Dodaj do ulubionych

Nigdzie nie pasuje

23.07.21, 12:05
Miałam tak, że czułam że nigdzie i do nikogo nie pasuje. Żle czułam się w hipsterskich fancy miejscówkach, żle w topowych knajpach z panami i paniami którzy wyglądali jakby z jednej formy byli odlani. Albo wzbogacenie Sebkowie ze swoimi Karynkami ubranymi EA7 i Hajfajgera. A obok korposzczury w identycznych koszulach z identycznymi korposzczurzycami. Oboje z wyniosłymi minami jako złoto jedli a nie steka z frytkami i dość tanim winem.
Źle czulam się w towarzystwie tak zwanej klasy ludowej której rozrywki to polskie kabarety, tureckie seriale i debile tłukacy się w klatkach po łbach, to wszystko w smrodzie dymu z grylla i syku otwieranych puszek Harnasia z Biedry.
Cała ta czereda w zależności od portfela gnała na wakacje do Władka albo do Bułgarii czu Turcji na wypasione olleksjuzmi

Od jakiegoś czasu znalazłam ludzi z którymi mam wspólny jezyk, zainteresowania, poczucie humoru, sposób spędzania wolnego czasu, podobne spojrzenie na świat. Każdy z nas to taki indywidualista więc zdarzają się i konflikty, które mijają i przyjaźnimy się dalej. Załuję, że tak długo ich szukałam.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka