Dodaj do ulubionych

Zgadnijcie kto to-kolejna celebrycka metamorfoza

23.08.21, 17:28
Zgadnijcie kto jest na zdjęciu!
Podpowiem, że to znana osoba z naszego rodzimego showbiznesu I kolejna, której twarz zmieniła się przez apart ortodontyczny i zdrową dietę...
Ja naprawdę nie rozumiem czemu żadna z nich nie powie wprost: tak, zrobiłam sobie ten czy inny zabieg, bo chciałam i mogłam!
Obserwuj wątek
    • budda.z.brzuchem Re: Zgadnijcie kto to-kolejna celebrycka metamorf 23.08.21, 17:29
      A.W.
      Widziałam dziś artykuł. Bardzo sie zmieniła
      • aandzia43 Re: Zgadnijcie kto to-kolejna celebrycka metamorf 23.08.21, 17:31
        Co za A.W. możecie nie szyfrem?
        • mia_mia Re: Zgadnijcie kto to-kolejna celebrycka metamorf 23.08.21, 17:34
          Też poproszę, nie mam pojęcia kto to jest.
          • kasiaabing Re: Zgadnijcie kto to-kolejna celebrycka metamorf 23.08.21, 17:36
            Zielonego pojęcia nie mam.
      • madi138 Re: Zgadnijcie kto to-kolejna celebrycka metamorf 23.08.21, 17:34
        Czy nie wygląda teraz jak Matzena Rogalska? big_grin
        Przecież to prześliczna kobieta-po co jej to było i kto jej to zrobił???
        • bylam.stara.mostowiakowa Re: Zgadnijcie kto to-kolejna celebrycka metamorf 23.08.21, 17:36
          Nie wiem kto to jest A. W., ale jest podobna do Marzeny Rogalskiej
        • grey_delphinum Re: Zgadnijcie kto to-kolejna celebrycka metamorf 23.08.21, 17:36
          Dokładnie, wygląda jak Marzena Rogalska. Ech...
        • ga-ti Re: Zgadnijcie kto to-kolejna celebrycka metamorf 23.08.21, 17:36
          A to to nie jest Marzena Rogalska? Podobna do niej.
          • little_fish Re: Zgadnijcie kto to-kolejna celebrycka metamorf 23.08.21, 17:37
            Też myślałam, że to ona
            • aandzia43 Re: Zgadnijcie kto to-kolejna celebrycka metamorf 23.08.21, 17:40
              Też myślałam że to ona po schudnięciu i litingu. Ale podobno jaka aw
      • budda.z.brzuchem Re: Zgadnijcie kto to-kolejna celebrycka metamorf 23.08.21, 17:39
        Wyszkoni
    • thank_you Re: Zgadnijcie kto to-kolejna celebrycka metamorf 23.08.21, 17:37
      Rogalska (imienia nie pomnę).
      • bylam.stara.mostowiakowa Re: Zgadnijcie kto to-kolejna celebrycka metamorf 23.08.21, 17:38
        To Anna Wyszkoni, nie wytrzymałam i weszłam na Pudelka, nie poznałabym.
        • angazetka Re: Zgadnijcie kto to-kolejna celebrycka metamorf 23.08.21, 17:41
          Co? Jak to?
        • iberka Re: Zgadnijcie kto to-kolejna celebrycka metamorf 23.08.21, 18:53
          To jest Anna Wyszkoni? Szkodzi jej mieszkanie w wiosce - Pasikurowice weszły za bardzo uncertain. A może to skutek tego, że odreagowuje zachowanie syna względem edukacji. Tak czy inaczej na codzień wygląda lepiej smile)
          • madi138 Re: Zgadnijcie kto to-kolejna celebrycka metamorf 23.08.21, 18:58
            A o co chodzi z jej synem?
            • iberka Re: Zgadnijcie kto to-kolejna celebrycka metamorf 23.08.21, 19:21
              Olewa naukę a ona ambitnie chciałaby żeby było inaczej. Ledwo skończył gimnazjum, poszedł do "szkoły" TEB i tam też nijak...
      • damartyn Re: Zgadnijcie kto to-kolejna celebrycka metamorf 23.08.21, 17:39
        Anna Wyszkoni?
        • madi138 Re: Zgadnijcie kto to-kolejna celebrycka metamorf 23.08.21, 17:46
          Ciężko uwierzyć, co? Wszystko jest dla ludzi, ale w kosmetyce estetycznej nie chodzi chyba o to, żeby ludzie przestali cię poznawać?!
          • damartyn Re: Zgadnijcie kto to-kolejna celebrycka metamorf 23.08.21, 17:49
            Rozumiem, ze chciała dobrze ale ten który jej to zrobił? I jak to teraz poprawić ?
            • madi138 Re: Zgadnijcie kto to-kolejna celebrycka metamorf 23.08.21, 17:51
              Z czasem pewnie się wchłonie i wróci do normy. Tak jak na przykład u Sochy.
              • damartyn Re: Zgadnijcie kto to-kolejna celebrycka metamorf 23.08.21, 17:54
                To Socha tez się poprawia? Taka ładna dziewczyna.
                • gdanskamarylka Re: Zgadnijcie kto to-kolejna celebrycka metamorf 24.08.21, 09:41
                  No a jak inaczej? Przecież nie ma eliksiru młodości smile
    • angazetka Re: Zgadnijcie kto to-kolejna celebrycka metamorf 23.08.21, 17:42
      Jeżu kolczasty, byłam pewna, że to Rogalska... Nawet byłam z siebie dumna, że wygrzebałam w pamięci jej nazwisko.
    • ada16 Re: Zgadnijcie kto to-kolejna celebrycka metamorf 23.08.21, 17:45
      I że niby lepiej wyglada?
      Nie wydaje mi się.
    • ykke Re: Zgadnijcie kto to-kolejna celebrycka metamorf 23.08.21, 17:45
      No, ale czekajcie- czy to jednak nie sukces, że po.przerobce jest jednak.podobna do kogoś?😁
      Zazwyczaj panie wyglądają jak z taśmy produkcyjnej Mattel, a tu proszę- Wyszkoni niczym Rogalska😆
      • georgia.guidestones Re: Zgadnijcie kto to-kolejna celebrycka metamorf 23.08.21, 18:58
        ykke napisała:

> No, ale czekajcie- czy to jednak nie sukces, że po.przerobce jest jednak.podobn
        > a do kogoś?😁
        > Zazwyczaj panie wyglądają jak z taśmy produkcyjnej Mattel, a tu proszę- Wyszkon
        > i niczym Rogalska😆
        >
        Raczej wyglada jakby nic nie robila a nawet "pomogla losowi" (np weekendowymi alkomaratonami), wyglada na dooooooooobre co najmniej 8 lat wiecej niz wskazuje metryka
        • waleria_s Re: Zgadnijcie kto to-kolejna celebrycka metamorf 24.08.21, 06:01
          Ona się według mnie postarzała bardzo. Zabiegi swoją drogą, ale ona ma zmęczoną twarz i wygląda tak, jakby miała bardzo dużo stresu/schudła. Z aparatem ma rację, usta ostrzyknięte, ale na tym zdjęciu dobrze widać, że broda i ogólnie żuchwa poszły do przodu. U mnie to samo po leczeniu orto i stosowaniu wyciągów.
    • mia_mia Re: Zgadnijcie kto to-kolejna celebrycka metamorf 23.08.21, 17:46
      Jeżu, jeśli to ta Wyszkoni, a na to wygląda, to jest kobieta, która ma 41 lat😳
      Jeśli korzysta z chirurga czy innych specjalistów to chyba najgorszych w swoim fachu.
      www.pomponik.pl/plotki/news-ania-wyszkoni-wraca-na-scene-co-sie-stalo-z-jej-twarza,nId,5437573
      • arkanna Re: Zgadnijcie kto to-kolejna celebrycka metamorf 23.08.21, 17:57
        Ja też zaliczyłam opad szczęki. 41 lat😱
        • feiticeira Re: Zgadnijcie kto to-kolejna celebrycka metamorf 23.08.21, 20:21
          Może jaka chora jest, bo jeśli nie, to okropnie się skrzywdziła.
    • 35wcieniu Re: Zgadnijcie kto to-kolejna celebrycka metamorf 23.08.21, 18:46
      Wiem kto to, więc nie będę zgadywać. Nie wiem czy i co robiła, ale wygląda spoko.
    • znowu.to.samo Re: Zgadnijcie kto to-kolejna celebrycka metamorf 23.08.21, 18:49
      Ta piosenkarka z ŁEZ?
    • mandre_polo Re: Zgadnijcie kto to-kolejna celebrycka metamorf 23.08.21, 18:50
      Włosy tez ma przyczepione. Wyłysieje do cna jeśli będzie to robić regularnie -zgrzewanie w wysokiej temperaturze niszczy cebulki jak niegdyś trwała ondulacja
    • kasiaabing Re: Zgadnijcie kto to-kolejna celebrycka metamorf 23.08.21, 18:54
      Usta coś krzywo jej wyszły.
    • memphis90 Re: Zgadnijcie kto to-kolejna celebrycka metamorf 23.08.21, 18:58
      Jak to było? Oszczykana jak szynka na święta...?
    • kasiazmieniarobote Re: Zgadnijcie kto to-kolejna celebrycka metamorf 23.08.21, 19:01
      kiedyś wyglądała młodo ale brzydko, a teraz staro ale ładniej
      • gryzelda71 Re: Zgadnijcie kto to-kolejna celebrycka metamorf 23.08.21, 19:10
        Nigdy nie wyglądała młodo.
      • georgia.guidestones Re: Zgadnijcie kto to-kolejna celebrycka metamorf 23.08.21, 19:20
        kasiazmieniarobote napisała:

> kiedyś wyglądała młodo ale brzydko, a teraz staro ale ładniej
        Jak wygladala na poczatku "kariery" (19?20 lat) na swoj wiek to byla mooocno przeciętna, teraz też wyglada dość przeciętnie (nie dba o doczepiane włosy albo ktoś źle jre to od razu zrobil, zmarszczek ma wiecej niż rówiesniczki, co najwyzej jest odrobine inaczej/lrpiej ubrana niz te 10 czy 20 lat temu). Chyba serio nie widzialyscie takiej prawdziwej brzydoty.
        • nikita1908 Re: Zgadnijcie kto to-kolejna celebrycka metamorf 23.08.21, 20:23
          Po czym poznać te doczepy i to ze o nie nie dba🤔
    • nikita1908 Re: Zgadnijcie kto to-kolejna celebrycka metamorf 23.08.21, 19:03
      Wyglada faktycznie jak Rogalska i to nie jest komplement , bo wyglada jak babka po 50 a ma 41🤨
      • georgia.guidestones Re: Zgadnijcie kto to-kolejna celebrycka metamorf 23.08.21, 19:08
        nikita1908 napisał(a):

> Wyglada faktycznie jak Rogalska i to nie jest komplement , bo wyglada jak babka
        > po 50 a ma 41🤨
        Wyglada jak wyjątkowo zmarnowana wersja Rogalskiej po kilkutygodniowych baletach.
    • alterego72 Re: Zgadnijcie kto to-kolejna celebrycka metamorf 23.08.21, 19:13
      Myślałam, że to Marzena Rogalska
    • mama-ola Re: Zgadnijcie kto to-kolejna celebrycka metamorf 23.08.21, 19:52
      Tu wyglądała super i miała wlasny charakter na twarzy. A teraz to nie wiem. Nie poznaję.
      • aandzia43 Re: Zgadnijcie kto to-kolejna celebrycka metamorf 23.08.21, 22:53
        To nie jakiś "charakter twarzy" tylko młodość czyli jędrna buzia. Na powyższym zdjęciu A.W. była dużo młodsza niż teraz i nadmierna chudość nie szkodziła jeszcze jej twarzy. Niestety, w pewnym wieku nie można być suchym jak wiór bez uszczerbku na urodzie. Poza tym kobita jak kobita, nie czepiałabym się.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka