Dodaj do ulubionych

Kurs tańca.

27.08.21, 22:57
Tańczymy średnio, tyle że na imprezach dość lubimy. Mąż mnie piłuje od roku żebyśmy się zapisali na kurs, ja jakoś tego nie czułam. Ale córka mu powiedziała że chce żeby tańczył na jej weselu walca wiedeńskiego i teraz powiedział że wobec mojego braku entuzjazmu zapisuje się z drugą córką, która proponowała to bratu, on nie chciał i wtedy mąż siebie zaproponował a ona super super tato. No i pozamiatane. Teraz- chodzić mi się dalej nie chce ( dwa popołudnia chodzimy na saunę, raz pracuję,a dwa w tygodniu lubię w domu nic nie robić), ale czy ja na podstawie internetu nadrobię? No przecież nie mogę od nich odstawać. Znacie jakieś kanały ?
Obserwuj wątek
    • paskudek1 Re: Kurs tańca. 27.08.21, 23:59
      Błagam, co u licha jest trudne w walcu? Jak cię partner poprowadzi to do diabła chyba do trzech liczyć umiesz? Genralnie jak facet UMIE tańczyć i prowadzić to każda średnio ogarnięta muzycznie maetnerka podoła. Ale jak masz okazję iść na kurs i to z własnym facetem to idź i ciesz się życiem
    • kautokeino Re: Kurs tańca. 28.08.21, 00:59
      To ja sie podepne z pytaniem: Panna Mloda tanczy z ojcem, ta tradycje znam. A jak z Panem Mlodym? Tanczy z matka? Mam na mysli tradycje, swojska czy obca (obojetnie), bo ze wogole moze zatanczyc, to wiem smile Kilka razy natknelam sie na taniec Mlodej z ojcem w filmach i w sieci, a w druga strone jakos nigdy. Na moim weselu obowiazkowych tancow nie bylo, a na innych weselach nieczesto bywalam (plus bardzo dawno temu) i jakos mi to umknelo.
      • extereso Re: Kurs tańca. 28.08.21, 06:19
        Nie wiem, wątpię czy to będzie sformalizowane. Po prostu u nas kiedyś zawsze żartowaliśmy w ten sposób i teraz córka mówi że serio chce z tatą zatańczyć może być ten taniec,( ta akurat bardzo lubi tańczyć) a ponieważ masz też chce na ten kurs to się uchwycił pretekstu😂
      • aqua48 Re: Kurs tańca. 28.08.21, 08:42
        kautokeino napisał(a):

> To ja sie podepne z pytaniem: Panna Mloda tanczy z ojcem, ta tradycje znam. A j
        > ak z Panem Mlodym? Tanczy z matka?

Nie wiem czy to tradycja, czy nie, ale na ślubach moich synów tańczyłam z panami młodymi smile Nie jako solówka pokazowa jednej pary, ale po prostu prosili mnie do tańca smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka