Dodaj do ulubionych

Marsze Równości w Pikutkowie Dolnym , Pierdziszewi

05.09.21, 07:22
Im dalej od Warszawy organizowane są Marsze Równości tym lepiej .
Należy zmieniać mentalność prowincji , tej prowincji
Obserwuj wątek
  • australijka Re: Marsze Równości w Pikutkowie Dolnym , Pierdzi 05.09.21, 10:40
   Tak piszesz, jakby w Warszawie żyli w dziesiątym pokoleniu warszawiacy o światłych umysłach i poglądach godnych europejczyków a nie napływowi z Pierdziszewa i podobnych.
   Mieszkam w takim Pierdziszewie a nawet gorzej, bo pod Pierdziszewem. Każdy zna zawartość sznura na pranie, portfela i łóżka sąsiada.
   Nikt nikogo nie ściga z kosą ani nie pluje na jego widok. Ci najbardziej kontrowersyjni odwiecznie żyją ma tzw. kolonii. Każda wieś miała kolonię. Przeważnie pod lasem budowali się ci, dla których wieś była zbyt ciasna pod różnym względem.
   A w Pierdziszewach żyją często ci, którym wielkie miasta się znudziły. Popatrz na aktorów, pisarzy, malarzy, naukowców, ludzi utytułowanych. Oni właśnie mieszkają na prowincji. Tylko prowincja to nie położenie geograficzne a stan umysłu. Tu też często wielkomiejską prowincją czuć.
   Należy zmienić mentalność Warszawki. Tej Warszawki.
   • bocianowo5 Re: Marsze Równości w Pikutkowie Dolnym , Pierdzi 05.09.21, 11:36
    Dużo racji masz australijko . 8 lat temu przeglądaliśmy tak rodzinnie oferty sprzedażowe mieszkań na Mokotowie i na Zoliborzu .
    Co się nam wszystkim rzucało w oczy to to że jedynie w co dwudzistym mieszkaniu widać było jakiekolwiek książki co moglibyśmy nazwać domową biblioteczką . A wszystkie pokoje i przedpokoje były mocno obfotografowane i wyeksponowane . Nie liczę tych mieszkań gdzie za szybą obok kieliszków stały trzy książki w tym dwie kucharskie dostane w promocji w jakimś markecie .
    Natomiast w co drugim mieszkaniu wisiał krzyż i tzw świnte obrazki .
    Pomijam kiczowatośc wystroju tych mieszkań pod każdym względem , brr..
    Ależ ten suweren ma mentalno-estetyczny bałagan w głowie .
    Można to sobie poogladac tak z ciekawości na tych różnych otodom.pl czy jak oni tam domiporta.pl chyba ,itp
    A potem patrzymy a w takiej Warszawie w sumie 30 % głosujących oddaje głos na pisiora , konfederastę czy na tego świra "szczenść borze"
   • bywalec.hoteli Re: Marsze Równości w Pikutkowie Dolnym , Pierdzi 06.09.21, 01:06
    Prawdopodobnie według niektórych mieszkańców Warszawy Polska dzięki się na Warszawę - jedyne miejsce mające ulice i dzielnice - wiec nie trzeba podawać nazwy miasta podając nazwę dzielnicy czy ulicy - nieraz widziałem ogłoszenia ogólnopolskie: na Puławskiej, na Bemowie itp. - oraz na dzikie stepy zwane Pierdziszewem Dolnym.

    A Pierdziszewo to maja takie osoby w głowie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka