Dodaj do ulubionych

Cnoty niewieście cóż to takiego do jasnej...

20.07.21, 20:28
cholery?
Serio oświećcie mnie mnie cnotliwe niewiasty.
Gdzie popełniam błędy wychowawcze? Córka chyba w 7SP już będąc wysoką z mega długimi nogami usłyszała od pewnie cnotliwej nauczycielki że "kobieta powinna się szanować".
Niska i korpuletna koleżanka w podobnie krótkiej spódniczce już nie...
Czy teraz, kiedy jest obleczona w czerń i w dziurawych kabaretkach ale....w szortach pod spódniczką również słyszy uwagi różnej treści, koleżanka eksponująca biust w staniku sportowym na wf już nie.
O co kuźwa chodzi? Kogo ja wychowuję?
Obserwuj wątek
    • kozica111 Re: Cnoty niewieście cóż to takiego do jasnej... 20.07.21, 20:32
      Może nie jest zbyt urodziwa, wtedy takie zestawieni bywa ze budzi kotrowersje..
      • wlazkotnaplot Re: Cnoty niewieście cóż to takiego do jasnej... 20.07.21, 20:52
        Urodziwa obiektywnie przeciętnie, subiektywnie prześliczna 🙂
    • veryvery Re: Cnoty niewieście cóż to takiego do jasnej... 20.07.21, 21:15
      Może to nie o strój chodzi ale o zachowanie córki.
      Ale ja tak strzelam trochę, trzy razy czytałam wpis I nie za bardzo rozumiem co chodzi
    • alicia033 Re: Cnoty niewieście cóż to takiego do jasnej... 20.07.21, 22:11
      wlazkotnaplot napisał:

> Kogo ja wychowuję?

Mam nadzieję, że dziewczynę świadomą swojej wartości i swoich praw niezależnie od stroju.
      To nie z córką jest problem tylko z niektórymi durniami (płci obojga) w otoczeniu.
    • hannibal_lectourer Re: Cnoty niewieście cóż to takiego do jasnej... 20.07.21, 22:16
      Naucz ją sztuki klasycznej, czyli robienia ostrym nożem przeora od gardła do wora i gonienie nahajką delikwenta aż się we własne flaki zaplącze.
    • alpepe Re: Cnoty niewieście cóż to takiego do jasnej... 20.07.21, 22:36
      Pokazałabym nauczycielce kółeczko na czółeczku w czasie osobistego spotkania.
      Pamiętam, jak nauczycielka biologii czepiała się mojej średnio się uczącej koleżanki, że ta ma włosy rozpuszczone. Koleżanka miała przepiękne bardzo obfite i długie, naturalnie marchewkowe lokate włosy.
    • taki-sobie-nick Re: Cnoty niewieście cóż to takiego do jasnej... 20.07.21, 22:43
      Koleżanka korpulentna być może nie wyglądała w takiej kiecce seksownie (może też zresztą na niej ta kiecka była dłuższa). Twoja córka być może tak. Wyciągnij wnioski.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka