Dodaj do ulubionych

Kompleksowe badania - gdzie w Warszawie

12.08.21, 00:33
W związku z tym, że z moimi rodzicami jest coraz gorzej jeśli chodzi o zdrowie chciałabym się Was zapytać - może wiecie - gdzie w Warszawie na NFZ będą mogli zrobić kompleksowe badania w kierunku leczenia:
- reumatyzmu,
- nadciśnienia,
- nerwicy,
- cukrzycy,
- problemów endokrynologicznych (problemów z tarczycą),
- osteoporozy.
Może wiecie, czy jest w Warszawie takie miejsce gdzie np. w ciągu 3 dni (pobytu w szpitalu lub w klinice) można byłoby się kompleksowo przebadać i skonsultować ze specjalistami od chorób jak powyżej.
Nie chodzi mi o zwykle badania krwi (bo takie można zrobić od ręki), ale prześwietlenia, ekg, rezonans, badania TSH itd.
Najlepiej oczywiście na NFZ.
Moj tata ma 67 lat a ostatnio mocno podupadł na zdrowiu (w grudniu przechodził Covid-19), a 1,5 roku temu miał zapalenie ucha środkowego i po jednej stronie słyszy tylko 20% dźwięków. Już ma umowiona diagnostykę Kajetanach w kierunku założenia implantu ślimakowego.
Ogólnie jeden z lekarzy polecił mu się zbadać w kierunku reumatyzmu, bo tak ledwo chodzi i słabo czuje mięśnie.
Leczy się też od dawna na nadciśnienie i nerwice.
Mama - ma stwierdzona cukrzycę i bierze leki, ale one mało jej pomagają. Ogólnie to przesypia większość dnia i nocy. Nic nie robi i nie ogarnia a ma dopiero 64 l.

Ogólnie załamka z nimi. Nie dbają o siebie i jest już coraz gorzej. Chciałabym im jakoś pomóc. Przede wszystkim prawidłowo zdiagnozować i podać skuteczne leki.
Na razie leczą się w takiej małej, wiejskiej przychodni a tam wiadomo jak jest. Żadnych badań tylko przepisuja leki na zasadzie "a może pomoze" (jak np sterydy mojemu tacie).

Szukam jakiegoś miejsca, gdzie będzie można przede wszystkim kompleksowo się przebadać i skonsultować.
Znacie takie miejsca w Warszawie?

Np. Na razie wystratowalismy z Kajetanami i jest już jakiś postęp, bo może uda się tacie założyć ten Implant. Jest na dobrej drodze.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka