Dodaj do ulubionych

Znowu temat związku co byście wybrali

17.08.21, 09:42
Uważam, że gdy spotka się osobę, która fascynuje fizycznością i wyglądem, magnetycznie przyciąga, jest pożądanie, ale już jako człowiek, charakter, w codziennym życiu, w rozmowie-jest kiepsko, to związku z tego nie będzie, jedynie romans na parę tygodni.
Odwrotnie również związku nie będzie, gdy jest porozumienie dusz, rozumienie się bez słów, swoboda, ten sam punkt widzenia, długie rozmowy o wszystkim, ale fizycznie czuje się odraze na samą myśl o zbliżeniu.
Znajomość będzie wówczas jedynie koleżeństwem.

Do rzeczy.
Rozmawiałam ostatnio z osobą z pokolenia kat 50tych, wspomniałam o tych moich dwóch punktach widzenia, ze z bardzo pociagajacym, ale odpychający z charakteru ale też ze świetnym z charakteru ale fizycznie odpychający, nie jestem stworzyć związku. Odpowiedź mnie zaskoczyła, usłyszałam " musisz więc zdecydować, co jest wazniejsze".
Właśnie, co jest ważniejsze? Dla mnie to i to.
Przyznam, że zdziwiła mnie ra odpowiedź, tak jakby nie można było mieć tego i tego i związek można mieć jedynie z seksownym, przystojnym, magnetycznym facetem, którego się średnio lubi, albo z facetem z super wnętrzem, ale całkiem fizycznie aseksualnym.
A może to kiedyś takie podejście było rozsądne a teraz "babom się w głowach poprzewracalo" I chcą gwiazdki z nieba.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka