Dodaj do ulubionych

Kasa i sex

04.08.21, 08:04
Bo to co nas podnieca, to się nazywa kasa, a kiedy w kasie forsa, to sukces pierwsza klasa
leża i kwicza
Obserwuj wątek
    • myfaith Re: Kasa i sex 04.08.21, 11:42
      To ja uważam że Małopolskie powinno ( skoro tak dumnie uchwaliło te uchwały powołując się na obronę tradycyjnych wartości i ustalonego porządku społecznego ) dalej tkwić w "patriotycznym uniesieniu" ale... oh wait.... proza życia przyszła i obawa, że radni osobiście- nie w tłumie będą się tłumaczyć wyborcom dlaczego nie ma kasy na remont, promocje hotelików ( do których byli zapraszani itp itd) i strach ze jak zaczną mówić o obronie tradycji narodowej i państwowej to suweren może nie zrozumieć 😆

I tak się kończy podejmowanie działan w emocjach , ulegając propagandzie własnej partii a Warszawa daleko a sąsiedzi blisko....
    • woman_in_love Re: Kasa i sex 04.08.21, 12:08
      Martwi mnie, że dali im ultimatum i że mogą jeszcze przyznać środki za wycofanie się z uchwały.

Mam jednak nadzieję, że negocjacji już nie będzie i że katoprawicowy gorszy sort który wstał z kolan, dostanie jednak finansową pałą po mordzie i wróci do nory z której wypełzł.
      • jasnoklarowna Re: Kasa i sex 04.08.21, 12:44
        To chyba tak nie działa, a szkoda.
        Powinni konsekwentnie kasy nie dać, przynajmniej na najbliższy czas.
        Bo jak nieporadni radni dostaną ultimatum i po cofnięciu uchwały kasa będzie, to ich to utwierdzi w przekonaniu że generalnie mogą wszystko, nawet największe skur.....stwo, "najwyżej się potem wycofamy i będzie git".
        W normalnych sytuacjach decydenci powinni ponosić konsekwencje - także te przykre - swoich decyzji, tu tego brak.
        • myfaith Re: Kasa i sex 04.08.21, 12:51
          Kraśnik zdaje się nie dostał pomimo wycofania - ale to było z funduszy norweskich. Potem jakiś działacz PiS twierdził w przestrzeni publicznej ze ta kasa im ( Kraśnikowi/Polsce (?) się po prostu należała (parafrazując pewne panią polityk) bo Norwegowie powinni być wdzięczni ze maja dostęp do rynku UE a nie musza za to wpłacać do budżetu UE tak wiec ta kasa w tym funduszu to właśnie za to....

No naprawdę nieustająco nie mogę się nadziwić jakie diamenty i błyskotliwe umysły a przy tym dyplomatów pełną gębą , mamy w tej Polsce w lokalnych samorządach .
        • myfaith Re: Kasa i sex 04.08.21, 13:02
          a i btw ponoszenia konsekwencji swoich działań przez decydentów - kiedy w Polsce tak było ze ktoś poniósł konswekencję?

Ostatnio to opozycja "nie miała czasu" żeby zaglosować za TS dla p.Ziobry....ze nie wspomnę o innych wcześniejszych niegospodarnych działaniach poprzednich ekip ( mało Grupa Azoty nie wpadłaby w ręce Rosjan, bezrefleksyjna wyprzedaż firm państwowych bez zabezpieczających umów -rzadko kiedy w umowach było napisanie ze np przez X lat nabywca zobowiazuje się do inwestycji polegających na wkładzie nowoczesnych i nowych urządzeń w przedsiębiorstwo,stworzenie i rozwój R&D w Polsce , utrzymanie marki na okres ...lat itp)
    • marta.graca Re: Kasa i sex 04.08.21, 13:39
      Najbardziej mnie zastanawia ten tekst, że uchwała nie odniosła oczekiwanego efektu i nie uchroniła nas. Spodziewali się, że wszyscy geje się wyniosą z województwa, zamiast uwodzić przykładnych mężów i ojców?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka