Dodaj do ulubionych

komplet do nauki j. angielskieg - ile kosztuje

02.09.21, 14:43
Z ciekawości pytam. Ile kosztuje zestaw podręcznik + ćwiczenia do nauki j. angielskiego w szkole ponadpodstawowej?
Ja zapłaciłam 184 zł - księgarnia stacjonarna
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka