Dodaj do ulubionych

Kochanek - dlaczego mnie nie pociąga?

14.07.21, 15:09
Wątek na kanwie 20 contra 40smile
Wczoraj w ramach wybytych domowników iodwiedzin koleżanki obejrzałyśmy 3 odcinki. Doszłam do następujących wniosków:
1.Jestem głupia straszliwie, ponieważ wymienionego w tytule wątku pana nie skojarzyłam konkretnie z niczym (przez nieoglądanke telewizji) i nazwisko KOCHANEK wzięłam za nazwę utworzoną na potrzeby programu (tzn. on ma być kochankiem tych rywalizujących pań).

2. Z przerażeniem odkryłam, że on ma 43 lata. Nawet sobie go wyguglałam, bo sądziłam, że to jakaś pomyłka. No rocznik mój, czyli 78. Spokojnie dałabym mu 50+. Pan ma wszystkie atuty, które są pożądane u mężczyzny - włos jest, brzucha nie ma i skąd mój odbiór. A ja jestem łaskawa i czasem z czystej życzliwości odejmuję komuś lat. A przy Kochanku myślę życzliwie no... 52.
Dlaczego tak?

3. To typ mężczyzny daleki od mojego podobania się. Ale nie wiem czemu aż tak?
A może powinnam się wybrać do okulisty. Gdybym jakimś cudem znalazła się w gronie rywalizujących pań ...a wyszedł do mnie w/w to uciekałabym gubiąc po drodze swoje bikiniuncertain

4. Pan nie zrobił mi nic złego, nie odezwał się też w tych odcinkach niestosownie. Co ze mną nie tak? Pytałam a koleżanki a ona, że spoko dałaby radę. Czyli to ze mną coś nie halo. Może to wiek, kiedy trzeba się powoli na cmentarz czołgać?

5.Proszę nie hejtujcie pana, tylko napiszcie mi, jak to możliwe, że mnie aż taksmile
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka