Dodaj do ulubionych

a w KRS (rejestrze sądowym) niewiele działa..

14.07.21, 14:12
chodzi o składane po nowemu elektronicznie wnioski.
Kto miał szczęście wysłać wniosek najpóźniej 30 czerwca ma szansę.
Z wnioskami po 1 lipca kicha.
Jeszcze jak chodzi o np zmianę adresu to może pójdzie, ale żadne zmiany z udziałem aktów notarialnych (np zmiana umowy, wysokości kapitału, ) nie chodzą, bo akty się nie zaciągają do systemu. Choć powinny. Do kiedy to potrwa? Nie wiadomo.

Obserwuj wątek
      • jasnoklarowna Re: a w KRS (rejestrze sądowym) niewiele działa.. 14.07.21, 14:24
        Ale nie akceptuje w dotychczasowym S24 czy w nowym PRS?
        Z tego co wiem to PRS się podpinają, we wniosku są widoczne, nie ma po wpisie możliwości dołączenia ich do elektronicznych akt rejestrowych czyli RAR. Ostatecznie można wpis zrobić a podłączenie pozostawić na później. Ostatecznie ludzie mogą też uchwały poskanowane przy elektronicznym wniosku dołączyć papierowo w ciągu 3 dni.
        A jak coś jest w akcie zawarte to nie obejdziesz, bo aktów z CREWANu system nie widzi wcale. A tych nie dotyczy skanowanie i dosyłanie papierowo. Trzeba czekać.
    • panna_lila Re: a w KRS (rejestrze sądowym) niewiele działa.. 26.07.21, 11:45
      mam kilka pytań, może któraś zna odpowiedzi, bo na infolinii KRS co osoba, to inna odpowiedźsad generalnie panie nie wiedzą jak się poruszać w portalu rejestru sądowego, bo jak mówią "to nie ich portal")
      a ja mam pytanie:
      - złożyłam wniosek o zmiany jeszcze w czerwcu, z powodu błędu w jednym załączniku przyszło zarządzenie o zwrocie, niestety nie zmieściłam się w terminie 7 dni i chcę to zrobić po tym terminie i teraz jedna pani mówi, że składałam papierowo więc składam papierowo, druga, że tylko elektroniczniesad może któraś się orientuje jak składać?
      - jeśli papierowo to składam tylko ten formularz, w którym był błąd czy wszystkie formularze, a jeśli wszystkie to z datą dzisiejszą czy z tą którą poszedł pierwszy wniosek
      - jeśli elektronicznie to muszę załączyć dokumenty, które poszły jako załącznik do wniosku i póki co są w KRS, czyli co wniosek do nich o zwrot tychże?

Poradźciesmile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka