Dodaj do ulubionych

Jestę kołczę

16.07.21, 20:09
Bądź tak pewna siebie, jak nowa panna misiaczka, która uważa, że zna go lepiej od jego byłej żony!
Obserwuj wątek
      • iwoniaw Re: Jestę kołczę 16.07.21, 20:51
        A, wszystko jasne 😂 Jest na świecie istota, która bezinteresownie postanowiła Cię uświadomić co do faktów, które przeoczyłaś przez x lat bliskiego kontaktu z nimi, podczas gdy ona od pierwszych chwil je dostrzegła i uznała, że tak nie może być, byś tkwiła w mylnych przekonaniach! 😂😂😂
          • saszanasza Re: Jestę kołczę 16.07.21, 21:48
            geez_louise napisała:

> Istota nieskalana! Moim zdaniem głównie nieskalana myślą, ale cóż takie czarown
            > ice jak ja mogą wiedzieć o istocie prawdziwej komunii dusz…
            >
            Piszesz tak, jakbyś wszystkie cnoty pozjadała!😉😂
            • geez_louise Re: Jestę kołczę 16.07.21, 22:01
              Co lepsze - Dzielny tata założył mi już drugą w tym roku sprawę w sądzie. Jego problemy jak zwykle - jestem zbyt bogata, wredna i go nie wspieram w dzielnym tatowaniu, przez co dziecko przeżywa traumę.

Pani będzie świadkiem nieposzlakowanego charakteru i dzielności.

Co mi proponujecie gdy przyjdzie moja kolej zadawania pytań świadkowi? Bo obawiam się, że serdeczny śmiech, pokładanie się na pulpit, wycieranie smarków i okrzyki „dobre! aż taka naiwna to nawet ja nie byłam!” może nie przypaść sędzi do gustu.
    • chocolatemonster Re: Jestę kołczę 16.07.21, 21:10
      Badz tak pewna siebie jak jedna 'kwadratoglowa' ,ktora mysli, ze jest osmym cudem swiata a trup meski sciele sie pod jej stopami (jestem wredna, jestem wredna ale tamta to prawdziwa fladra).
      ps. na laptopku mam innego nicka niz na telefoniesmile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka