Dodaj do ulubionych

Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobranoc

26.08.21, 22:39
Varo Vargas
I co ematka na to?
Obserwuj wątek
    • nickbezznaczenia Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 26.08.21, 22:39
      big_grin big_grin big_grin
    • magda.z.bagien Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 26.08.21, 22:45
      Nie. Facet ma minę jakby chciał pożyczyć dyszkę z zamiarem nieoddania.
      • trampki-w-kwiatki Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 26.08.21, 23:50
        😂😂😂
      • mashcaron Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 07:47
        Podobny gość kiedyś zaczepił nas na stacji benzynowej pod Berlinem. Chciał nam sprzedać "złoty pierścień rodowy" , bo ukradli mu portfel a musiał pilnie zatankować:p
      • azalee Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 10:24
        cudne big_grin
      • elenelda Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 17:18
        😆😆😆😆
      • ponis1990 Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 28.08.21, 13:10
        Oplułam swoj nowy laptop kawą, no dzięki ;p
    • daniela34 Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 26.08.21, 22:50
      Z cyklu dialogów z matką:
      Daniela: Mamo, jak ci się podoba? Ma to coś w oczach?
      Matka: Ma. Zeza.
      • borsuczyca.klusek Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 26.08.21, 23:15
        Czasem lekki zez dodaje uroku 😊
        • majenkir Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 04:38
          Kotu.
        • mashcaron Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 07:49
          No chyba nie. Aktualnie szykuję się do ponownej operacji, bo po 20 latach mięsień się osłabił i mi oko ucieka. I mówię ci, czego jak czego, ale uroku mi to nie dodaje :p
          • piekna_remedios4 Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 10:05
            big_grin
          • viridiana73 Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 15:30
            Nie mów! Isaurze dodawał😄
            • mashcaron Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 17:34
              Wyjątek potwierdzający regułę:p
    • ursydia Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 26.08.21, 22:56
      Podobny do Buraka Ozchivita
      • ajr27 Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 01:11
        O, to to. Taki turecki żigolo.
      • jowita771 Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 07:58
        W takim samym stopniu, jak każdy brunet. Burak bije go na głowę.
        • fibi00 Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 15:01
          jowita771 napisał:

> W takim samym stopniu, jak każdy brunet. Burak bije go na głowę.
          >

Dokładnie! Dla mnie najprzystojniejszym facetem świata jest właśnie Burak Ozcivit.
          • znowu.to.samo Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 16:55
            Wyguglałam- a w życiu żadnego buraka!!!
            • fibi00 Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 17:28
              znowu.to.samo napisała:

> Wyguglałam- a w życiu żadnego buraka!!!
              >

Dlatego napisałam "dla mnie"😉. Ale w niektórych "wersjach" mi się nie podoba , np z długimi włosami i brodą lub wąsem. Podoba mi się w takiej wersji:
              • ladymercury Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 19:40
                E no jak na Buraka to fajny. Ale z nim to bym poszła tylko na ploty i sojowe latte.
                Nie grzeje mniesmile
              • trampkoss1 Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 23:20
                Bo on tu jest podobny do Keanu. I dlatego. Się ci podoba
          • szmytka1 Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 19:40
            obu dyskwalifikuje samo imię big_grin
            • ladymercury Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 20:10
              Ale Burakowi możesz deklamować" Mój Buraku, mój czerwony, czemu nie chcesz takiej żony?"
              Ciekawe, co by odpowiedział...
            • fibi00 Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 21:19
              szmytka1 napisała:

> obu dyskwalifikuje samo imię big_grin

😄 Może da się przyzwyczaić 😉
        • ursydia Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 16:56
          Tak, Burak jest ładniejszy
    • simply_z Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 26.08.21, 22:59
      małe, blisko osadzone oczy. Ma coś z psa
      • magda.z.bagien Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 26.08.21, 23:18
        Ma coś z Melanii Trump.
        • heca7 Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 26.08.21, 23:31
          Prawdopodobnie jest jaszczurem z kosmosu jak Melania wink
        • mayaalex Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 08:24
          Oooo, wlasnie! Nie bylam w stanie sama wpasc na to, co mi w nim nie pasuje smile
    • engine8 Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 26.08.21, 23:11
      Wyglada jak Afganczyk smile Tylko go ubrac..
      A ci sa ostatnio na promocji LOL
    • magdallenac Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 26.08.21, 23:11
      Ten wymoczek😉? To jest najprzystojniejszy facet na swiecie
      • abecadlowa1 Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 26.08.21, 23:13
        Też lubię takich niedomytych z ułachanymi łapami
      • heca7 Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 26.08.21, 23:17
        Jeśli już idziemy w takie klimaty to owszem, nie do pogardzenia. Ale ja z tego serialu jednak wybrałabym Alexa Hogh Andersena wink
        • jolie Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 14:48
          heca7 napisała:

> Jeśli już idziemy w takie klimaty to owszem, nie do pogardzenia. Ale ja z tego
          > serialu jednak wybrałabym Alexa Hogh Andersena wink
          >

Charyzmatyczny, ale androgyniczny, nie widzę w nim faceta.
      • engine8 Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 26.08.21, 23:17
        A ja oczekiwalem ze napiszesz ze Twoj maz smile
        • magdallenac Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 26.08.21, 23:22
          Moj maz jest poza konkurencja😉
          • riki_i Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 00:07
            Zaopiekował i to wystarczy.
            • magdallenac Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 00:17
              Oj riki, riki…Zebys Ty chociaz raz z tego swojego szowinistycznego zascianka wylazl…
              • kk345 Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 11:57
                A po co? Wtedy musiałby uznać, ze problem jednak tkwi w nim, a nie w złych harpiach.
      • ginger.ale Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 26.08.21, 23:20
        #teamRagnar
        • magdallenac Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 26.08.21, 23:23
          O kurcze, wokol Ragnara robi sie tloczno. Wyluzujcie drogie panie!
        • grey_delphinum Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 06:05
          Ja też team Ragnar! A takich wymoczkowatych typów nie trawię.
          • aguar Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 08:08
            Ja wolałam z wyglądu brata Ragnara
            • jolie Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 14:47
              aguar napisała:

> Ja wolałam z wyglądu brata Ragnara

Serio? Przecież to imo młodsza wersja Gerarda Depardieu....
              • aguar Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 17:22
                No nie, on przecież był praprzodkiem Gerarda smile
                • jolie Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 17:26
                  Mniejsza o chronologiczne szczegóły 😉, gość wygląda jak jego nieco ładniejszy syn. Zbudowany fajnie, ale twarz i długie włosy, jak dla mnie, bardzo go szpecą.
              • azalee Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 17:28
                Nooo, takiego hrabiego Monte Christo to ja biore smile
          • ladymercury Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 12:04
            Ja też ! team Ragnar, bo tamto mi się źle podpięło.
            A ten Varcośtam to jak budyń z soczkiem.

I jeszcze KhalDrogosmile
            • ursydia Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 15:05
              Ach khalwink
              • znowu.to.samo Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 16:57
                A mnie ten Ragnar w ogóle.nie leży. Żaden.blondyn mi z resztą nie leży.
                • ladymercury Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 19:41
                  Ale on taki ubłocony blondyn był czyli w sumie ciemnysmile
                  • znowu.to.samo Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 22:29
                    Ale te.niebieskie oczka są dyskwalifikujące
      • mrs.solis Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 26.08.21, 23:26
        🥰
      • nickbezznaczenia Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 26.08.21, 23:30
        Jesteś pewna?
        • magdallenac Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 00:36
          Ale o co Ci chodzi? Zyciorys ma super!
          • nickbezznaczenia Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 07:53
            Wygląd na zalączonym zdjęciu.
            • magdallenac Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 14:31
              E tam...Nikt Ci nigdy nie zrobił zjęcia na którym jesteś niewyględna?
              • nickbezznaczenia Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 14:33
                Zrobili ale ich do sieci nie wrzucilam. smile
          • ladymercury Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 12:06
            E tam życiorys.
      • klementyna156 Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 26.08.21, 23:34
        magdallenac napisała:

> Ten wymoczek😉? To jest najprzystojniejszy facet na swiecie
        Nie wiem, czy ten - ale jakoś tysiąc razy lepiej niż ten z pierwszej foty. Tzn. też nie mój typ, ale ten na pewno ma coś w sobie, nie można mu odmówić atrakcyjności.
      • borsuczyca.klusek Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 26.08.21, 23:34
        No jakoś jednak nie 🙄
      • ewolajda88 Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 26.08.21, 23:42
        Ooo magdalellenac, wiesz co dobre ❤
      • princesswhitewolf Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 10:16
        nie, nie...kijem nie rusze. No ale to dobrze bo sie bic nie bedziemy
      • ladymercury Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 12:01
        Siostro!

A tamten wygląda jak "budyń z soczkiem", że tak polecę klasykiem- tu Musierowicz miała rację.
        • ponis1990 Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 28.08.21, 13:14
          Śliczny. Śliczny jak budyn z soczkiem. Taaaaaak;p
      • fornita111 Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 12:11
        Zawsze sie zastanawiam, czy on ma tak niebieskie oczy, czy to soczewki. Pierwszy raz go zobaczylam w filmie "Eksperyment" i juz tam te jego oczy dawaly po oczach wink
      • jolie Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 14:46
        Chwila, chwila, ja byłam pierwsza w zachwytach nad Ragnarem😛. Niby nie lubię takich gładkich (i on jako model w normalnym życiu wygląda imo gorzej), ale w stylówie wikinga jest boski (nawet długie kudły go nie szpecą). Na loterii genetycznej wyglądowo zgarnął wszystko, co można. Ma coś wilczego w sobie i dzikiego, uuuhhh. Niestety typ podobający się wszystkim, zatem tylko na romans.
        • magdallenac Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 15:04
          Będziemy się dzielić😉
          • jolie Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 15:09
            Puchar przechodni? Noooo,doooobra 😜.
            • ladymercury Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 15:13
              E tam, da radę wszystkim naraz. Ja tam wierzę w Wikingow.
              Ja się mogę ewentualnie chwilowo oddalić na tete a tete z Lokim lub Heimdalem, ale miejsce zaklepuję 😋
              • jolie Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 15:18
                Błagam, z Flokim??? Toż to zaprzeczenie Ragnara, a ten jego dziwny głos... Ja ewentualnie chwilowa wymiana na króla Haralda, pod warunkiem obcięcia tych idiotycznych włosów, na rekruta.
                • ladymercury Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 15:58
                  Harald może być. Ale jego brat już nie. 😉
                  • jolie Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 16:53
                    Brat Haralda absolutnie nie, podobnie jak Bjorn.
                • ladymercury Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 19:45
                  Z LOKIM - czyli Hiddlestonem, nie Flokim.
                  z Flokim bym się za to chętnie urżnęła. Taki odlotowy gość.
                  • fornita111 Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 19:49
                    Ja bym sie z nim bala pic big_grin
                    • ladymercury Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 19:54
                      No co ty, Floki to taki świr- muchomor jak ja np.
                      A propos, i jeszcze grzybków by można z nim przekąsićsmile.

A potem zbudowałby mi męski harem na arce (żeby duże sypialnie dla dużych facetów były).
                  • jolie Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 19:55
                    ladymercury napisał(a):

> Z LOKIM - czyli Hiddlestonem, nie Flokim.
                    > z Flokim bym się za to chętnie urżnęła. Taki odlotowy gość.
                    >
                    A widzisz, nie kojarzę serialu i myślałam, że my o "Wikingach". T. Hiddelstone - dla mnie absolutnie nie, zero męskości, zero.
                    • ladymercury Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 19:56
                      No to Tom cały mój!
                    • ladymercury Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 19:58
                      O Wikingach też- do plotek Floki, do roboty- Ragnar i Harald, gdyby Ragnar wziął l4
                      • jolie Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 20:05
                        ladymercury napisał(a):

> O Wikingach też- do plotek Floki, do roboty- Ragnar i Harald, gdyby Ragnar wzią
                        > ł l4
                        >

Eeee, Floki był imo zbyt chimeryczny, egocentryczny i fałszywy, żeby się z nim dobrze bawić. Nigdy nie lubiłam tej postaci, miałam nadzieję, że się go pozbędą.
                      • fornita111 Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 20:10
                        Ale przyznacie, ze synowie to sie Rangarowi nie udali- urodowo. Ostatecznie tylko Ivara bym brala a i to ze wzgledu na urok psychola a nie wyglad.
                        • ladymercury Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 20:11
                          Ukbe był w miare ok
                        • jolie Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 20:14
                          fornita111 napisała:

> Ale przyznacie, ze synowie to sie Rangarowi nie udali- urodowo. Ostatecznie tyl
                          > ko Ivara bym brala a i to ze wzgledu na urok psychola a nie wyglad.

Okropni byli, to fakt, ten alkoholik z sypiącym się wąsem chyba najgorszy. Choć Bjorn też.
                          • smoczy_plomien Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 20:16
                            Dla mnie Bjorn lepszy niż Ragnar. Ragnar ma takie rozwodnione oczy, sama takie mam i nie cierpię. W ogóle pod koniec Ragnar mnie strasznie wkurzał.
                          • fornita111 Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 20:25
                            jolie napisała:
                            > Okropni byli, to fakt, ten alkoholik z sypiącym się wąsem chyba najgorszy. Choć Bjorn też.
                            Takie troche prosiaczki, tak mi sie kojarza.
                        • magdallenac Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 20:17
                          Oj nie udali sie, bylam bardzo zawiedzona, kiedy Ragnar zdziadzial i nie bylo juz na kim oka zawiesic.
                          • jolie Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 20:22
                            Eeeee, zdziadziały Ragnar też był fajny, miał tylko za długą brodę, wyjątkowo nieudana doklejka.
                    • magdallenac Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 19:59
                      W ogole nie pamietam tego Lokiego🤷‍♀️
                      • ladymercury Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 20:05
                        Bo to nie z Winingów tylko Thora albo Avengersów. Albo z Szejkspira - Coriolanus , Henryk V . Albo z Nocnego recepcjonisty .
        • ladymercury Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 15:14
          Pierwsza kulezanko to byłam ja, jakieś 100 lat temu😋
          • znowu.to.samo Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 16:59
            Oni tam.mieli ciekawe obyczaje ci wikingowie, to wszystkie się załapiecie
      • elenelda Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 17:10
        Nie! To sobowtór mojego eksa. Do tej pory mam uraz. Jego koniec w serialu sprawiał mi dziką przyjemność.
      • elenelda Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 17:26
        Wolę Rollo, mniam.
        • ladymercury Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 19:43
          Ale ona ma wyraz twarzy trochę tępy/damski bokser. A Ragnar nie.
          • elenelda Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 22:54
            Dla mnie to Ragnar ma tępe spojrzenie. Takie tęskniące za rozumemsmile
            • magdallenac Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 22:59
              Biedny Ragnar, pewnie mial przez caly dzien czkawke po tym obgadywaniu😀
              • jolie Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 28.08.21, 12:47
                Albo pypcia na języku dostał 😁.
    • gama2003 Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 26.08.21, 23:14
      Mój antytyp.
    • borsuczyca.klusek Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 26.08.21, 23:14
      Nie mój typ, zupełnie. Nie mówię, że pan brzydki czy coś, ale jakiś taki generyczny Włoch 🙄
      • borsuczyca.klusek Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 26.08.21, 23:39
        Kontynuując wątek dla mnie "Najprzystojniejszy" musi mieć w sobie coś wyjątkowego i niepowtarzalnego, a nie być jak z jednej sztancy.
    • heca7 Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 26.08.21, 23:15
      Nie podoba mi się. Włoskich typów nie lubię. I z zarostem.
    • cruella_demon Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 26.08.21, 23:16
      I tak najbardziej męski i pociągający jest mój mąż. Ten chłystek się nie umywa 😉
    • podaje_haslo_okon Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 26.08.21, 23:18
      Nie, nie, nie, jak ktoś tu napisał, wygląda jakby chciał pożyczyć dyszkę i nie oddać. Dla mnie jest (był) tylko jeden najprzystojniejszy mężczyzna na świecie.
      • chococaffe Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 07:47
        właśnie sobie czytam smile
      • potworia116 Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 08:39
        Jako nastolatka wzdychalam do tego zdjęciasmile
        • podaje_haslo_okon Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 10:16
          Ja dalej wzdycham, jakby żył, oo bym była najstarszą groupie ever 🤣
          • potworia116 Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 21:29
            Jako kobiecie w statecznym wieku lat trzydziestu, zapewne w poczuciu umykającej bezpowrotnie młodości, zdarzyło mi się kontemplować urodę tego młodzieńca. Świadomość, że starzał się, hmm, ambiwalentnie, jak również jego zdecydowany homoseksualizm nie były żadnym problemem.

pl.m.wikipedia.org/wiki/Truman_Capote#/media/Plik%3ATruman_Capote_1924_1.jpg
      • gulcia77 Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 12:14
        Jeśli chodzi o pisarzy, to ja należę do teamu Kerouac.
      • ingryd Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 12:22
        noto ja jeszcze do niego, mniej wiecej ten sam czas, koledzy po fachu, choc ten tu jeszcze pieknie gral i spiewal

images.app.goo.gl/kPFQ5PLHhs3R7qNP9
    • smoczy_plomien Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 26.08.21, 23:23
      Jest bardzo przystojny, ale trochę taki obleśny tongue_out Nie lubię południowego typu. Dla mnie wysoki, szczupły wiking z długim rozwianym blond włosem.
      • klementyna156 Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 26.08.21, 23:32
        smoczy_plomien napisała:

> Jest bardzo przystojny, ale trochę taki obleśny tongue_out Nie lubię południowego typu.
        > Dla mnie wysoki, szczupły wiking z długim rozwianym blond włosem.
        Megaobleśny, niestety - nie w sensie samej urody, ale rysy + ta pseudoelegancja + fryz z zarostem robią okropne wrażenie jakoś razem.
        • smoczy_plomien Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 26.08.21, 23:42
          Tak, tak, dokładnie. Niby elegancja, szarmancja, ale takie toto wystudiowane i nieszczere.
          • latarnia_umarlych Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 07:48
            To jest uroda na reklamę slipów.
    • mrs.solis Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 26.08.21, 23:29
      Wyglada jak koles z gejowskiego porno.
    • klementyna156 Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 26.08.21, 23:30
      no bez żartów. Zupełnie nie. Żigolak, niestetyż, zero atrakcyjności.
    • ga-ti Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 26.08.21, 23:30
      No niby ok, typ jak z reklamy, ale jak się bardziej przyjrzeć to te oczka takie wąskie, spojrzenie śliskie, ramiona watą wypchane... może jakby tak pokazał się bez tych wszystkich ułożeń, uliżeń, gestów, póz...
      Zdecydowanie bardziej na tak, ten zalinkowany przez Magdallenę smile
    • heca7 Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 26.08.21, 23:38
      Pewnie z powodu późnej pory nie wpadła tu jeszcze żadna moralizatorka z tekstem- a wy macie lepszych? Pokażcie to się pośmiejemy. Zawsze się taka "ostatnia sprawiedliwa", ponad to znajdzie tongue_out
      • znowu.to.samo Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 23:03
        Pokażcie tych swoich Januszy z ciążą spożywczą dopiero będzie śmiech
        • heca7 Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 28.08.21, 00:05
          big_grin od razu poczułam się jak na prawdziwej ematce.
        • magda.z.bagien Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 28.08.21, 14:08
          Nasze ciężarne Janusze nie są na liście najprzystojniejszych i w związku z tym wyłączone z klasyfikacji.
    • ludzikmichelin4245 Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 26.08.21, 23:40
      Żodyn z zalinkowanych mi się nie podoba sad
      • mrs.solis Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 01:29
        Bos je wymyslato baba.
        • lella_two Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 08:59
          To jo tyz..
    • ewolajda88 Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 26.08.21, 23:45
      Nie, nie, jakis taki metroseksualny. I ma coś nieszczerego w sobie
    • 3-mamuska Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 26.08.21, 23:52
      Z tych co wcześniej ktoś pokazał to był mój typ.
    • tt-tka Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 26.08.21, 23:55
      znowu.to.samo napisała:

> Varo Vargas
      > I co ematka na to?
      >
      >

O Dzizas, don Massimo !
      WON.
      • simply_z Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 00:17
        massimo ma ładniejszą twarz, tylko okropne miny przybiera.
    • abecadlowa1 Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 00:09
      Zdjęcie dowodzi tego, że można być jednocześnie przystojnym i nieatrakcyjnym.
    • m_incubo Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 00:11
      O rany, NIE ZNOSZĘ facetów w tym typie.
    • princesswhitewolf Re: Najprzystojniejszy mężczyzna świata na dobran 27.08.21, 00:58
      Gejom sie bedzie podobal.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka