Dodaj do ulubionych

wątek o córce z łobuzem

18.07.21, 15:50
wyglada mi na trollowanie a wy niezłe daliście się wpuścić w maliny
ewentualnie stażystka gw zbiera materiał na artykuł
Obserwuj wątek
    • arghail Re: wątek o córce z łobuzem 18.07.21, 15:54
      No nie wiem.
      Sądząc po sobie bardzo możliwe że autorka napisała prawdę
      • bywalec.hoteli Re: wątek o córce z łobuzem 18.07.21, 16:39
        serio? mi tu się jakoś kupy to nie trzyma
      • bywalec.hoteli Re: wątek o córce z łobuzem 18.07.21, 16:39
        kolejny wątek to bedzie „uderzył ją”?
    • asia.sthm Re: wątek o córce z łobuzem 18.07.21, 16:43
      Swieto dzisiaj, zgadzam sie z bywalcem.
      Caly watasek trollo, jedynie Snake stanela na wysokosci zadania zakladajac prawdziwosc historii.
      • cegehana Re: wątek o córce z łobuzem 18.07.21, 16:56
        😃 no ja też. Za bardzo jednoznaczne żeby było prawdziwe.
      • bywalec.hoteli Re: wątek o córce z łobuzem 18.07.21, 17:30
        Bo ja bardzo łatwo podpuścić na cos kiedy może ukazać swą agresję … wtedy wjeżdża niemiecki czołg smile
      • snakelilith Re: wątek o córce z łobuzem 18.07.21, 17:37
        Wątek ciekawszy od kolejnych kretyńskich wypocin ciecia bez mózgu, któremu ciągle ktoś jak widać odpisuje.
    • heca7 Re: wątek o córce z łobuzem 18.07.21, 16:56
      Dlatego się w nim nie wypowiadałam. Jak dla mnie trollololo. Tylko bardziej rozbudowane.
      • sol_13 Re: wątek o córce z łobuzem 18.07.21, 19:57
        Pewnie, że troll i ta co syna uderzyła też.
        • zuzanna_a Re: wątek o córce z łobuzem 18.07.21, 22:04
          Jasne. W polsce ludzie się mordują, podpalają, dzieci topią w beczkach, malolaty na imprezach ćpają, skacza z blokow i dzieci robią, a na forum nie moze byc matki co da bezczelnemu dziecku w twarz albo takiej ktorej córka ma chlopaka idiote.
          Jeszcze w kraju w ktorym nie 18 latki, tylko dorosle dojrzale kobiety latami tkwią w przemocowych zwiazkach, gdzie chlop tłucze ją i dzieci, a ona go w sądzie broni.
          • heca7 Re: wątek o córce z łobuzem 18.07.21, 22:45
            Wszystko to robią, owszem. Tylko te co robią to naprawdę o tym nie piszą po forach.
            • sol_13 Re: wątek o córce z łobuzem 18.07.21, 22:51
              Poza tym to widać po tym, JAK piszą.
              Pewnie, że mogą być takie sytuacje, ale ten sposób pisania-od razu widać, że na potrzeby rozruszania forum.
              • taki-sobie-nick Re: wątek o córce z łobuzem 18.07.21, 23:13
                Jaki sposób pisania? Pytam serio.
                • heca7 Re: wątek o córce z łobuzem 19.07.21, 00:02
                  Taki...specyficzny. Przede wszystkim dawkują. Istotne informacje pojawiają się nie na raz ale w wielu postach. Zwykle zdawkowe.W dużych odstępach czasu. A jednocześnie nieistotne tło bywa rozbudowane do wielkich rozmiarów. Wypowiedzi są egzaltowane, emocjonalne. Pojawiają się imiona dzieci. Pojawia się czasem duża litera w słowach On, Syn, Córka. Kiedy wciągnie się więcej forumek i zaczynają zadawać pytania pojawiają się dodatkowe komplikujące szczegóły typu chłopak- bokser. Po tylu latach na forum moja intuicja rzadko się myli. Ta historia śmierdzi na kilometr.
                  • bywalec.hoteli Re: wątek o córce z łobuzem 19.07.21, 00:07
                    Ja tego aż tak nie analizowałem, ale moja podświadomość/intuicja sama mi podpowiedziała, ze to fake historia, zapewne opierając się na wymienionych przez Ciebie albo podobnych przesłankach Heco.
                  • panna.nasturcja Re: wątek o córce z łobuzem 19.07.21, 01:15
                    Ta historia jest opisywana i dawkowana w kolejnych postach i wątkach dokładnie tak samo jak pasierbica w ciąży, identyczny model.
                    • sol_13 Re: wątek o córce z łobuzem 19.07.21, 04:42
                      Ooo pasierbica w ciazy byla super😉
                      • panna.nasturcja Re: wątek o córce z łobuzem 19.07.21, 14:26
                        No, kiedyś to były trolle smile
                        • kira02 Re: wątek o córce z łobuzem 20.07.21, 11:45
                          Bo właśnie, watek ciekawszy, niz sporo innych, prawdziwych.
                          • asia.sthm Re: wątek o córce z łobuzem 20.07.21, 12:18
                            > Bo właśnie, watek ciekawszy, niz sporo innych, prawdziwych.

Jak ktos lubi farse to oczywiscie moze tak uwazac big_grin
                          • panna.nasturcja Re: wątek o córce z łobuzem 20.07.21, 13:17
                            Nie, wątek nie był ciekawszy, od początku był farsą i widać było, ze autorka zmyśla.
                            A pół forum się pięknie nabrało.
                            Natomiast, owszem, relacje niektórych foremek i ich propozycje rozwiązań były poczuczajace.
                            • panna.nasturcja Re: wątek o córce z łobuzem 20.07.21, 13:19
                              reakcje nie relacje
                            • asia.sthm Re: wątek o córce z łobuzem 20.07.21, 13:53
                              Prawda?
                              Z kazdego worka szydlo wyszlo. big_grin
                              • panna.nasturcja Re: wątek o córce z łobuzem 20.07.21, 14:00
                                I to jakie...
    • kkalipso Re: wątek o córce z łobuzem 18.07.21, 17:02
      Nie wiem nie mam zdania w każdym bądź razie namawianie do przemocy to gwóźdź do trumny. Niech w trakcie bójki dojdzie do nieszczęścia, dużo nie trzeba. Ojciec czy też inny pomagacz pójdzie do pierdla, nie nie nie tędy droga.
      • bywalec.hoteli Re: wątek o córce z łobuzem 18.07.21, 17:31
        właśnie. Pobicie jest karalne a może dojść do tragedii.
    • saszanasza Re: wątek o córce z łobuzem 18.07.21, 17:39
      Uważam tą historię za wiarygodną. Znam co najmniej dwie dziewczyny, bite i poniżane przez partnerów nieco starszych (jedna z nich miała wtedy właśnie z 16 lat i do dziś pamiętam „Robsona”🤮) No ale dla obcych to przemiły gość. I naprawdę można było jej tłumaczyć i namawiać do zerwania, no nijak nie słuchała a wszystkie jego zachowania racjonalizowała.
      • tanebo001 Re: wątek o córce z łobuzem 18.07.21, 17:41
        I miej tu dzieci...
      • bywalec.hoteli Re: wątek o córce z łobuzem 18.07.21, 17:45
        saszanasza napisała:

> Uważam tą historię za wiarygodną. Znam co najmniej dwie dziewczyny, bite i poni
        > żane przez partnerów nieco starszych (jedna z nich miała wtedy właśnie z 16 lat
        > i do dziś pamiętam „Robsona”🤮) No ale dla obcych to przemiły gość. I naprawdę
        > można było jej tłumaczyć i namawiać do zerwania, no nijak nie słuchała a wszys
        > tkie jego zachowania racjonalizowała.
        >

Skąd się biorą takie postawy „w związku”?
        Dlaczego ludzie poniżają i stosują przemoc fizyczną lub psychiczną wobec żony, męża, partnera?
        • kokokoko_euro_spoko Re: wątek o córce z łobuzem 18.07.21, 19:17
          bywalec.hoteli napisał:

> saszanasza napisała:
          >
          > > Uważam tą historię za wiarygodną. Znam co najmniej dwie dziewczyny, bite
          > i poni
          > > żane przez partnerów nieco starszych (jedna z nich miała wtedy właśnie z
          > 16 lat
          > > i do dziś pamiętam „Robsona”🤮) No ale dla obcych to przemiły gość. I na
          > prawdę
          > > można było jej tłumaczyć i namawiać do zerwania, no nijak nie słuchała a
          > wszys
          > > tkie jego zachowania racjonalizowała.
          > >
          >
          > Skąd się biorą takie postawy „w związku”?
          > Dlaczego ludzie poniżają i stosują przemoc fizyczną lub psychiczną wobec żony,
          > męża, partnera?

Z Piątnicy.
          • hanusinamama Re: wątek o córce z łobuzem 19.07.21, 11:53
            smile
          • rosapulchra-0 Re: wątek o córce z łobuzem 20.07.21, 03:27
            😅😅😅
      • asia.sthm Re: wątek o córce z łobuzem 18.07.21, 18:19
        > Uważam tą historię za wiarygodną.

Prawdziwe historie nie maja az tylu zawijasow logicznych i do tego bezradna matka az tak pozbawiona instynktu, a glownie koncentrujaca sie na wlasnych emocjach.
        Kobieta, ktorej znienacka podrzucono 16letnia dziewczyne pod opieke umialaby lepiej ogarnac sytuacje.
        • hrabina_niczyja Re: wątek o córce z łobuzem 19.07.21, 00:31
          A to akurat całkiem możliwe. Znam osobiście takie co to będą siedzieć i jeszcze chłopów pouczać, żeby wyrywni nie byli, bo pójdą siedzieć. Jakby każdy kto opieprzy małolata chodził siedzieć to by więzień zabrakło.
        • rosapulchra-0 Re: wątek o córce z łobuzem 20.07.21, 03:42
          i do tego bezradna matka az tak pozbawiona instynktu, a glownie koncentrujaca sie na wlasnych emocjach.

Hrabina dobrze opisała ten proces na przykładzie swojej matki.
          • asia.sthm Re: wątek o córce z łobuzem 20.07.21, 12:14
            > Hrabina dobrze opisała ten proces na przykładzie swojej matki.

Bo Hrabina opisala autentyczny proces, "proces" z watku wyjsciowego jest zmyslony i dlatego wyszla latwa do zidentyfikowania farsa.
            Trollowanie wymaga chocby niewielkiego researchu. Arogancki troll nie lubi sie pofatygowac, chce nachrzanic glupot i chce widziec jak te w glupoty daja sie wciagnac inni i dla pelni szczescia trolla zaczynaja sie nawalac w walce o "sluszne" oceny .
            Nie lepiej puscic sobie kabaret dla zdrowej rozrywki?
      • sofia_87 Re: wątek o córce z łobuzem 19.07.21, 00:10
        Dlatego dobrze jest być egoistka, nam nic takiego nie grozi 😀
    • lisciasty_pl Re: wątek o córce z łobuzem 18.07.21, 18:13
      Na początku wyglądało wiarygodnie, ale jak doszło że amant jest bokserem i mąż nie da mu rady to wymiękłem tongue_out
      • lauren6 Re: wątek o córce z łobuzem 18.07.21, 19:56
        Mnie to raczej odwiecznie śmieszy nasyłanie podstarzałego Janusza na młodego byczka, który jak najbardziej może ćwiczyć sztuki walki.
        • tanebo001 Re: wątek o córce z łobuzem 18.07.21, 20:01
          W realu sztuki walki są o kant potłuc...
          • lauren6 Re: wątek o córce z łobuzem 18.07.21, 22:57
            Bzdura
            • bywalec.hoteli Re: wątek o córce z łobuzem 19.07.21, 00:40
              a nie wiesz, ze na sztukach walki ucza, ze najważniejsza jest umiejetność ucieczki?
              • sofia_87 Re: wątek o córce z łobuzem 19.07.21, 10:43
                Najważniejsza jest umiejętność szybkiej, realnej oceny swoich szans i właściwej reakcji
          • sofia_87 Re: wątek o córce z łobuzem 19.07.21, 00:08
            Ćwiczę sztuki walki od 6 rz i zapewniam Cie, że piszesz bzdury 😀
          • hanusinamama Re: wątek o córce z łobuzem 19.07.21, 11:56
            Ten młody policjant ledwo na nogach stoi...dyszy jakby zaraz miał zejść tam smile
            • asia.sthm Re: wątek o córce z łobuzem 19.07.21, 12:07
              > dyszy jakby zaraz miał zejść tam

partnerka mu pare razy gazem w oczy psiknela. Celowala w zatrzymywanego ale kiepsko jej szlo i musiala poprawic pare razy big_grin
              • 1matka-polka Re: wątek o córce z łobuzem 19.07.21, 13:29
                asia.sthm napisała:

> > dyszy jakby zaraz miał zejść tam
                >
                > partnerka mu pare razy gazem w oczy psiknela. Celowala w zatrzymywanego ale
                > kiepsko jej szlo i musiala poprawic pare razy big_grin
                >

Otoz to🤷‍♀️
                • asia.sthm Re: wątek o córce z łobuzem 19.07.21, 13:38
                  > i musiala poprawic pare razy

tak z piec centtymetrow od twarzy swojego partnera.
                  Mnie ciekawi czy po tym wystepie dorobili sie oboje awansu, czy jak to sie w policji nazywa.
                  Wie ktos jak ten kabaret sie skonczyl?
        • hanusinamama Re: wątek o córce z łobuzem 19.07.21, 11:55
          NO widzisz ja pisałam ze poprosiłabym o pomoc sąsiada. I ten sąsiad jest 50latkiem...tylko wygląda jak byk. Koledzy tez mają podobne hobby, jak się do niego zjadą mam zawody strongmenów na ulicy. Wiek tu nie ma takiego znaczenia.
    • bo_jestem_jedna Re: wątek o córce z łobuzem 18.07.21, 18:21
      A co to za roznica czy prawdziwy czy dla przykladu, nigdy nie zrozumiem tego dociekania czy troll czy nie troll.
      • snakelilith Re: wątek o córce z łobuzem 18.07.21, 18:30
        To nie o dociekanie chodzi, a o atencję. Padalec chce robić za moderatora forum i zakłada kolejny wątek z doopy.
        • rosapulchra-0 Re: wątek o córce z łobuzem 20.07.21, 04:03
          Trudno się nie zgodzić.
      • asia.sthm Re: wątek o córce z łobuzem 18.07.21, 18:42
        > nigdy nie zrozumiem tego dociekania czy troll czy nie troll.

Prawdziwe historie, nawet sporo zmodyfikowane, spelniaja pozyteczna funkcje na forum.
        Troll zas chce tylko i wylacznie wywolac gownoburze i z satysfakcja obserwowac jak to ludzie sa glupi dajac sie nabrac na malo wiarygodne plewy, lapia kazdy haczyk.
        Mozna dac sie zaangazowac, czemju nie, ale dac trollowi wyrazny komunikat ze jest zidentyfikowany jako troll.
        Podczas wakacji az roi sie od mlodocianych trolli, w czasie deszczu dzieci sie nudza itd.
        • lauren6 Re: wątek o córce z łobuzem 18.07.21, 19:59
          Ta historia może być trollingiem, ale zawiera pożyteczne rady. Czyli jest pożyteczna. Trolling, nie trolling, ma większy wkład w forum niż wątki padalca o zapładnianiu kobiet z biednych krajów.
          • trampki-w-kwiatki Re: wątek o córce z łobuzem 19.07.21, 09:51
            10/10
      • cegehana Re: wątek o córce z łobuzem 18.07.21, 19:10
        Nie jestem w tym temacie malostkowa jeśli temat jest ciekawy ale jakieś minimum wiarygodności musi mieć. Trochę jak serial - wie się że to aktorzy ale ocenia się wiarygodność granych postaci.
    • znowu.to.samo Re: wątek o córce z łobuzem 18.07.21, 18:35
      A co tam jest niewiarygodne? Że koleś jest bokserem to mało prawdopodobne?

Mój rodzony dziadek przez lata opowiadał jak raz szedł ulicą i zobaczył jak jakiś facet okłada kobietę. Dziadek dobiegł i zaczął odciągać zbira od tejże. Na to kobieta jak nie zacznie się drzeć "ty taki nie taki zostaw mojego męża" to pewnie też jakbym opisała tą historię toby uznano za trollowanie
      • borsuczyca.klusek Re: wątek o córce z łobuzem 18.07.21, 18:49
        Po pierwsze nie bokserem tylko boks trenował, czyli równie dobrze mógł być na trzech zajęciach w osiedlowym klubie.

A podobną akcję jak Twój dziadek, sama widziałam. Dodatkowo gość krewkiemu kawalerowi przulutował tak konkretnie że trzeba było na karetkę czekać.
        • bywalec.hoteli Re: wątek o córce z łobuzem 18.07.21, 18:56
          Rozumiem, ze obrońca pobił damskiego boksera aż szpitalem się skończyło? To niedobrze bo może być wyrok w zawiasach a nawet można zabić. Nie ma co pochwalać takiego „przelutowania”
          • borsuczyca.klusek Re: wątek o córce z łobuzem 18.07.21, 19:00
            Gość musiał coś ćwiczyć, bo powalił znacznie większego chłopa jednym, nie sygnalizowanym ciosem.
            • bywalec.hoteli Re: wątek o córce z łobuzem 18.07.21, 19:09
              Są takie paraliżujące ciosy. Nawet zabijające (pewnie służby specjalne je znają). Ale nawet je znając pakować się w czyjaś tragedie i kryminał?
              • borsuczyca.klusek Re: wątek o córce z łobuzem 18.07.21, 19:15
                Może wiedział jak działa polska policja i że zanim się ruszą to wszyscy potencjalni świadkowie zdążą się stlenić?
    • pytajacakinga Re: wątek o córce z łobuzem 18.07.21, 19:38
      Wy tu wszyscy macie obsesję na punkcie troli.
      Kto ma wychował nastolatkę/nastolatka to wie jakie niewiarygodne problemy są z, tym zwiazane.
      Nie dziwię się ze rodzice dziewczyny nie za bardzo wiedzą co zrobić nie każdy ojciec chce się bic z krewkim 18 latkiem.
      • znowu.to.samo Re: wątek o córce z łobuzem 18.07.21, 19:43
        Ja powiem więcej jak znam życie to moi rodzice w analogicznej syt postąpili by podobnie. Oboje tzw ciepłe kluchy, bez tzw jaj, całe życie "nie da się" Także mnie w niczym opis tamtego wątku nie zaskakuje
      • mandre_polo Re: wątek o córce z łobuzem 18.07.21, 19:50
        Jeśli w rodzinie leży komunikacja to faktycznie są takie jazdy
        • 71tosia Re: wątek o córce z łobuzem 18.07.21, 20:12
          Wiadomo winna matka … a faktycznie była tu niedawno taka dyskusja smile
    • 71tosia Re: wątek o córce z łobuzem 18.07.21, 20:04
      Naprawdę uważasz ze takie historie nie maja miejsca? Niestety zycie rodziców nastolatek niesie i takie doświadczenia. Nie mówiąc już ze i dorosłym kobietom zdarzają się takie parszywe relacje.
      • akseinga1975 Re: wątek o córce z łobuzem 18.07.21, 20:12
        Oczywiscie, ze maja miejsce. Tu mowa jest o nastolatce, a ile doroslych kobiet tkwi w takich zwiazkach. W takich sytuacjach rodzice sa bezsilni bo jak ojcec spusci lomot takiemy gnojowi to bedzie wrogiem nr 1 corki.
        • znowu.to.samo Re: wątek o córce z łobuzem 18.07.21, 21:53
          Otóż właśnie to. Spuścić patolowi łomot źle, nie spuścić też źle, a po dobroci czy to da radę przemówić zakochanej nastolatce do rozumu? Starej babie nie przemówisz do rozsądku a co dopiero 17latce
          No ale próbować trzeba wszystkiego
        • triss_merigold6 Re: wątek o córce z łobuzem 18.07.21, 22:02
          Panienka nie musi o tym wiedzieć.
    • nena20 Re: wątek o córce z łobuzem 18.07.21, 23:26
      Niestety są kobiety które z jakiegoś powodu trwają przy takich łobuzach. U nas taki jeden wrzeszczy i leje, ona następnego dnia z nim za rączkę do mieszkania wraca.
    • ponis1990 Re: wątek o córce z łobuzem 19.07.21, 01:13
      Ja sobie tak ten wątek czytałam, trololo czy tez nie, ale za to już wiem co musiała przeżywać moja kuzynka o której tu kiedyś pisałam, w podobnej sytuacji. Biedna, też nie udało jej się wybić mi go z głowy, z tym że było właśnie tak, że im więcej mi go zakazywała, tym bardziej ja go chciałam. Z rad w tamtym wątku sensowny wydaje się prawnik, który by go postraszył, żeby koleś sam sie odczepił.
    • lot_w_kosmos Re: wątek o córce z łobuzem 19.07.21, 02:21
      Ja nie. W pierwszym wątku juz podejrzewalam trolla i napisałam to. Choć w dyskusję weszłam, bo wiele osób lekceważy przemocowych gości, usprswiedliwiajac ich jak tylko się da.

No ale w drugim wątku troll tak pojechał, że nawet nie przeczytałam pierwszych 10ciu odpowiedzi, szkoda czasu na bzdet.
      • buldog2 Re: wątek o córce z łobuzem 19.07.21, 11:50
        Przepraszam, prócz tego widzę tylko jeden "Jest gorzej niż myślałam, jak ją ratować? Pomocy". Dlatego z ciekawości zapytam: który wątek pierwszy, a który drugi?
        • tt-tka Re: wątek o córce z łobuzem 19.07.21, 11:59
          buldog2 napisał:

> Przepraszam, prócz tego widzę tylko jeden "Jest gorzej niż myślałam, jak ją rat
          > ować? Pomocy". Dlatego z ciekawości zapytam: który wątek pierwszy, a który dru
          > gi?

"Gorzej niz myslalam" jest drugi.
          • buldog2 Re: wątek o córce z łobuzem 19.07.21, 12:27
            A który jest pierwszy?
            • bywalec.hoteli Re: wątek o córce z łobuzem 19.07.21, 12:30
              buldog2 napisał:

> A który jest pierwszy?
              Ten jest trzeci i najlepszy.

Ciekawe czy bedzie czwarty: „Uderzył ją”
              • buldog2 Re: wątek o córce z łobuzem 19.07.21, 12:39
                Czwarty, obstawiam, będzie taki: "Ona zdominowała go i razem z koleżankami mści się za naciąganie na piwo i się nad nim znęca".
                • tt-tka Re: wątek o córce z łobuzem 19.07.21, 21:13
                  buldog2 napisał:

> Czwarty, obstawiam, będzie taki: "Ona zdominowała go i razem z koleżankami mści
                  > się za naciąganie na piwo i się nad nim znęca".

na razie pojawil sie trzeci, "Dalsze losy" big_grin
                  nie wiem, co w nim, bo mi sie nie chcialo zagladac
                  • asia.sthm Re: wątek o córce z łobuzem 19.07.21, 21:27
                    > nie wiem, co w nim, bo mi sie nie chcialo zagladac

W chlopaka piorun strzelil, dziewczyna z rozpaczy poszla do klasztoru, a matka we wlasnej piwnicy prosto z gąsiora pociąga niedojrzale wino szlaufem ogrodowym.
                    • bywalec.hoteli Re: wątek o córce z łobuzem 19.07.21, 23:04
                      asia.sthm napisała:

> > nie wiem, co w nim, bo mi sie nie chcialo zagladac
                      >
                      > W chlopaka piorun strzelil, dziewczyna z rozpaczy poszla do klasztoru, a matka
                      > we wlasnej piwnicy prosto z gąsiora pociąga niedojrzale wino szlaufem ogrodowym
                      > .

cos w tym stylu smile
                      generalnie trzeci wątek to juz tak ewidentny fake, ze nawet snejkowa się połapała
                  • buldog2 Re: wątek o córce z łobuzem 19.07.21, 23:18
                    Dzięki. Skomentowałem, jakoś tak mnie naszło.
                    Wynik starcia 2:1 dla forum. Póki co.
            • tt-tka Re: wątek o córce z łobuzem 19.07.21, 12:31
              "Corka, interweniowac, czy czkac (tak wlasnie, czkac), az sie sparzy".
              Zlecial juz na trzecia bodaj strone.
              Ten nick - konikoceaniczny - chyba tylko te dwa watki ma na sumieniu. Poki co.
              • buldog2 Re: wątek o córce z łobuzem 19.07.21, 12:35
                Dzięki.
                Za to Autorka ma super IQ (MENSA) i szereg innych dokonań. Wdzięczne opieranie się o kolumnę, to jedno z wielu.
                • tt-tka Re: wątek o córce z łobuzem 19.07.21, 12:38
                  Myslisz, ze to ta od kolumny ? big_grin
                  Cos tam czytalam, ale zeby zapamietywac sposob pisania, to az tak to nie. W pierwszym watku sie nie wypowiadalam, w drugim raz i wystarczy. Jednak kolumna byla zabawniejsza .
                  • buldog2 Re: wątek o córce z łobuzem 19.07.21, 12:42
                    Nie myślę, ja to wiem. Jeszcze kilka innych powszechnie znanych tu osiągnięć da się wymienić.
                    Już nie mówię o grzecznych nickach, w których jest do rany przyłóż. Albo propisowskich, pod którymi nabija się z innej publiczności (nie tutaj).
                    • tt-tka Re: wątek o córce z łobuzem 19.07.21, 12:56
                      Nie wszystko czytam, moze przegapilam, moze nie rozpoznalam... ale szukac nie bede. Niepoznanie jej watkow to zdaje sie ostatnia rzecz, ktorej zalowalabym na lozu smierci smile
                      • buldog2 Re: wątek o córce z łobuzem 19.07.21, 13:04
                        Nie wszystko czytam, moze przegapilam, moze nie rozpoznalam... ale szukac nie bede. Niepoznanie jej watkow to zdaje sie ostatnia rzecz, ktorej zalowalabym na lozu smierci

A kiedy to ciekawa rzecz. Nawiasem mówiąc, "czkać" z pewnością było zamierzone. Taki sygnał dla publiczności. "Ja to wiem przecież big_grin"
                        • buldog2 Re: wątek o córce z łobuzem 19.07.21, 18:16
                          Jeszcze warto zwrócić uwagę na znaczenia słowa "parzyć", chodzi o "parzyć się", "parzy", w końcu "sparzy" się...
                    • buldog2 Re: wątek o córce z łobuzem 19.07.21, 12:56
                      Albo propisowskich, pod którymi drażni się z inną publicznością (nie tutaj).
    • bulzemba Re: wątek o córce z łobuzem 19.07.21, 09:36
      Oj bywalcu! Znam bezpośrednio i pośrednio kilka najgłupszych sytuacji takich, że gdybyś to w filmie zobaczył stwierdziłbyś że scenarzystom peron odjechał.
      • bywalec.hoteli Re: wątek o córce z łobuzem 19.07.21, 09:49
        bulzemba napisała:

> Oj bywalcu! Znam bezpośrednio i pośrednio kilka najgłupszych sytuacji takich, ż
        > e gdybyś to w filmie zobaczył stwierdziłbyś że scenarzystom peron odjechał.

Jakich? Opowiedz choć jedną
        • bulzemba Re: wątek o córce z łobuzem 19.07.21, 09:53
          Żebyś mnie o trolling posądził? Nie chce mi się.
          • bywalec.hoteli Re: wątek o córce z łobuzem 19.07.21, 10:07
            bulzemba napisała:

> Żebyś mnie o trolling posądził? Nie chce mi się.
            Nie no, jak juz tak zapowiedzialas to nie będę posądzał smile
    • trampki-w-kwiatki Re: wątek o córce z łobuzem 19.07.21, 09:44
      Ja pierniczę, serio?
      Miałam koleżanki z tak zwanych dobrych domów, które w młodości wiązały się z kretynami. Moja koleżanka, największa klasowa kujonica, wiązała się z analfabetami z wielkimi mięśniami, którzy robili wrażenie na dzielni. Wtedy nikt jej nie lekceważył, a w szkole miała przewalone jako nerdzica roku. Kupiła seksowne ciuchy, zrobiła sobie twarz i okazało się, że lokalni dresi widzą w niej chodzący seks a nie kujona ze szkoły.

Inna znalazła sobie intelektualistę odiotę, który molestował koleżanki ze studiów, psychicznie znęcał się nad współpracownikami przez co tracił każdą robotę a do tego koszmarnie niszczył swoich rodziców (policja interweniowała co chwilę). Dlaczego ona? Do dziś nie ruzumiem. Dziś jest w pięknym związku z super spokojnym mężczyzną.

Tak, taka historia może się zdarzyć w każdym domu.
      • bywalec.hoteli Re: wątek o córce z łobuzem 19.07.21, 10:10
        No ja tez pamietam ze najlepsza w w nauce mojej klasie koleżanka w klasie przez jakis czas chodziła z lokalnym łobuzem akurat z mojego bloku. To nie był jakis młodociany przestępca. Zwykły łobuziak blokowy, wykręcanie wentylkow w rowerach i inne głupoty. Za mądry to on nie był.

Co ciągnęło takie kujonki do łobuzów?

Dziwiłem
      • cegehana Re: wątek o córce z łobuzem 19.07.21, 17:45
        Związek przemocowy może się zdarzyć i chłopak bokser też. Niewiarygodna jest postać matki która deklaruje troskę, prosi o pomoc a jednocześnie szuka sposobu żeby tej pomocy za szybko nie uzyskać.
        • 71tosia Re: wątek o córce z łobuzem 19.07.21, 23:10
          A ten wniosek skąd? Bo matka nie zorganizowała pobicia chłopaka dziewczyny natychmiast po przeczytaniu takiej sugestii na tym forum?
          • cegehana Re: wątek o córce z łobuzem 20.07.21, 17:09
            Bo po przeczytaniu sugestii nagle sobie przypomniała o sporach walki. Bo matka umiejaca przeszukać wiadomości córki nie umie znaleźć psychologa, umie znaleźć ematkę , pyta "gdzie się tego szuka" ale odpowiedziami na temat nie jest zainteresowana, tylko rozwijaniem serialu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka