Dodaj do ulubionych

Prywatne liceum warszawa

22.07.21, 22:50
Dziewczyny podpowiedzcie jakieś dobre prywatne liceum w lokalizacjach Żoliborz, Bielany. Istnieje takie? Ew Białołęka
Obserwuj wątek
            • arwena_11 Re: Prywatne liceum warszawa 23.07.21, 07:44
              Zarówno Bednarska jak i raszyńska ( to podstawówka bednarskiej jeśli się nie mylę) są mocno specyficzne. Ja bym tam nie dała swojego dziecka. Pamiętam aferę z kradzieżą laptopa przez dziecko z ośrodka dla uchodźców.
                • arwena_11 Re: Prywatne liceum warszawa 23.07.21, 08:39
                  Taa, czytałam wypowiedzi tej otwartej młodzieży przy aferze z kradziezami. Szkoła swoim podejściem i obrona biednych uchodźców, sprawiła że spora część uczniów i ich rodziców płacących za naukę, zdecydowanie zmieniło swoje podejście do uchodźców. Podwójne standardy nigdzie się nie sprawdzają.
                    • arwena_11 Re: Prywatne liceum warszawa 23.07.21, 10:02
                      Nie chodziło o kradzież a raczej o podejście. Najpierw była narracja - jak można oskarżać X - jesteście rasistami itd. A jak już wyszło na jaw, że jednak to X i ten lapyop to nie jedyna rzecz, narracja dyrekcji poszła w tony - biedny uchodźca, trzeba go zrozumieć, on tego nie ma, nie wolno zgłaszać na policję.
                      Uczniowie się wypowiadali, że gdyby to był normalny uczeń - wyleciałby ze szkoły. Po prostu podwójne standardy.
            • asiaiwona_1 Re: Prywatne liceum warszawa 23.07.21, 14:20
              moja młoda w tym roku skończyła Bednarską. Drugiego dziecka na pewno tam nie poślę, choć starsza sama sobie tą szkołę wybrała.
              Mam wrażenie, że w tej szkole, żeby się nie wyróżniać to trzeba koniecznie mieć depresję, epizod z cięciem lub próbą/myślami samobójczymi, a w najlepszym wypadku uciekać/wyprowadzać się z domu uncertain

Pod kątem nauki bardzo zawiodłam się na szkole jeśli chodzi o przygotowanie do matury rozszerzonej z przedmiotu, gdzie nauczycielka co chwilę odwoływała lekcje. Szkoła nie zrobiła nic w tym zakresie, dopiero na moje oczekiwanie obniżenia czesnego i zaproponowania rozwiązania cokolwiek się ruszyło. Dyrektorka - po tym co od niej usłyszałam - że szkoła dała mojemu dziecku i tak więcej niż to było zapisane w umowie - bez komentarza - po prostu taka osoba chyba pomyliła się ze stanowiskiem.
              Tak więc ja nie polecam Bednarskiej.
              I tak jak ktoś wcześniej pisał - tam rekrutacja była już chyba na przełomie lutego i marca - ona jest wieloetapowa.
            • asiaiwona_1 Re: Prywatne liceum warszawa 23.07.21, 14:20
              moja młoda w tym roku skończyła Bednarską. Drugiego dziecka na pewno tam nie poślę, choć starsza sama sobie tą szkołę wybrała.
              Mam wrażenie, że w tej szkole, żeby się nie wyróżniać to trzeba koniecznie mieć depresję, epizod z cięciem lub próbą/myślami samobójczymi, a w najlepszym wypadku uciekać/wyprowadzać się z domu uncertain

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka