Dodaj do ulubionych

Chodakowska kupiła siostrzenicy mieszkanie u sie..

24.07.21, 23:33
...bie w bloku. Kupiła i urządziła, dla siostrzenicy i siostrzeńca. Jak zapatrywałybyście się na taką sytuację gdyby to wasza bezdzietna (bezpłodna) siostra kupiła waszemu dziecku mieszkanie w swoim bloku? Ja wiem że dla dziecka to super sytuacja, start w życie itp. itd. , ale ja jako matka czułabym się dziwnie w takiej sytuacji. Mimo że nie jestem zaborczą kwoką, ale w takiej sytuacji poczułabym się trochę jakby siostra chciała mi "ukraść" moje dziecko, mieć je dla siebie, przekupić, rywalizować o względy dziecka. Tym bardziej, że Chodakowska argumentuje to słowami "Uwaga! Mieszkanie trzy piętra niżej. W moim bloku. Tak sobie to wymyśliłam i już! Kiedy dowiedziałam się, że w moim bloku jest mieszkanie na sprzedaż, nie zastanawiałam się nawet przez chwilę. Będę miała moje pożyczone dzieciaki pod nosem - cieszyła się. " I zawsze podkreśla, że traktuje dzieci siostry jak swoje własne. Jeszcze co innego gdyby kupiła siostrzeńcom mieszkanie gdzie indziej, ale kupić u siebie w bloku i urządzić według własnego pomysłu, to mi to podchodzi pod jakąś dziwną zaborczość.
Ja mam może skrzywione podejście bo znam osobiście wredną, toksyczną seniorkę, z którą własne dzieci zerwały kontakty, więc aby zapewnić sobie opiekę na starość wymyśliła, że zakręci się koło siostrzenicy, przekupi ją, odciągnie od matki (własnej siostry) opowiadając dziewczynie niestworzone , najgorsze rzeczy o matce i z dziecka siostry zrobi sobie córkę na starość sad
A wy jak byście się czuły na miejscu siostry Chodakowskiej, gdyby to wasza bezdzietna siostra kupiła waszym dzieciom mieszkanie u siebie w bloku?
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka