Dodaj do ulubionych

Czy Talibowie są mądrzejsi od AK ?

15.08.21, 22:46
No bo tak - przeczekali amerykańców, nie fikali za bardzo w czasie amerykańskiej okupacji, gromadzili poparcie pakistanu i budowali struktury. Nawet doszło do tego, że białe,lewackie śmiecie z europy nazywają ich armią narodowowyzwoleńczą.
I w kilka dni zajęli cały kraj łącznie ze stolicą, po wycofaniu się okupanta.
A AK co zrobiła - doprowadziła do rzezi pragi, plus wszystkie ofiary po drodze, bez realnej szansy na własne państwo bo angielskie i amerykańskie prezydenckie śmiecie sprzedały Polskę stalinowi w Jałcie. Rozkazu z Anglii nie było, i tak to potraktował koleś w Krakowie dowodzący lokalnymi strukturami AK - miał w dupie i powstania w Krakowie nie rozpoczął.
Niby dwie różne sprawy i dwie różne wojny. Ale jakie trzeba mieć zaplecze i jakie trzeba układy robić w plemiennym społeczeństwie, gdzie jest ze 30 głównych plemion, czy tam jak wolą lewacy 30 ideologii, żeby w tydzień podbić całe państwo? CIA o tym nie wiedziało? No to się kreują na najgorszą służbę specjalną na świecie. A przy afganie Rwanda to będzie bajeczka. Bo w Rwandzie z dnia na dzień sąsiedzi zabijali sąsiadów. A tu ofiary mają czas się ukrywać. I nie mają dokąd uciec. I sobie dobrze z tego zdają sprawę...
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka