Dodaj do ulubionych

Runmageddon czy ktoś brał udział?

26.08.21, 19:20
Czy są tu emamay które brały udział w takiej imprezie? Jakoś nigdy nie miałam odwagi a teraz mnie naszło, że czemu nie.

Nie wiem czy to tylko impreza dla 20 latków czy 30 plus też mogą się bawić
Obserwuj wątek
  • przepio Re: Runmageddon czy ktoś brał udział? 26.08.21, 20:01
   Moj syn byl w tym roku. On i 4 baby, przed 30-tka wprawdzie, ale one juz były kolejny raz, a mój syn pierwszy. Podnosił je, podrzucal, przerzucał przez przeszkody. Twierdzi, że tam każdy każdemu pomagał, że byli ludzie w różnym wieku, nie było ważne jaki masz czas. Wrócił obolały, brudny jak szlag i przeszczęśliwy.

   Biegł w nocnej edycji
  • cosinuss Re: Runmageddon czy ktoś brał udział? 27.08.21, 12:26
   Ja byłam smile 2 lata temu z koleżanką ( obie bliżej 50) poszłyśmy, a dla towarzystwa wzięłyśmy moją 18 letnią wtedy córkę "emerytowaną" akrobatkę. I wszystkie nie lubimy biegać. Poziom Rekrut czyli 6 km. Przytomnie w Łodzi w środku wakacji a nie w październiku w Warszawie. A w Łodzi było i ciepło i bez jakiegoś brodzenia w wodzie. Za to podobno był bardzo trudny technicznie. Przynajmniej tak potem pisali.
   Bardzo polecam, jak masz ochotę. Super atmosfera, a my jednak dość cyniczne i prześmiewcze jesteśmy. Organizacyjnie super. pamiątkowe koszulki dobrej jakości i wzór co roku inny, medale śliczne, nie jakiś plastikowy badziew, muzyka super, ludzie przesympatyczni i z obsługi ( pewnie byłam dwusetną osobą tego dnia której sliczna dziewczyna wieszała medal na szyi a poczułam się jakbym była jej bohaterem). I nigdy chyba nie wyjeżdżałam z zatłoczonego parkingu po imprezie i nikt nie trąbił i nie darł się na nikogo. Rano przyszedł sms z gratulacjami i info o miejscu w danej kategorii wiekowej.
   Uczestnicy super, proponują pomoc przy przeszkodach, nadreprezentacja facetów bardzo miłych w dowolnym wieku smile
   Technicznie to w sumie zależy od kondycji, dużo siłówki na rękach, jakieś czołganie pod drutami, strzelanie asg, wchodzenie/schodzenie po linie/po rurze. Jak czegoś nie zaliczysz, to robisz chyba z 10 burpeesów.
   W każdym razie polecam. 20 latków to tam mało raczej. Raczej 30-50 lat przeważa.
   Przez chyba miesiąc zastanawiałyśmy się nad pomysłem na pracę naukową o wpływie poziomu organizacji typu jakość koszulki na chęć powtórnego brania w tym udziału. Bo ludzie startują po pare razy w roku.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka