Dodaj do ulubionych

Mop Hizero - czy ktoś ma?

29.08.21, 13:26
Zastanawiam się nad takim mopem ale czy warto kupować go osobno czy może są już odkurzacze z taka funkcja ?

Ktoś ma ? Polecacie czy zbędny gadżet ? Czy to prawda ze sama woda doczyści podłogę ?
Obserwuj wątek
    • vasaria Re: Mop Hizero - czy ktoś ma? 29.08.21, 18:20
     W mojej ocenie jest lekki. Noszę go między piętrami i myję schody. Ogarnięcie go po myciu to moment, zwłaszcza, że ma opcję samoczyszczenia. Po użyciu wylewam brudną wodę, jeśli zostanie to czystą też. Wyrzucam śmieci, myję toto na śmieci i wyciągam te rolki - stawiam na stojaku (boję się, żeby mi się nie te rolki zasmrodziły, bo jakoś trzymać wilgotne w mopie to do mnie nie przemawia). Znaczy to wszystko robię po tym jak się sam przeczyści - trwa to 4 min. Miałam wcześniej przez chwilę to :
     thomas-sklep.pl/pl/p/Aqua-Pet-Family-Plus-Thomas-Odkurzacz-pioracy-z-turboszczotka-/53?utm_source=SalesIntelligence&utm_medium=cpc&utm_campaign=SI_138897&utm_content=53&gclid=CjwKCAjw4KyJBhAbEiwAaAQbE3UM0Rdq6YwnPokbkHoKsMGbp0vVVP-scq6OIxa1yF9Nisrzit6G2BoCNggQAvD_BwE#nclid=1d75d396838d9cd5f3b0e13195a916e4
     I to to jest totalna porażka ! Pół godz sprzątania, dwie czyszczenia odkrzurzacza. Takie sprzęty to nie dla mnie. A w hizero sprzątam pół godz a czyszczę 5 min . W domu mam panele i płytki. Na płytkach radzi sobie lepiej, są pięknie umyte, panele to jak standardowy mop, bywają smugi. Zanim kupiłam przesiedziałam chwilę na forach użytkowników, więc nie zaskoczył mnie, ewentualnie na plus smile . Na razie jestem bardzo zadowolona, ale jak mówiłam, mam go krótko . Może zmienię zdanie po dłuższym użytkowaniu. A. Dom ma ok 150 m2. Sprzątam na jednym ładowaniu, wodę dolewam i wylewam z raz, dwa.
     • grey_delphinum Re: Mop Hizero - czy ktoś ma? 29.08.21, 18:27
      Ja nie mam, ale myślałam, by kupić córce na nowe mieszkanie. Koleżanka mi odradziła, bo te walki trzeba dość często wymieniac, a czyszczenie całości mimo wszystko jej zdaniem jest upierdliwe.
      Chętnie poczytam o Waszych doświadczeniach.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka