Dodaj do ulubionych

Polukrowane wspomnienia

30.07.21, 22:57
www.onet.pl/styl-zycia/replika/nie-bylam-dla-syna-mama-tylko-ojcem/69t5e3z,30bc1058
O ile lekarzem jest zapewne świetnym to nie spotkałem tak skupionej na sobie osoby. Zdjęcia i kontakty z żoną polukrowane. Swego czasu pisała dzienniki w necie
Obserwuj wątek
    • ga-ti Re: Polukrowane wspomnienia 30.07.21, 23:53
      Wiesz, mówi o sobie, może nie chce, nie może, czuje, że nie powinna mówić o kontaktach z byłą żoną, bo to ujawnianie kawałka prywatnego życia drugiej osoby. Może była żona sobie tego nie życzy, może z szacunku dla niej.
      Uważam, że rozmowa całkiem ok.
    • asia_i_p Re: Polukrowane wspomnienia 31.07.21, 07:31
      Czy ja wiem, czy polukrowane? Widać, że byłą żonę lubi i szanuje. I widać, że ma sporą potrzebę dyskrecji. Ja nie wiem, czy gdyby moje małżeństwo się skończyło nie z mojej przyczyny, to chciałabym, żeby mój były mąż wywlekał moje żale i rozwodził się nad moim stanem psychicznym.
      • mandre_polo Re: Polukrowane wspomnienia 31.07.21, 08:50
        Ależ dziennik był publiczny. To jak się odtracali, rywalizowali było bardzo smutne. Sama miałam skojarzenia ze im psycholog jest potrzebne żeby nie doszło do tragedii.
        Syn założył rodzinę jakby na przekór ich relacjom. Nie do końca jestem przekonana że Ada ma już spokój w głowie

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka