Dodaj do ulubionych

Taka ładna a taka głupia

19.07.21, 10:03
www.ofeminin.pl/swiat-kobiet/to-dla-nas-wazne/szokujace-slowa-samueli-gorskiej-marki-natychmiast-zareagowaly/vpxkkps
Szkoda gadać. Środowisko zawrzało, marki zrywają z nią współpracę. Cóż, sympatyzowanie z faszystami w XXI w to nie przelewki, trzeba mieć wybitnie ograniczoną edukację, żeby głosić frazy " nie chcę żydostwa".
P. S. To jest eks Antoniego Królikowskiego, dlaczego mnie to nie dziwi?
Obserwuj wątek
      • potworia116 Re: Taka ładna a taka głupia 19.07.21, 10:26
        Hebrajskie imiona to również Anna, Maria i Magdalena. Oraz Jan, Jakub i Szymon. W mojej grochowskiej piaskownicy "Natanek" słychać dużo częściej niż Świętosław, czy nawet ten słynny Brajanek, o którym tyle się pisze na ematce.
        Nie zmienia to faktu, że dziewczę głupie i drugiego, bardziej przygnębiającego, że wśród polskiego ludu antysemityzm jest wciąż normą kulturową.
        • alpepe Re: Taka ładna a taka głupia 19.07.21, 10:55
          No to się wysil potworia i sprawdź częstość występowania. Samuela to albo u protestantów albo u Żydów, bo już nikt z Żydów polskich się w Chaję czy Rywkę bawić nie będzie, by nie stygmatyzować. Owszem, może to być też dziecko z rodziny ateistów, gdzie rodzice chcieli mieć dziecko i dali mu odpowiednie imię, bo w końcu się doczekali.
            • alpepe Re: Taka ładna a taka głupia 19.07.21, 11:06
              A co mają twoje uwagi powyżej do rzeczy? Odniosłam wrażenie, że próbujesz rozwodnić, że imię o niczym nie świadczy. Stąd moja uwaga do częstotliwości. Anna/Hanna/Szymon etc. oczywiście, że są pochodzenia biblijnego, jednak nie są nadawane w jakichś specyficznych kręgach. Samuela jedna to ina historia. Nazwisko Górski również. Śmiałabym się mocno, gdyby się okazało, że jest Żydówką.
                  • riki_i Re: Taka ładna a taka głupia 19.07.21, 15:17
                    alpepe napisała:

> Myślę, że z tej dziewczyny, bo gdyby wiedziała, że jest Żydówką, to by im momen
                    > talnie zatkała usta.

Niekoniecznie. Znałem wielu Żydów-antysemitów , z Panem Bolesławem (Bernardem) Tejkowskim na czele. Mój ojciec miał kolegę, który po 1968r. wyjechał z Polski, mieszkał długo w Izraelu (potem w krajach UE) - w życiu nie widziałem większego żydożercy, najśmieszniejsze, że jak się zaperzył to pomstował na nich żydłacząc jak w przedwojennym szmoncesie. Jest nawet takie powiedzenie, że najgorszy antysemita to Żyd-antysemita.
                  • dramatika Re: Taka ładna a taka głupia 20.07.21, 20:23
                    verdana napisała:

> Żydówka może być antysemitką. Serio.

Tak, może. Niemniej ja osobiście nie szanuję takiej postawy. Nie tylko z oczywistych powodów, że bycie "anty" wobec jakiejś narodowości jest po prostu złe i nie można czynić uogólnień, ale też z tego powodu, że zwyczajnie nie sra się do swojego gniazda.
                  • riki_i Re: Taka ładna a taka głupia 20.07.21, 20:52
                    verdana napisała:

> A jeszcze bardziej prawdopodobne, ze można
                    > być antysemitą nie wiedząc o swoim żydowskim pochodzeniu. Tak się naciął Wasiu
                    > tyński przed wojną.

No i chyba Pan red. Stanisław Piasecki z antyżydowskiego "Prosto z mostu" (matka Gizela Silberfeld , krakowscy Żydzi).

A Wasiutyński to zdaje się wytoczył proces sądowy w obronie swej aryjskości...
              • potworia116 Re: Taka ładna a taka głupia 19.07.21, 11:12
                W specyficznych kręgach? To znaczy jakich?Wiele osób z mojego pokolenia nadało dzieciom żydowskie imiona z czystego filosemityzmu, lub po prostu dla ich pięknego brzmienia. Jeśli rodzice Samueli chcieli tym imieniem podkreślic żydowskie korzenie, to jest mało prawdopodobne, żeby nie przekazali zarazem córce wiedzy i dumy z kultury pochodzenia. Poza tym jej zaplecze jest najmniej istotną informacja w kontekście jej poglądów - a te są odrażające.
                • alpepe Re: Taka ładna a taka głupia 19.07.21, 11:56
                  Napisałam powyżej, jakich, albo Żydzi albo protestanci głównie.
                  Byłam w Berlnie w Muzeum Żydowskim, coś mi świta, tam była wtedy wystawa multimedialna, że któraś z wypowiadających się osób, Żyd chyba, się bardzo zdziwił, bo się dopiero jako osoba dorosła dowiedział, że jest Żydem, bo niby były subtelne oznaki, ale nigdy nie zostało to powiedziane wprost, może był to jakiś odruch ochronny jego rodziców.
                  • potworia116 Re: Taka ładna a taka głupia 19.07.21, 12:08
                    alpepe napisała:

> Napisałam powyżej, jakich, albo Żydzi albo protestanci głównie.

Nieprawda.

> Byłam w Berlnie w Muzeum Żydowskim, coś mi świta, tam była wtedy wystawa multim
                    > edialna, że któraś z wypowiadających się osób, Żyd chyba, się bardzo zdziwił, b
                    > o się dopiero jako osoba dorosła dowiedział, że jest Żydem, bo niby były subtel
                    > ne oznaki, ale nigdy nie zostało to powiedziane wprost, może był to jakiś odruc
                    > h ochronny jego rodziców.
                    >
                    No to faktycznie, głęboka przesłanka, żeby wnioskować na temat pochodzenia głuptakowatej dwudziestolatki z Polski.
                      • potworia116 Re: Taka ładna a taka głupia 19.07.21, 12:30
                        Statystyka jest tu argumentem. Protestantów znam wprawdzie niewielu (żaden z tych znanych publicznie nie nosi biblijnego imienia,. nie wybijają się one także w dokumentach z regionów, gdzie protestantów jest statystycznie więcej), ale środowisko JCC znam bardzo dobrze, zarówno zawodowo jak i osobiście. O ile jeszcze dwadzieścia-trzydziesci lat temu ludzie o korzeniach żydowskich unikali podkreślania tego imionami dawanymi dzieciom i innymi emblematami, teraz w dobie przebudzenia i odbudowy społeczności żydowskiej raczej nikt tego przed dziećmi nie ukrywa, a przy tym mnóstwo ludzi sympatyzujących że środowiskiem daje temu wyraz.
                        Żydowskie imię świadczy o żydowskich korzeniach, mniej więcej tak jak "Dżessika" o anglosaskich, a całe to dociekanie budzi mój głęboki opór.
                  • dramatika Re: Taka ładna a taka głupia 19.07.21, 12:52
                    bergamotka77 napisała:

> A to twoja córka potworia, ze tak jej bronisz?

To zdaje się do mnie.
                    Nie bronię tej kobiety, tylko protestuję przeciw bezprawiu. To, co miała na myśli mówiąc , że "nie chce żydostwa i LGBT" powinna zbadać najpierw prokuratura, potem ewentualnie sąd, a nie banda zwolenników samosądów i palenia czarownic.
                    • bergamotka77 Re: Taka ładna a taka głupia 19.07.21, 13:16
                      Tak, do ciebie. Dziwię się, ze bronisz tej dziewczyny. Naprawdę takie poglądy sa nieakceptowalne i nie ma wytłumaczenia dla głoszenia podobnych bredni. Tym bardziej, że to osoby żydowskie pochodzenia i LGBT dawały jej pracę.
                      • dramatika Re: Taka ładna a taka głupia 19.07.21, 13:20
                        bergamotka77 napisała:

> Naprawdę takie poglądy s
                        > a nieakceptowalne i nie ma wytłumaczenia dla głoszenia podobnych bredni.

To znaczy jakie poglądy? Kobieta wyraziła się lapidarnie.

> Tym bardziej, że to osoby żydowskie pochodzenia i LGBT dawały jej pracę.

A no tak. Jak łaskawie "dają" pracę, to nie można ich krytykować. Po rękach powinna ich całować tongue_out
                        • bergamotka77 Re: Taka ładna a taka głupia 19.07.21, 17:49
                          Tak, powinna całować. Nie gryzie się ręki, która cię karmi to raz. O tym wie nawet pies ale pani Samuela nie opanowała. Dwa - chyba nie znasz znaczenia słowa lapidarność, bo ten jej bełkot trudno nazwać lapidarnym. "Nie chcę żeby były rzeczy, które w Polsce są". Naprawę ujawnianie takich poglądów, nie wspominając o ich posiadaniu, to samobójstwo i głupota. Poza tym mądrzy ludzie oczywiście nie mają takich uprzedzeń. Dziewczyna prosta, z Mazur chyba ( z całym szacunkiem dla Mazur i ludzi z Mazur), zakosztowała Warszawki i uznała, że może każda bzdurę przez swe wielkie usta wypluć. Otóż nie może.
                            • alicia033 Re: Taka ładna a taka głupia 19.07.21, 18:40
                              bergamotka77 napisała:

> No to chyba już nie dadzą.
                              > "Miałeś chamie złoty róg..."

może marie zelie ją zatrudni.
                              Albo ten buc od ciechana. Albo brat bosaka. Albo zostanie matką kolejnego koorwiniątka.
                              Niestety, widzę możliwościsad.
                            • sumire Re: Taka ładna a taka głupia 19.07.21, 19:03
                              Ten jej chłopaczek to takie samo "złoto", jego obrona jej prezentacji i teksty, że nie chodziło o ludzi, tylko o organizacje, i że tylko nieliczni mieli umysł na tyle bystry, by zrozumieć... Jezusie, jaką oni mają zdartą płytę, zawsze najpierw obwieszczają światu swoje uprzedzenia, a potem tłumaczą, że to chodziło o coś innego i nikt ich nie zrozumiał. Że też nikt z nich nie chce powiedzieć "tak, naprawdę to miałem/-am na myśli, biorę na klatę konsekwencje, walcie się".
                              • araceli Re: Taka ładna a taka głupia 19.07.21, 19:10
                                sumire napisała:
                                > Jezusie, jaką oni mają zdartą płytę, zawsze na
                                > jpierw obwieszczają światu swoje uprzedzenia, a potem tłumaczą, że to chodziło
                                > o coś innego i nikt ich nie zrozumiał. Że też nikt z nich nie chce powiedzieć "
                                > tak, naprawdę to miałem/-am na myśli, biorę na klatę konsekwencje, walcie się".

Co nie? Ta wiecznie niezrozumiana skrajna prawica! Przypomina mi się tekst o zamawianiu 5 piw tongue_out
                              • dramatika Re: Taka ładna a taka głupia 19.07.21, 22:53
                                sumire napisała:

> na
                                > jpierw obwieszczają światu swoje uprzedzenia, a potem tłumaczą, że to chodziło
                                > o coś innego i nikt ich nie zrozumiał.

Ludzie uczciwi bywają naiwni i uważają, że jak zacznie się tłumaczyć z czegoś, czego nie zrobili, to zatrzymają w ten sposób ataki i oszczerstwa. A z wami trzeba krótko, po waszemu. Wiecie jak, towarzyszko.
                                • sumire Re: Taka ładna a taka głupia 20.07.21, 11:06
                                  dramatika napisał(a):

> Ludzie uczciwi bywają naiwni i uważają, że jak zacznie się tłumaczyć z czegoś,
                                  > czego nie zrobili

Zapytam jeszcze raz - czy ta pani nie powiedziała, że nie chce żydostwa? Powiedziała. To naprawdę jest proste dla przeciętnie inteligentnego człowieka - nie mówić rzeczy, za które nie chce się brać odpowiedzialności.
                                  • dramatika Re: Taka ładna a taka głupia 20.07.21, 17:26
                                    sumire napisała:

> Zapytam jeszcze raz - czy ta pani nie powiedziała, że nie chce żydostwa? Powied
                                    > ziała. To naprawdę jest proste dla przeciętnie inteligentnego człowieka - nie m
                                    > ówić rzeczy, za które nie chce się brać odpowiedzialności.

Odpowiedzialności przed czym? Przed samosądem?
                                    Co, ludzie mają się bać waszych barbarzyńskich metod, to chcesz napisać?
                                    Korwin - Piotrkowska jak taka przeciwniczka "faszyzmu", to mogła zwyczajnie złożyć zawiadomienie do prokuratury, jeśli widziała w wypowiedzi modelki "nawoływanie do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, wyznaniowych". Pisanie o tym na FB z sugestiami, że kto się zadaje z taką nazistką, ten też nazista i to przez osobę publiczną, doskonale znaną to po prostu inicjowanie samosądu.
                                    Wiecznie czytam na tym forum opinie, że ktoś nie chce katolstwa - a to tylko najłagodniejsza z treści odnoszących się do katolicyzmu i katolików. Widać jak antyklerykałowie są w tym kraju straszliwie prześladowani, skoro nie obawiają się ani żadnych samosądów, ani nawet odpowiedzialności karnej.
                                      • dramatika Re: Taka ładna a taka głupia 20.07.21, 20:18
                                        asia.sthm napisała:

> > Odpowiedzialności przed czym? Przed samosądem?
                                        >
                                        > Ajajaj, juz w pierwszym zdaniu wykonalas salto mortale bohaterko.
                                        > Nie przedczym a za co. Za wlasne slowa.

Ty za to w wyniku mentalnych salt powinnaś jeździć na wózku - kręgosłup połamany na całej długości.

Odpowiedzialność za słowa sprowadza się w państwie prawa do odpowiedzialności karnej oraz cywilnej. Tylko i wyłącznie. Tymi sprawami zajmują się odpowiednie organa - policja, prokuratura, sąd, a nie kapłanka kultu woke pani Korwin - Piotrkowska wraz z kolegami celebrytami i większością mediów głównego nurtu.
                                  • araceli Re: Taka ładna a taka głupia 20.07.21, 17:31
                                    sumire napisała:
                                    > dramatika napisał(a):
                                    >
                                    > > Ludzie uczciwi bywają naiwni i uważają, że jak zacznie się tłumaczyć z cz
                                    > egoś,
                                    > > czego nie zrobili
                                    >
                                    > Zapytam jeszcze raz - czy ta pani nie powiedziała, że nie chce żydostwa? Powied
                                    > ziała. To naprawdę jest proste dla przeciętnie inteligentnego człowieka - nie m
                                    > ówić rzeczy, za które nie chce się brać odpowiedzialności.

Ło matko i córko! Piepusi tak peron odjechał, że wmawia nam, że video ktoś sfabrykował?!?!?
            • bergamotka77 Re: Taka ładna a taka głupia 19.07.21, 12:12
              Nie szkodzi. Jest czy nie jest, pani ma typowo żydowskie imię i semicka urodę. Totalna kretynka. Oby straciła wszystkie zlecenia. A ten jej chłopaczek model się dziwi, że spotkał ją hejt i kobiety nie może samej zostawić. I powołuje się na wolność słowa.
      • dramatika Re: Taka ładna a taka głupia 19.07.21, 11:13
        xantostrephomonas napisał(a):

> To straszne, że atmosfera polityczna w kraju jest taka, że człowiek w ogóle moż
        > e się w ten sposób wypowiedzieć. Cofamy się o lata świetlne.

Sytuacja w kraju zmieniła się po polonofobicznych wypowiedziach samych Żydów, w tym wysoko postawionych polityków. Antysemityzm Polaków wyssany z mlekiem matki, posądzanie o systemową kolaborację z nazistami. Do tego naciski na wypłatę tzw. roszczeń bezspadkowych. Wersal się skonczył dawno temu.
        • tanebo001 Re: Taka ładna a taka głupia 19.07.21, 11:17
          Kolejna antysemitka. Akurat żydzi mają prawo nie lubić Polaków - począwszy od getta ławkowego, przez II wojnę po 68' żyd był tym złym. I nie nie mają prawa pamiętać że w średniowieczu w Polsce nie było pogromów.
        • xantostrephomonas Re: Taka ładna a taka głupia 19.07.21, 12:11
          Osoby niestety rządzące Polską to ludzie o ciasnych, nacjonalistycznych, homofobicznych horyzontach. Jest przyzwolenie na nienawiść, do tego co poza jedyną i słuszną "normą". Jest przyzwolenie na sianie nienawiści do innego człowieka. Straszne czasy
          • dramatika Re: Taka ładna a taka głupia 19.07.21, 12:22
            xantostrephomonas napisał(a):

> Jest przyzwolenie na sianie nienawiści do innego człowieka. St
            > raszne czasy

Zgadzam się. Wyzwiska skierowane w moim kierunku z ostatnich 30 godzin : "głupia zakłamana kur..a" (bez kropek), "debi..ka" (bez kropek), "gnida", "dzifka z bękartem", "qrwa". "Spierd...aj" i "wypierd...aj" (bez kropek) na porzadku dziennym, ale mniemam, że jako język lewicy, trafił już do mainstreamu i jest dozwolony (dla zwolenników lewicy i lewicy "liberalnej", bo nie dla mnie).

• dramatika Re: Taka ładna a taka głupia 19.07.21, 12:35
                tanebo001 napisał:

> Nie ma tolerancji dla nietolerancji!

O tym czy ktoś jest "nietolerancyjny" (w znaczeniu homofobiczny, antysemicki itd) decyduje sąd w państwie prawa. Chcesz żyć w buszu, gdzie dozwolony jest samosąd, to się do niego wynieś.
                • tt-tka Re: Taka ładna a taka głupia 19.07.21, 12:42
                  O tym, czy zatrudnie, bede sie kolegowac, skorzystam z uslug, podam reke i wpuszcze do domu decyduje ja. Sad naklada sankcje karne, spoleczenstwo - spoleczne.
                  jesli pani wystarczy zycie zawodowe, zarobkowe i towarzyskie w konfie, jej sprawa.
                  • dramatika Re: Taka ładna a taka głupia 19.07.21, 12:58
                    tt-tka napisała:

> O tym, czy zatrudnie, bede sie kolegowac, skorzystam z uslug, podam reke i wpus
                    > zcze do domu decyduje ja.

Nie o tym, czy zatrudnisz. Jakakolwiek dyskryminacja przy zatrudnieniu jest zabroniona.

> Sad naklada sankcje karne, spoleczenstwo - spoleczne.

Nie ma takiej instytucji prawa jak "sankcje społeczne". W języku ludzi cywilizowanych nazywa się to samosądem lub sądem ludowym.
                      • dramatika Re: Taka ładna a taka głupia 19.07.21, 13:15
                        tt-tka napisała:

> Sankcje spoleczne to nie jest instytucja prawa. To sa sankcje spoleczne.

Ostracyzm społeczny da się usprawiedliwic jedynie niechęcią do osób, które złamały prawo, a i tak wyroki ulegają zatarciu. Ostracyzm, hejt i samosąd na osobie nie skazanej prawomocnym wyrokiem sądu powinien być surowo karany jako forma anarchii. Podobnie nie możesz nikogo ukamienować z koleżankami bo wydaje wam się, że ta osoba złamała prawo.
                          • dramatika Re: Taka ładna a taka głupia 19.07.21, 14:14
                            tanebo001 napisał:

> Co ty powiesz... Dlaczego więc Polacy stosują ostracyzm wobec osób LGBT? Nie są
                            > skazani a na przykład czytają znaki drogowe na których pisze się że nie ma dla
                            > nich miejsca...

Czy ty w ogóle masz jakikolwiek kontakt z rzeczywistoscią? Przecież te "znaki drogowe" to produkcja lewicowego działacza. Happenig mający ukazywać rzekomą polską homofobię, który za granicą stał się samodzielnym dowodem na homofobię - zgodnie zresztą z planem.
                          • dramatika Re: Taka ładna a taka głupia 19.07.21, 13:51
                            tt-tka napisała:

> Ostracyzm spoleczny usprawiedliwiaja zachowania nieakceptowalne. Aby nie zapros
                            > ic kogos na imieniny czy do wspolpracy, nie podac reki, nie wpuscic do domu nie
                            > potrzebuje wyroku sadowego.

"Cancel culture" to nie "ostracyzm społeczny". To nie jest to samo co odmowa przyjaźni z alimenciarzem. To zmasowana nagonka z użyciem mediów, najcześciej na osobę publiczną, zorganizowana i celowo zainicjowana przez nieoficjalnych prowodyrów - przykład masz podany w tym wątku w postaci postu Korwin - Piotrowskiej. Nie jest też tajemnicą, że te zaangażowane środowiska skupiają się w formie donosicielskich grupek na mediach społecznościowych i na YT - masowo i w sposob zorganizowany zgłaszając "nieprawomyślne" treści, których nie wyłapały algorytmy ministerstwa prawdy. "Kapłanki samosądów", bo zwykle są to kobiety, wykorzystują aktualne trendy modowe w mainstreamie, aby przy pomocy mainstreamowych mediów szczuć na konkretne osoby, które nie postępują "modnie" - ale nie przy pomocy wyzwisk i otwartego hejtu, ale przy pomocy insynuacji, nieprawdziwych oskarżeń oraz zwyczajnych kłamstw.
                            To po prostu zwykłe barbarzyństwo i powinno być penalizowane.
                            • tt-tka Re: Taka ładna a taka głupia 19.07.21, 14:28
                              dramatika napisał(a):

>
                              > "Cancel culture" to nie "ostracyzm społeczny".

Chwile wczesniej pisalas o ostracyzmie spolecznym. Ty, osobiscie.

A ja osobiscie, jak tez juz pisalam, osoby zachowujacej sie jak ta pani nie zatrudnie, nie wpuszcze do domu etc. Guzik mnie obchodzi, jak to nazwiesz.
                            • 1matka-polka Re: Taka ładna a taka głupia 19.07.21, 14:48
                              "Kapłanki samosądów", bo zwykle są to kobiety, wykorzystują aktualne trendy modowe w mainstreamie, aby przy pomocy mainstreamowych mediów szczuć na konkretne osoby, które nie postępują "modnie" - ale nie przy pomocy wyzwisk i otwartego hejtu, ale przy pomocy insynuacji, nieprawdziwych oskarżeń oraz zwyczajnych kłamstw.
                              To po prostu zwykłe barbarzyństwo i powinno być penalizowane“

Ale to jest dzicz, jprdle...
                  • araceli Re: Taka ładna a taka głupia 19.07.21, 13:06
                    tt-tka napisała:
                    > O tym, czy zatrudnie, bede sie kolegowac, skorzystam z uslug, podam reke i wpus
                    > zcze do domu decyduje ja. Sad naklada sankcje karne, spoleczenstwo - spoleczne.

Dokładnie. Każdy sam decyduje w jakim towarzystwie się obraca, jakie produkty kupuje.

Po raz kolejny okazuje się, że Konfiarze kwiczą o 'wolności' i 'wolnym rynku' a jak się okazuje, że może to oznaczać, że nikt nie chce przebywać w ich towarzystwie a klienci głosują portfelem wybierając inne marki to nagle podnoszą raban, że tak nie można! big_grin
                • sumire Re: Taka ładna a taka głupia 19.07.21, 13:20
                  Nie. Nie sąd decyduje o tym, czy ktoś jest homofobem lub antysemitą. Decydują o tym jego wypowiedzi i zachowania.
                  Jeśli panienka nie jest gotowa ponosić konsekwencji tego, co pierdzieli publicznie, to się gryzie w język zawczasu. To jest aż takie proste. I normalni ludzie to akceptują.
              • dramatika Re: Taka ładna a taka głupia 19.07.21, 12:39
                tanebo001 napisał:

> Nie ma tolerancji dla nietolerancji!

A tak w ogóle, gdybym nie złożyła już skargi na policję na jedną gwiazdę z tego forum, to złożyłabym na ciebie. Tak czy inaczej nic straconego, jak będzie trzeba po kolei będziecie mi płacić za wyzwiska choćby to miało zająć 10 lat. Mozesz już zacząć się pakować do twojego buszu, tam polski wymiar sprawiedliwości nie sięga.
          • dramatika Re: Taka ładna a taka głupia 19.07.21, 11:20
            daniela34 napisała:

> Dokładnie to pomyślałam. Szykuje się nowa męczennica, gwiazda kampanii Red is b
            > ad czy jak tam się zwie ta firma

Lewica i lewica "liberalna" sama daje prawicy do rąk narzędzia.
            Na podobnej zasadzie zostało wypromowane piwo Mentzena (Konfederacja) White IPA Matters - na oburzeniu lewicy zagranicznej.
            Jeszcze tylko należałoby się skumać z czarnymi braćmi z BLM - mogą okazać się bardzo skutecznymi sojusznikami w obronie przed tzw roszczeniami bezspadkowymi, bo nie przepadają za Żydami.
                • dramatika Re: Taka ładna a taka głupia 20.07.21, 00:12
                  livia.kalina napisała:

> Też pierwszy raz słyszę o tych „wypromowanych” markach wink

Przeczyść uszy.

www.dailymail.co.uk/news/article-9760895/Polish-brewery-sparks-outrage-new-beer-called-White-IPA-Matters.html
                  Daily Mail napisał wczoraj o rasistowskiej reklamie rasistowskiego piwa produkowanego przez skrajnie prawicowego polityka z Polski. Temat podchwyciły media z Włoch, Teksasu, Florydy, Czech, Finlandii, Estonii a nawet Chin. Komentarze pod tekstem Daily Mail były bardzo pozytywne, zaczęły się do nas zgłaszać zapytania o możliwość zamówienia piwa ze sklepów ze Szwecji, Czech i Wielkiej Brytanii. Są jeszcze na Zachodzie ludzie mający dosyć tego lewicowego szaleństwa.
      • jowita771 Re: Taka ładna a taka głupia 19.07.21, 10:45
        Nie wiem, czy ja zatrudni. Jak spadnie sprzedaż ciuchów, to zaraz zwolni. Pani jest modelką, prezentuje ubrania dla kobiet, kuce raczej nie zrobią obrotu firmie, która mogłaby panią zatrudnić. Chyba, że dziewczyna zmieni branżę, bo jeśli chciała robić karierę modelki, to raczej strzeliła sobie w stopę.
        • joana012 Re: Taka ładna a taka głupia 19.07.21, 11:07
          Oby idiotka nie dostała już żadnych zleceń. Może sympatyczni chłopcy z konfy znajdą jej robotę w swoim biurze. Może np parzyć kawę dla JKM i jemu podobnych przykrych w odbiorze facetów. Obawiam się, że piza prezentowaniem nóg pani ma nikłe kompetencje. Życzę jej również aby nadszedł dzień gdy nie będzie sobie radziła i skorzysta z publicznej pomocy.
          Ale jak znam życie to znajdzie bogatego frajera, u boku którego doskonale się odnajdzie
      • sumire Re: Taka ładna a taka głupia 19.07.21, 11:36
        Pani jest uczestniczką "Tap Madl" i wyborczynią Konfederacji, której wypowiedź tak przypadła do gustu Krzysiowi Bosakowi i spółce, że postanowili zrobić jej zasięgi. Zrobili bardzo skutecznie, trzeba przyznać, choć nie jestem pewna, czy panience o właśnie taki efekt chodziło...
    • joaaa83 Re: Taka ładna a taka głupia 19.07.21, 11:57
      Jako modelka jest już zapewne spalona. Zwłaszcza, że teraz modele/modelki o androgenicznej urodzie są na topie. Nikt nie zechce z nią współpracować. Pewnie z branżą może się już pożegnać.

Poza tym Samuela nielubiąca Żydów jakoś tak śmiesznie brzmi. Więc nawet w zupełnie innej dziedzinie może nie mieć szans na karierę, bo ją wezmą za niezbyt rozgarniętą.
      • dramatika Re: Taka ładna a taka głupia 19.07.21, 12:01
        joaaa83 napisała:

> Jako modelka jest już zapewne spalona.

Nie dzisiaj, to za parę lat - w tym zawodzie bardzo wcześnie przechodzi się na bezpłatną emeryturę. Poza tym możliwe, że modeling to nie jest szczyt jej ambicji zawodowych, co byłoby rozsądne. A konfederacja potrzebuje kobiecych twarzy smile
          • dramatika Re: Taka ładna a taka głupia 19.07.21, 12:10
            tanebo001 napisał:

> A jaką karierę ma robić? Operatorki komory gazowej czy wycieraczki dla inceli?

Jakby chciała być operatorką "komory gazowej" to ogłosiłaby się zwolenniczką segregacji sanitarnej, ale tu duży tłok wrazliwych społecznie celebrytów, więc bez sensu.
            Może zapisze się do partii albo utworzy jakąś fundację dla ofiar cancel culture. A może po prostu zatrudni się jako fryzjerka albo krawcowa - nie każdy ma ciśnienie na ideę albo hajs.
          • araceli Re: Taka ładna a taka głupia 19.07.21, 12:40
            tanebo001 napisał:
            > A jaką karierę ma robić? Operatorki komory gazowej czy wycieraczki dla inceli?

Jako pojemnik na spermę - Konfiarze lubią się zabawić. Gorzej jak uroda przeminie albo zaliczy wpadkę.
            • dramatika Re: Taka ładna a taka głupia 19.07.21, 12:54
              araceli napisała:

> pojemnik na spermę
              > Gorzej jak uroda przeminie

Plemię "obrończyń kobiet" najbardziej nienawidzi "zdrajczyń sprawy". Podobnie komuniści gorzej traktowali zdrajców komunizmu niż jego przeciwników. Ta sama mentalność.
              • pani07 Re: Taka ładna a taka głupia 19.07.21, 13:19
                dramatika napisał(a):

> araceli napisała:
                >
                >
                > > pojemnik na spermę
                > > Gorzej jak uroda przeminie
                >
                > Plemię "obrończyń kobiet" najbardziej nienawidzi "zdrajczyń sprawy". Podobnie k
                > omuniści gorzej traktowali zdrajców komunizmu niż jego przeciwników. Ta sama me
                > ntalność.

To raz, propagandowe są też wpisy Korwin -Piotrowskiej- przecież pannę wypromowała TVN i durny program o modelkach, teraz przykleja to tak: gdzieś też po necie lataja zdjęcia z tym wiecznym chłopcem lat 65, który prowadzi program i rozmawia z "gwiazdkami"- no wypromowali głupie dziewczę zachwyconą Konfą.
                • dramatika Re: Taka ładna a taka głupia 19.07.21, 13:25
                  pani07 napisał(a):

> To raz, propagandowe są też wpisy Korwin -Piotrowskiej

Korwin - Piotrowskiej do twarzy w habicie głównej kapłanki cancel culture.
                  Mam nadzieję, że prędzej niż później tacy jak ona skasują konta, zmienią nazwiska i porobią operacje plastyczne. Wstyd im co prawda nie grozi, ale samosądy w końcu przestaną byc modne.
                • araceli Re: Taka ładna a taka głupia 19.07.21, 13:25
                  pani07 napisał(a):

> dramatika napisał(a):
                  >
                  > > araceli napisała:
                  > >
                  > >
                  > > > pojemnik na spermę
                  > > > Gorzej jak uroda przeminie
                  > >
                  > > Plemię "obrończyń kobiet" najbardziej nienawidzi "zdrajczyń sprawy". P
                  > odobnie k
                  > > omuniści gorzej traktowali zdrajców komunizmu niż jego przeciwników. Ta s
                  > ama me
                  > > ntalność.
                  >

Jakie kurna "zdrajczynie sprawy" - jakiej kurna "sprawy"??? Pisałam o Kowińskiej kiła-party, która pięknie pokazała do czego tam im działaczki potrzebne i jak się w tej partii karierę robi big_grin
                  • dramatika Re: Taka ładna a taka głupia 19.07.21, 13:32
                    araceli napisała:

> Jakie kurna "zdrajczynie sprawy"

Dobór słownictwa świadczy o emocjonalnym stosunku. Jak z nami, to "nigdy nie będziesz szła sama". Jak nie z nami, to "pojemnik na spermę".
                    Jesteście chorzy z nienawiści i robicie ludziom realną krzywdę. Kuczyńska za słowa, że osoba z macicą to kobieta została wykluczona z partii oraz została zalana falą hejtu i groźbami śmierci, więc nie zgrywaj świętej, bo wspierasz to środowisko.
    • solejrolia Re: Taka ładna a taka głupia 19.07.21, 13:10
      Może ładna, może nie... to w sumie kwestia gustu.
      A czy głupia...
      Cóż...poziom intelektualny nie ma związku z antysemityzmem i homofobią.
      Znamy wykształconych a z takimi poglądami, że nikt normalny nie chce mieć z nimi żadnej styczności.

Dziewczyna o imieniu żydowskim i nie lubiąca żydostwa, ot taki paradoks.