Dodaj do ulubionych

Swojaki, świeżaki

29.08.21, 15:40
biznes.radiozet.pl/News/Swojaki-za-darmo-Biedronka-rozdaje-maskotki-w-prezencie
To, co działo się dziś w biedronkach zaskoczyło mnie okrutnie. Wyrywanie sobie tych zabawek z rąk, jakby były ze złota 😑
Uprzedzając komentarze, że w niedzielę wspieram handel, byłam po "kreta"do rur, niedzielny poranek przywitał mnie zatkanym zlewem 😐
Obserwuj wątek
        • lot_w_kosmos Re: Swojaki, świeżaki 29.08.21, 17:03
          Cóż, moja prawie ósmoklasistka tak pożądała, że jak niżej napisałam dopiero w 3 Biedronce robiłysmy zakupy, bo w pozostałych dwóch wszystkie zagrożone zwierzaczki wybrane.
          No ale czego się nie robi dla Bombelka wink
        • kosmos_pierzasty Re: Swojaki, świeżaki 29.08.21, 17:09
          I co biłaś się o nie? 😎

Miałam przez chwilę myśl, że może nakręcają to ludzie, którzy nie są w stanie zapewnić dzieciom zbyt wielu atrakcji, więc choć taką zabawkę dla nich chcą wywalczyć. Ale chyba jednak nie. Raczej to bezrefleksyjny owczy pęd...

Przyznam, że w tych pierwszych edycjach, gdy dziecko miałam młodsze, nie zgodziłam się brać udziału w tym cyrku. Wytłumaczyłam co to i dlaczego. Naprawdę staram się spełniać tyle zachcianek, że czasem wręcz chyba powinnam powiedzieć 'nie'. A już dać się zmanipulować Biedrze, no nie... Nie mogłam się przemóc. Będzie trauma 🙉
          • zerlinda Re: Swojaki, świeżaki 29.08.21, 18:35
            Nie biłam się. Dziecko ma dużo atrakcji a jednak pluszaki z biedry chciał i to bardzo. Obecnie w tej edycji tych cudów nie mam zamiaru kupować. Mamy za dużo niepotrzebnych rzeczy. Kupują syn z mężem.
      • igge Re: Swojaki, świeżaki 29.08.21, 18:19
        Ha ha.
        Rzadko, prawie nigdy moje zakupy są w Biedronce. Świeżaki czy inne swojaki wydawały mi się bardzo brzydkie mimo, że akurat pluszaku lubię i czasami kupuję. Te ładne😉
        Ale od 2 miesięcy są w domu adoptowane psy. I z domu tymczasowego schronowego dostały dwa świeżaki w ramach wyprawki, oprócz obróżek kolorowych. Konkretnie sloneczki i foczkę pluszową. I te pluszaki są jednak ładniutkie. Gdybym wiedziała o promicji może po drodze dzisiaj , wracając z dzieciora jazdy próbnej z socjalizowanymi😀 przy każdej okazji psami, wstąpiłabym do biedry i nabyła pluszaka na znajomy nr telefonu. Aczkolwiek mamy już takie masy pluszorów dużych, giga wielkich i mniejszych dla szczeniaków, że dwa sklepy zabawkowe można by obdzielić plus zoologiczne😉.
        A jeszcze pudło nowiutkich czeka.
        Tego typu pluszaki jak w biedrze to kosztują raptem ok 10- 15 zł w selgrosie w kiosku. 30 zł w stacji benzynowej.
        Rozumiem, że dzieciom jakoś szczegślnie zależy na biedronkowych? Naszym szczeniakom nie zależy. Na urodę pluszowych zabawek to też tylko ja zwracam uwagę😉. Psiakom obojętna. U nas długo zabawki są nierozwalone bo mają tak wiele ich, że dopiero jedną zdążyły wybebeszyć, ale nadal gra i buczy i bawią się wybebeszonym futrzatym pieskiem. O dziwo najbardziej nietrwały okazał się spory turkusowy konik morski z uchwytami z maxi zoo, a przecież specjalnie dla psich zębów robiony. Granatowy spory sloń za 89 zł, któremu dokupiłam sukienkę w second- handzie jeszcze dyszy ale też nie widać, żeby ta zabawka z maxi zoo była trwalsza od tych biedronkowych czy innej taniochy z zabawkowych dla dzieci.

Kupujemy
          • igge Re: Swojaki, świeżaki 30.08.21, 01:55
            Dzięki. Jak ukatrupiąwink to co mają pluszowego to pomyślimy o Kongach. Tzn mamy mnóstwo plastikowych zabawek Kong. Wyglądają na trwałe. Ale pluszowy firmy Kong jest chyba tylko średni lis ze sznurem w środku...owszem lubianysmile przez psiaki. I świnka chyba.
    • lot_w_kosmos Re: Swojaki, świeżaki 29.08.21, 16:59
      A ja pojechałam specjalnie z moją 13,5 latką.
      I jeszcze zjechałam z nią 3 Biedry bo o 11.00 w pozostałych było zero zwierzaczków. big_grin
      A prdy okazji kupiłam za całe 2 stówy spożywki.
      Czy to wstyd jakiś kupować w niedzielę? Dla ematek zwłaszcza? Bo nie kumam.
    • kandyzowana3x Re: Swojaki, świeżaki 29.08.21, 17:21
      Moje na szczęście żyją w jakiejś bańce chyba bo i szał na bardzo popularne lody nas ominął a o swiezakach to nawet nie wiedzą. Większość znanych mi dzieciaków tv wogole nie ogląda, więc reklamy ich omijają ( tv w sensie programów tv, YT, Netflix, hbo itd oglądają jak najbardziej)
      • pasquda77 Re: Swojaki, świeżaki 29.08.21, 17:53
        Robiłam dziś zakupy w Biedronce, pani przy kasie bardzo zdziwiona, że nie mam maskotki (pojęcia nie miałam, że można dziś dostać za free) i tym sposobem wróciłam z jeżem, no słodki jest 😅 , będzie dla bratanicy chłopa mego, młoda ma 9 lat, pewnie się ucieszy.
        • scarlett74 Re: Swojaki, świeżaki 29.08.21, 19:59
          Byłam w Biedrze ok 16, pluszaków pełno ( biedra na uboczu) ,też mi kobita w kasie podpowiedziała i jeszcze leciałam zabrać byle jaki polski owoc, aby zabrać świeżaka, czy jak mu tam . Wzięłam ośmiorniczkę, która jednak okazała się rakiem 😋. Świeżaki są uwielbiane przez moje...psy
    • arthwen Re: Swojaki, świeżaki 30.08.21, 00:29
      Nas ta cała moda ominęła (zresztą ostatnia na lody też wink ), ale nie wiem czy to kwestia bańki, czy tego, że akurat maskotki mogły dla mojego dziecka nie istnieć nawet jak był jeszcze maluchem. Jak ze 2-3 lata temu w szkole świętowali dzień misia i mieli przynieść maskotki, to się okazało, że nie ma żadnej.
      • iwoniaw Re: Swojaki, świeżaki 30.08.21, 15:26
        nowaktola78 napisała:

> Jakby te maakotki były gratisem do szczepienia to myślę że mielibyśmy rekordy z
        > aszczepionych
        >

Już dawno pisałam, że zamiast się wygłupiać z losowaniem hulajnogi i auta powinni zrobić serię maskotek, niektórzy by już nie tylko byli po wszystkich dawkach,, ale by i babcię namówili i sąsiada, żeby dostać Strzykawkę Sandrę, Wirusa Wiktorka i Nopa Norberta 🤣
    • geez_louise Re: Swojaki, świeżaki 30.08.21, 02:00
      Nie znam się na tych akcjach promocyjnych, ale jedna z dyskontowych maskotek jest moim przedmiotem pożądania, mam idealną osobę do obdarowania nią.

W Lidlu jakiś rok temu był pluszowy ziemniak, który wypisz-wymaluj wyglądał jak kamień kałowy. Jak namyśliłam się po 10 minutach żeby go kupić, to już go nie było. Jak ktoś ma, to odkupię!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka