Dodaj do ulubionych

Panie, Panowie, zaczynamy

04.09.21, 11:16
"Koronawirus. Pierwsze przypadki zakażeń w polskich szkołach. Uczniowie przechodzą na nauczanie zdalne"

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,27530917,koronawirus-pierwsze-przypadki-zakazen-w-szkolach-uczniowie.html#s=BoxOpImg8
Długa ta w pełni stacjonarna nauka nie trwała. Oczywiście związek nauki zdalnej z małą liczbą szczepień będzie dla wielu nie do ogarnięcia.

S.
Obserwuj wątek
    • pasquda77 Re: Panie, Panowie, zaczynamy 04.09.21, 11:23
      Był wczoraj wątek, było do przewidzenia 🙁
      W klasie syna wychowawca zadowolony, że wg ankiet pół klasy zaszczepione, młody mi mówi że głąby pozaznaczały, że są po szczepieniu mimo że nie są...
      W listopadzie już wszyscy będą zdalnie, to goowno przy takim durnym narodzie nigdy się nie skończy.
      • snajper55 Re: Panie, Panowie, zaczynamy 04.09.21, 11:27
        pasquda77 napisała:

> Był wczoraj wątek, było do przewidzenia 🙁
        > W klasie syna wychowawca zadowolony, że wg ankiet pół klasy zaszczepione, młody
        > mi mówi że głąby pozaznaczały, że są po szczepieniu mimo że nie są...
        > W listopadzie już wszyscy będą zdalnie, to goowno przy takim durnym narodzie ni
        > gdy się nie skończy.

Sorki, przejrzałem ostatnie wątki i nic nie znalazłem, to założyłem.

To raczej nie jest durnota, to chyba wyparcie. Nie ma pandemii, więc jestem bezpieczna. Jestem bezpieczna, więc nie mam czego się bać. Ale dlaczego tyle jest tego akurat w Polsce?

S.
      • hadron-plus Re: Panie, Panowie, zaczynamy 04.09.21, 11:49
        pasquda77 napisała:

> Był wczoraj wątek, było do przewidzenia 🙁
        > W klasie syna wychowawca zadowolony, że wg ankiet pół klasy zaszczepione, młody
        > mi mówi że głąby pozaznaczały, że są po szczepieniu mimo że nie są...
        > W listopadzie już wszyscy będą zdalnie, to goowno przy takim durnym narodzie ni
        > gdy się nie skończy.
        Z tego też powodu wróciłem na fg, by opowiedzieć z mojej perspektywy jak poważna i groźna jest choroba. Wirus zaszedł za daleko (przed nami brazylijski My), zbyt wiele zgonów, powikłań. Nawet jeśli są politycy przychylni akcji bagatelizowania problemu to zbyt wiele osób i organizacji w Polsce i na świecie jest zaangażowanych w ochronę bezpieczeństwa innych ludzi, tu zaszczepionych oraz osób do których szczepionki jeszcze nie dotarły i to one są ofiarami nienawiści antyszczepów. Osób prawnie chronionych.
        Mnie jest wszystko jedno, czy ktoś wierzy w moc sprawczą szczepionki, czuję się w obowiązku poinformować o skutkach. Często nie będę się powtarzać.

Antyszczepie zapamiętaj raz na zawsze: Ty i tylko Ty jesteś odpowiedzialny za swoje życie, swoje sukcesy i porażki, swoje zdrowie i choroby. Nikt inny. Ty i tylko Ty jesteś odpowiedzialny za rozprzestrzenianie fake newsów wskutek których inni ludzie decydują się odstąpić od szczepień tym samym narażając innych ludzi na konsekwencje TWOICH decyzji i TWOICH działań! Jeżeli jesteś świadomy następstw swoich działań to w porządku. Musisz więc liczyć się z konsekwencjami prawnymi, bo będą. Za dzień, dwa, miesiąc, rok. Będą.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka