, 12:17
            Potwierdza się, że nie ma brzydkich kobiet, są tylko takie, których nie stać na chirurga plastycznego.
          • nuclearwinter Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 07.07.21, 17:07
            O, nie wiedziałam, że Bella po przeróbkach. Bardzo udanie wygląda w takim razie, naturalnie, nic nie jest przesadzone. Można? Można!
          • irisq Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 09.07.21, 19:12
            "przed" przypomina mi Mona Lisę. I przed i po bardzo subtelna, w wersji ulepszonej śliczna.
        • doubledoublejoyandtrouble Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 07.07.21, 11:40
          krypteia napisała:

> doubledoublejoyandtrouble napisała:
          >
          > > Bella Hadid jest piękna, ale oj. Ojej.
          >
          > uroda Belli Hadid to w 100% działo chirurgów plastycznych, obejrzyj jej zdjecia
          > przed operacjami

Jest mi to dokładnie obojętne smile Bardzo przyjemnie się na nią patrzy, świetnie się nosi smile
    • bywalec.hoteli Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 07.07.21, 11:07
      Nic tak nie cieszy latem jak fajne kobiety w fajnych letnich kieckach big_grin
      • klaramara33 Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 07.07.21, 19:55
        No to które to takie fajne według Ciebie?
    • mid.week Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 07.07.21, 11:08
      oooo zdublowałyscmy się!

forum.gazeta.pl/forum/w,567,172001744,172001744,Kiecki_z_Cannes_2021.html#p172001744

na tej focie Bella wyglada jakby merdała właśnie ogonem big_grin
      Carla mi się najbardziej podoba (twarzy nie komentuje, zupełnie sie nie znam na efektach kosmetyki inwazyjnej, szczególnie że fota z daleka)
      • ms.piggy Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 07.07.21, 11:18
        jak rekonstrukcja po poparzeniu
        • hanusinamama Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 07.07.21, 11:34
          Carla sukienke ma fajną, super figura. Ale twarz jej skopali juz lata temu. Teraz robi sie taka zwalista, męska na twarzy.
    • elenelda Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 07.07.21, 11:10
      Carla Bruni wygląda świetnie.
      Andie wolę jednak z farbowanymi włosami i dyskretniejszym makijażem. Bella Hadid z piórkiem w doopie wygrywa konkurencję na najgorszą kreację tej imprezy.
      • grey_delphinum Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 07.07.21, 11:21
        A ja złapałam się na tym, ze co najmniej połowy kobiet w ogóle nie kojarzę.
        • kropkaa Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 07.07.21, 11:38
          Ta też sad Części nie kojarzę w ogolę, kto zacz. Poza tym część ubrań to chyba kategoria przebranie.
      • princesswhitewolf Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 07.07.21, 11:26
        Andie brwi ma do kitu zrobione
        • backup_lady Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 07.07.21, 12:07
          Zrobiła brwi i na odrosty już nie starczyło smile
          A na poważnie - siwe włosy mi nie przeszkadzają, ale te brwi jakoś tak wyskakują na pierwszy plan.
      • taki-sobie-nick Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 08.07.21, 22:59

> Andie wolę jednak z farbowanymi włosami i dyskretniejszym makijażem.

A potem będą wątaski o nieszczęsnych kobietach podlegających przymusowi dbania o siebie.

• elenelda Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 09.07.21, 21:23
          Nie napisałam, że lepiej wygląda tylko, że mi się bardziej podoba. I słowo klucz: dyskretniejszy makijaż (albo jego brak). Lekki makijaż lub jego nijak się mają do przymusu dbania o siebie.
    • melisananosferatu Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 07.07.21, 11:27
      Spike Lee w tym rozu i Nicolas Maury w bieli (plus polbutki) wymiataja. Panie tez na plus a sraczka z sila wodospadu mnie 'omarla'😀
    • hanusinamama Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 07.07.21, 11:30
      AAAaa widziałam kieckę Belli ale przodem....zdecydowanie tyłem robi wrażenie smile
      • reinadelafiesta Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 07.07.21, 12:42
        W pierwszej galerii widać suknię Belli tylko z przodu i pomyślałam, że nawet interesująca. A po otwarciu drugiego linku już byłam pewna, że wręcz niezapomniana.
    • borsuczyca.klusek Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 07.07.21, 11:30
      A mnie się Bella podoba, wygląda zjawiskowo.
      • melisananosferatu Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 07.07.21, 11:34
        Piekna jest, ogon zas memiczny.
      • gaskama Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 07.07.21, 12:27
        Cóż wiadomo, że z goowna bata nie ukręcisz. Alle pani Bella jako nastolatka była przeciętną dziewczyną z nalaną buzią, perkatym noskiem. Tu gratulacje za urodę należą się nie Belli lecz chirurgom.
        • borsuczyca.klusek Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 07.07.21, 12:34
          Ale ja nie o twarzy tylko sukience 🙊
        • jowita771 Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 09.07.21, 10:03
          Nos Belli na pewno nie był perkaty przed operacjami.
      • klaramara33 Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 07.07.21, 13:05
        Cudownie wygląda, świetnie dobrane do jej typu urody.
      • nuclearwinter Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 07.07.21, 17:09
        Z przodu tak, ale ten ogon jest jednak śmieszny 🙈
        • klaramara33 Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 07.07.21, 19:56
          Ogon i śmiszny i pikny.
    • gaskama Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 07.07.21, 11:31
      Mnie się Andie Mcdowell bardzo podoba. Bardzo. Ona ma gęste, grube włosy. Niekiedy siwe nie chcę "łapać" farby. A nawet jak złapią, to natychmiast ta farba schodzi. Ja tak mam. Mam kępkę siwych włosów na grzywce i mimo, że mam jasne włosy, to ta kępka nie chce chwycić farby.
      Carla Bruni rzeczywiście ma dziwną urodę. Też miałam takie skojarzenie, że wygląda jak po operacji odtwórczej twarzy.
      Sraczka z pupy ... no zwraca na siebie uwagę niechybnie.
      • melisananosferatu Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 07.07.21, 11:35
        Andie jest cudna, to prawda.
      • alpepe Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 07.07.21, 11:44
        Pamiętam, jak Andie reklamowała farbę do włosów L'Oreal, skończył się kontrakt, to ma na to wyj...e.
        • melisananosferatu Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 07.07.21, 11:46
          I nawet w tym w...niu jest boska.
          • ladymercury Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 07.07.21, 11:54
            Jessica Chastain😍uwielbiam. Chciałabym być nią albo jej facetem. I jej filmy też lubię, żeby nie było 😁
            • ladymercury Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 07.07.21, 11:56
              Aha, i chciałabym mieć takie grube nogi(WTF??) jak Monika Bellucci. I w ogóle chciałabym tak wyglądać. Mogę sobie zażyczyć na 50te urodziny😉
        • gaskama Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 07.07.21, 11:56
          Reklamowała całkiem niedawno. Może kontrakt skończył się BO ma wyyebane?
          W tym plastikowym, sztucznym, zoperowanym świecie coraz bardziej podobają mi się kobiety niezoperowane, nieostrzykane, nieponaciągane.
      • mid.week Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 07.07.21, 12:04
        Ja Andie tych włosów serdecznie współczuję. Sama mam dużo z tendencja do skrętu - masakra!
    • srubokretka Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 07.07.21, 12:33
      Slabe. Szkoda czasu.
    • aguha Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 07.07.21, 12:35
      Jeszcze dziwniejsza jest kiecka Farhany Bodi. Mam tylko jedno skojarzenie - Wielki Ptak z Ulicy Sezamkowej
    • klaramara33 Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 07.07.21, 13:02
      Najlpeszy ten ogon tiulowy smilesmilesmile. Bardzo mi się podoba i rozwesela.
    • cruella_demon Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 07.07.21, 15:52
      O rany! Ta w tym białym wygląda jakby jej sraczka prosto z doopy z siłą wodospadu trysła.
      Straszne.
    • birch70 Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 07.07.21, 16:50
      Marion Cotillard - bogini. Kiecka taka sobie, ale ona sama nieodmiennie od lat mnie zachwyca.
    • kadfael Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 07.07.21, 17:09
      Spike Lee rządzi!
      • aguha Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 08.07.21, 21:29
        Zgadzam się!
    • kotejka Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 07.07.21, 17:22
      Ministra od kultury i Baptiste maja takie same kreacje
      Baptiste jednak wyglada lepiej
      Naprawdę nie znalazł się żaden francuski projektant, który by ubrał ministre od kultury jak kobietę?
      • mid.week Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 07.07.21, 17:27
        kotejka napisała:

> Ministra od kultury i Baptiste maja takie same kreacje
        > Baptiste jednak wyglada lepiej
        > Naprawdę nie znalazł się żaden francuski projektant, który by ubrał ministre o
        > d kultury jak kobietę?

jakieś szablony są na ubrania "jak kobietę"?
        • kotejka Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 07.07.21, 17:30
          Zdecydowanie lepiej wygląda kobieta na taką uroczystość w czyms i bym niż wielkie czarny garnitur
          Do tego fryzura jak po tyfusie
          • potworia116 Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 08.07.21, 20:55
            kotejka napisała:

> Zdecydowanie lepiej wygląda kobieta na taką uroczystość w czyms i bym niż wielk
            > ie czarny garnitur
            > Do tego fryzura jak po tyfusie

Zdecydowanie lepiej dla kogo?
            Nie mówiąc o tym, że nie wszystkie kobiety chcą być ubierane, część lubi ubierać się samodzielnie.
            • kotejka Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 09.07.21, 09:24
              Świetnie, przypłaciła to wolenie fatalna stylowka na czerwonym dywanie - inne wyglądają jak piękne stylowe kobiety, ona jak rumburak. A szkoda,mogłaby,niczego jej nie brak
              • potworia116 Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 09.07.21, 09:25
                Zapewne teraz opłakuje brak uznania w twoich oczach.
                • kotejka Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 09.07.21, 09:29
                  Zapewne nie tylko moich - tam zwrocone były raczej wszystkie filmowe oczy swiata
                  • potworia116 Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 09.07.21, 09:37
                    1. Śmiem twierdzić, że filmowy świat niekoniecznie podziela twoje zdanie 🥴.
                    2. Ponadto ministra ma ten komfort, że z opinią środowiska na temat swojej powierzchowności liczyć się nie musi.
                    3.Kiecki na czerwony dywan to pasza dla konsumentów portali plotkarskich, a nie czynnik jakkolwiek istotny dla czyjejkolwiek kariery.
                    • kotejka Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 09.07.21, 09:54
                      Ja do niej w tej sprawie pisać nie będę
                      A wątek jest o odgadywaniu outfitow
                      Mnie się nie podoba,zabronisz mi?
                      • potworia116 Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 09.07.21, 10:06
                        Pewnie, że nie zabronionę, polemizuję tylko😋.
    • nikita1908 Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 08.07.21, 20:29
      Mnie podoba się Eva Herzigova - mimo 47 lat wyglada obłędnie. Obserwuje ja na instagramie i wogole nie widać żeby coś robiła z twarzą. Może trochę botoksu w lwia zmarszczkę i tule. Nawet powieki ma opadające . Jest piekna a to przecież koleżanka Carli Bruno z wybiegu
      • nikita1908 Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 08.07.21, 20:33
        I jeszcze
        • disco-ball Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 09.07.21, 09:33
          Uwielbiam ja za cudowny uśmiech!
        • klaramara33 Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 09.07.21, 10:20
          Piękna dojrzała kobieta.
    • ewa_2009 Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 08.07.21, 20:45
      Candice Swanepoel (zdjęcie nr 2) to jak Edward Nożycoręki.
    • potworia116 Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 08.07.21, 20:52
      Aż sobie odświezylam wczoraj Sex, lies, and videotape. Jaki uroczy film, jak się wdzięcznie starzeje. Zupełnie jak A McD.
    • taki-sobie-nick Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 08.07.21, 22:42
      To chyba miało być nawiązanie do pawiego ogona.
    • ludzikmichelin4245 Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 09.07.21, 09:29
      Czy Cannes już odeszło od wymogu szpilek? Pamiętam, że w którymś momencie zrobiło się o tym głośno, że "pań bez szpilek nie wpuszczamy".
    • memphis90 Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 09.07.21, 11:12
      Podoba mi się Jodie Foster, Andie w sukience nr 2 i Carla Bruni. Te wszystkie fontanny z d... i przezroczyste kiece bez biustonosza wyglądają dość żałośnie. https://akns-images.eonline.com/eol_images/Entire_Site/202167/rs_634x1024-210707180637-634-andie-macdowell-cannes-2021.ct.jpg?fit=around%7C776:1254&output-quality=90&crop=776:1254;center,top
    • chatgris01 Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 09.07.21, 12:10
      ms.piggy napisała:

> i jeszcze coś dziwnego: tiulowa sraczka z siłą wodospadu u belli hadid
      >

Eee. Byłam pewna, że piszesz to o tej! (mignęła mi przedwczoraj w TV)

https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/zi5k9kuTURBXy9kNTg4MTBiNy01MGNjLTQwZmEtYmNmMi1mMjYyMzU2MDQxZWYuanBlZ5GTAs0DSACCoTAFoTEB
      • apallosa Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 09.07.21, 13:45
        Co do Andie Macdowell- to makijaż fatalny.Ten nadmiar czarnego tuszu i w ogóle czerni wokół oczu jest fatalny.No i bardzo niedobrany kolor różu...to ma być makijaż wyrazisty,ale dobrany do wieku,koloru cery...niestety, makijażysta do wymiany. Co do siwych włosów- postarzyly ja bardzo, teraz taka moda itd.ale jestem tutaj na nie i już 😫
        Kreacja i wygląd Belli Hadid- bardzo na tak,jeno ten wodospad z pupy jakoś tak niesmacznie wyszedł.Chyba,że ,,tak mialo być" coby ludziska na jęzory wzięli,to wtedy przepraszam.Natomiast sama kreacja jest oryginalna,przefajna- byłoby ten ogon złapać ręką przy pozowaniu i już ładniej 🤪
        Jodie Foster z małżonką bardzo owszem,owszem- gustownie ubrane.
        • homohominilupus Re: no i są kiecki w Cannes! obgadujemy? 09.07.21, 22:57
          A moim zdaniem Andie wygląda świetnie

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka