Dodaj do ulubionych

Dzieci idące na śmierć lub wózek

31.08.21, 17:22
Walczymy by się nowego mutanta wyhodować udało wszelkimi siłami. Nie tylko jako dorośli się nie szczepimy, by chronić najmłodszych, ale i nie czekamy na uruchomienie szczepień dla nich, a przypominam: w nadchodzącym miesiącu skończą się badania kliniczne dla tej grupy wiekowej, więc to kwestia tygodni.
My jednak, na progu pożaru, zamiast dać sobie te pare tygodni do czasu dopuszczenia szczepień dla uczniów poniżej 12 roku życia i te 20-30% chętnych zaszczepić, którzy na te szczepienia przecież czekają, zwyczajnie postananawiamy dolać benzynki i rzucić zapałkę.

Każde dziecko, które zostanie inwalidą po covidzie, w skutek tej decyzji, a nie dostało szansy na szczepienie będzie ofiarą ludzi, którzy nie pozwolili im doczekać szczepień, a nie Covida. Ten brak cierpliwości zbierze paskudne żniwo, tak jak dzieje się to właśnie w USA. Cudów nie będzie. Wirus nie ma własnych nóżek, trzeba go jakoś do organizmu dostarczyć. Wpuszczenie go w tłok niezaszczepionych w pomieszczeniach zamkniętych to najlepsza metoda aby to spieprzyć.
Pasy zapięte?
Rok doświadczenia, 75000 zgonów, ale "metody" walki z pandemią bez zmian.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka