Dodaj do ulubionych

cd. Domki w lesie na Warmii : brainstorming

08.08.21, 14:30
Hey - to ja - ta od domkow wakacyjnych w lesie.

Skoro juz opracowalysmy sniadania, lazienki, narzuty na lozka i takie tam - przechodzimy do nazwy mojego osrodka.

Oglaszam brainstorming!

Jesli przejme czyjas nazwe - oferuje domek u mnie na 5 dni za darmo. Tym, ktore powiedzialy, ze za nic w swiecie (nawet przy mojej doplacie) nie pojada do domkow, w ktorych nie ma na sniadanie mleka wydojonego osobiscie przeze mnie z laciatej krowy, reczniki nie beda wymieniane po kazdym wytarciu rak, a w odleglosci 5 km nie ma katedry Notre Dame, Bazyliki Swietego Piotra, ani Oceanu Spokojnego, oferuje serdeczne podziekowanie i stawiam dobry obiad przy najblizszej okazji. Tak czy siak, dogadamy sie wink

A wiec... najpierw moje pomysly, od Sasa do Lasa - komentujcie. A kto ma jakis pomysl, zglasza swoj. (Tak wiem, nasturcja mi za chwile napisze, ze jak sie nie znam, to powinnam wynajac agencje reklamowa, zapisac sie na uni na turystyke i business i marketing jednoczesnie i takie tam wink )

Przypominam, zebyscie zalapaly klimat: kilka drewnianych domkow polozonych w lesie (z dwoch stron sa otoczone lasem, z dwoch lakami).
Czyli: duzo lasu, duza laka kwietna z polankami i lezakami na niej, hamaki, staw kapielowy z wielkim drewnianym tarasem, sporo miejsc do zrobienia grilla lub rozpalenia ogniska (wiekszych jesli ktos sie chce integrowac albo malych, jesli ktos chce spedzac czas we wlasnym towarzystwie), bioblioteka, jakies marne gitary do uzytku gosci, przyzwoite rowery dla wszystkich, srodlesne stawy rybne, fajne oswietlenie terenu, naturalny plac zabaw dla dzieci i rodzaj "placu zabaw" dla doroslych (betonowy stol do ping-ponga, dart, jakies zewnetrzne szachy, cos jeszcze wymysle..). Z czasem dojdzie tez jaccuzzi i ruska bania, moze sauna zewnetrzna. To tyle mniej wiecej na miejscu. Niby sporo ale jak sie dokladnie przyjrzec, to zadnych wodotryskow tu nie ma. No, chyba ze ktoras ma pomysl na cos fajnego, co moznaby dorzucic, ale, jakby nie patrzec, jest to Warmia a nie Santa Monica wiec bierzemy co jest i z tym zyjemy.
Inne rzeczy to juz wyjazdowo.

Moje pomysly od czapy (gdyby nie byly od czapy, i bylabym z ktoregos rzeczywiscie zadowolona, to bym Was nie pytala...)

- Papierowy Ksiezyc
- Lalaland
- Po Drugiej Stronie Lustra
- Fata Morgana
- Siedlisko kota Behemota
- Ministerstwo Snu i Zabawy
- Siedlisko Starego Dzieciola
- Idz za Bialym Krolikiem
- Time After Time

Jesli ktoras chce skometowac, albo dorzucic swoj pomysl - bede wdzieczna!
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka