Dodaj do ulubionych

Ślub od 1 wejrzenia

• tanebo001 Re: Ślub od 1 wejrzenia 20.10.21, 09:28
      Wygląda na to że w tym sezonie żadna para nie ocaleje...
      • tanebo001 Re: Ślub od 1 wejrzenia 11.11.21, 19:41
        teleshow.wp.pl/slub-od-pierwszego-wejrzenia-to-malzenstwo-to-absurd-ekspert-prawie-zakrztusil-sie-woda-gdy-to-uslyszal-6703214712281984a czyli baba dzwoni do matki co godzinę? Rodzą się dwa pytania: 1. Jak matka to wytrzymuje i 2. Jak ona pracuje?
        • lauren6 Re: Ślub od 1 wejrzenia 11.11.21, 19:50
          1. Matka wygląda na mega toksyczną, która każe się spowiadać córce z każdej sekundy życia.
          2. Wcale?
        • iberka Re: Ślub od 1 wejrzenia 11.11.21, 21:21
          Matka nie musi wytrzymywać, bo wygląda na taką, która wymaga relacji ze wszystkiego i to ona decyduje co córka może. Antypatyczna obie baaaaaardzo
          • tanebo001 Re: Ślub od 1 wejrzenia 11.11.21, 21:26
            Ewidentnie nie przecięta pępowina
      • tanebo001 Re: Ślub od 1 wejrzenia 21.02.22, 20:00
        youtu.be/IaVLAfU0VUo?t=332 czy Paweł naprawdę nie pokazał klasy?
        • em_em71 Re: Ślub od 1 wejrzenia 21.02.22, 22:28
          O matko, ten tekst czyta sztuczna inteligencja?
          • sylwianna2018 Re: Ślub od 1 wejrzenia 19.03.22, 21:41
            Jak tam oglądacie nową serię? Podobno ma być dużo dram😀. Myślę, że ciekawie może być z długowłosą bliźniaczką.
    • lauren6 Re: Ślub od 1 wejrzenia 23.11.21, 22:42
      Ktoś jeszcze ogląda?

Wygląda na to, że Paweł konkretnie się wkopał. Kaśka ma paskudny charakter, okropnie się oglądało te jej zakupy na koszt męża. Jeżeli teraz po jej diagnozie dojdzie do rozwodu to facet może przez kilka kolejnych lat płacić alimenty na nią.

Julka zmiażdżyła Tomka. Nie lubię gościa, ale dziś było mi go żal.
      • tanebo001 Re: Ślub od 1 wejrzenia 23.11.21, 22:49
        Poza tym Julia nie jest aż tak bardzo gruba. Ma coś przy kości ale nie ma tragedii. Paweł to chyba chodzi po wodzie bo w moich oczach urasta do pozycji świętego. Natomiast Kaśka ma ewidentny problem z sobą. Po cholerę zapraszała matkę do domu i burczała na nią. Natomiast zastanawiam się na przyczyną rozwodu ostatniej pary - czyżby cukrzyca?
      • smoczy_plomien Re: Ślub od 1 wejrzenia 24.11.21, 00:32
        Jak jej kupił te ciuchy to pierwszy raz zrobiła się na chwilę autentyczna w swojej radości. Tak to tylko prowadzi te naciągane gadki z wystudiowanymi tekstami dla wypełnienia czasu antenowego. No i Kasia ma "boleriozę"...

O Julii jeszcze we wrześniu pisałam "wróżę niestety, że jest to osoba kontrolująca i fochująca." I wychodzi na to, że miałam rację. W tym związku ona ma zdecydowanie wyższe umiejętności społeczne i nie wykorzystała ich do tego, żeby problemy między nimi rozwiązywać. Kilka odcinków temu pytała Tomka o typ kobiety, a potem powiedziała na ujęciach z komentarzami, że jakby ją zapytał, to by mu powiedziała - ale nie powiedziała tego jemu. Czyli ona widziała problem, ale nie powiedziała: zapytaj mnie, albo sama ci opowiem, albo dobrze by było, żebyś coś tam. Pozwoliła problemowi narastać aż do tej absurdalnej rozmowy o odchudzaniu, która była oczywiście nieakceptowalna i poniżej jakiegokolwiek poziomu. Mówiła o tym, że jej bardzo zależy, była miła i poprawna, ale nie zrobiła ze swojej strony nic, choć to ona miała w tym związku odpowiednie kompetencje. I trochę mi było żal tego Tomka tam na kanapie w Ciechanowie, bo ona mając 1000x większe umiejętności werbalno-społeczne rozniosła go bezlitośnie. On się wił, a ona jeszcze dociskała, tak jakby spuszczała z siebie wszystkie skumulowane od dawna emocje.

Absurdalny wydaje mi się podróżujący po internecie pomysł sparowania Julii z Pawłem. Między nimi jest przepaść intelektualna.

Aneta na tych fotkach pod palmami albo ma świetnie dobrany stanik, albo piersi pełniejsze niż podczas ślubu.
        • kamkaklamka Re: Ślub od 1 wejrzenia 24.11.21, 09:05
          Ten program pokazuje że nie nie ma wolności wyboru jest terror wyboru, kultura narzuca nam wzorce.Co jest fajne co nie.Julia jest atrakcyjna, powiedziałabym że najbardziej atrakcyjna w tej edycji ale nie wpisała się w kanon bo nie ma szczupłego ciała. Za to Aneta ma twarz jak Bunia z Gumisiów ale jest w kanonie, jej ciało spełnia kryteria i ludziom się podoba.
          • ponis1990 Re: Ślub od 1 wejrzenia 24.11.21, 09:52
            W zeszłej edycji było przecież na odwrót - Iza była pulchna ale z ładna buzią, i to ona była ta ladna w przeciwieństwie do Igi z rewelacyjną figurą.
            • kamkaklamka Re: Ślub od 1 wejrzenia 24.11.21, 11:01
              Przecież tez jej dowalił że za pulchna, niby mu się podobała ale wytknął jej nadwagę i widać było że tam nic nie ma między nimi, utrzymywali jakąs fikcję pod media przez jakiś czas aż w końcu się rozstali i ona się teraz odchudza.
              • onewoman Re: Ślub od 1 wejrzenia 24.11.21, 11:16
                Skąd takie wieści?🤨
              • ponis1990 Re: Ślub od 1 wejrzenia 24.11.21, 13:31
                Ale ludziom się Iza podobała. A nie Iga.
              • ajr27 Re: Ślub od 1 wejrzenia 24.11.21, 15:31
                Iza zaczęła się odchudzać będąc jeszcze w tym fikcyjnym małżeństwie i dobrze jej poszło. Związek ten był skazany na porażkę z powodu braku seksu.
                • sophia.87 Re: Ślub od 1 wejrzenia 24.11.21, 18:09
                  Naprawdę? Przecież on sprawial wrażenie jakby chciał skonsumowac małżeństwo zaraz po ślubie. Ona takze po jakimś czasie wydawała się zainteresowana
                  • ajr27 Re: Ślub od 1 wejrzenia 24.11.21, 21:46
                    Ale pod koniec, chyba w ostatnim odcinku wyrwało jej się, że nie ma intymności. Coś im nie wyszło w tym temacie.
                    • lauren6 Re: Ślub od 1 wejrzenia 24.11.21, 22:00
                      Ostatni odcinek był kręcony miesiąc po deklaracji, że zostają razem. W tym czasie Kamil przechorował koronawirusa, jego siostra chyba nawet wylądowała w szpitalu. Być może w tym czasie nie miał głowy lub warunków do amorów.

Oni się rozstali jakoś niedawno i nie podawali powodu rozstania. W międzyczasie Izka faktycznie sporo schudła, by przypodobać się Kamilowi. Jeżeli miałabym obstawiać powód rozstania to prędzej stawiałabym na imprezowy tryb życia i koleżanki Kamila, niż brak seksu.
                      • ajr27 Re: Ślub od 1 wejrzenia 25.11.21, 01:04
                        Ale ona wprost mówiła, że tam nie było łóżka. Chyba na swoim IG też pisała
        • ajr27 Re: Ślub od 1 wejrzenia 24.11.21, 15:34
          Tej Julii i Tomka bym tak nie rozbierała na czynniki pierwsze. Oni po prostu od samego początku totalnie się sobie nie spodobali. Niestety, bez atrakcyjności fizycznej żadna relacją nie przetrwa.
          • lauren6 Re: Ślub od 1 wejrzenia 24.11.21, 18:03
            Tak, oni obydwoje się sobie nie spodobali. Z tego co widzę Julia zrobiła niezłego fikołka, by wyszło, że za rozpad ich związku jest odpowiedzialny Tomek. W imię girl power zjechała go na tej kanapie w Ciechanowie i nie zrobiła absolutnie nic by chłopaka wysłuchać oraz znaleźć płaszczyznę porozumienia. Piękna gra aktorska pod kamery TVN.
            • gama2003 Re: Ślub od 1 wejrzenia 24.11.21, 18:44
              No ja myślę, że zobaczyliśmy wycinek złotych myśli Tomasza. I bardzo podejrzewam, że będąc na miejscu Julii upuściłabym pary może i mocniej.
              Że się nie spodobali sobie to fakt, ale wywody i kazania Tomasza mnie by chyba pchnęły do szybszej ewakuacji. Wyjątkowo drażniące indywiduum. Jeśli to człowiek zaburzony to brawa dla ekspertów. Na stojąco.

Mamunia Kasi to absolutne zjawisko. Ona przyszła wysłuchać obu stron. Paweł chyba ma nerwy jak lina okrętowa, bo pani należało usłyszeć ,, do słuchu,,. Straszna kobieta.
              Każdy zięć takiej ucieknie, zwłaszcza że córeczka rokująca kopijka.
              • sophia.87 Re: Ślub od 1 wejrzenia 24.11.21, 19:10
                Dokładnie. On też się Julce nie spodobał ale starała się być delikatna
              • lauren6 Re: Ślub od 1 wejrzenia 24.11.21, 21:54
                W 13 odcinku Mosak wyjaśnia dlaczego połączyli Julię z Tomaszem. Otóż Julia jest dobroduszna, spokojna, cierpliwa, Tomasz to szarmancki myśliciel. On będzie rozmyślał i analizował, ona spokojnie na niego poczeka.

I tak w 12 odcinku szarmancki Tomasz szantażuje Julkę, że jeśli nie zechce schudnąć to on nie będzie chciał być z nią w związku.
                W 13 odcinku dobroduszna Julia pastwi się nad aspergerowatym Tomkiem, wykorzystuje swoją elokwencję by poniżyć go przed kamerami.

Ups, coś poszło nie tak.
                • sophia.87 Re: Ślub od 1 wejrzenia 24.11.21, 22:04
                  Nawet dobrodusznosc ma granice.
                  A wiadomo, że grube kobiety żyją dłużej niż mężczyźni, którzy wytykaja im nadmiar kilogramów 😁
                • pani_tau Re: Ślub od 1 wejrzenia 25.11.21, 01:02
                  lauren6 napisała:

> I tak w 12 odcinku szarmancki Tomasz szantażuje
                  > W 13 odcinku dobroduszna Julia pastwi się nad aspergerowatym Tomkiem, wykorzyst
                  > uje swoją elokwencję by poniżyć go przed kamerami.
                  >
                  > Ups, coś poszło nie tak.

Mosak i spółka połączyli tych ludzi w nadziei na dramę i się nie zawiedli. W tym kontekście wszystko poszło tak jak miało pójść.

A to, co mówi on oraz jego socjopatyczna koleżanka po fachu, to jest robienie szmaty z psychologii i psychoterapii.

• ponis1990 Re: Ślub od 1 wejrzenia 26.11.21, 22:21
                    ano, i brną w dziwne wytłumaczenia, zamiast przyznac, ze nie pyknie bo oni się sobie nie podobaja. Ale tego nie moga powiedzieć ;p
            • ajr27 Re: Ślub od 1 wejrzenia 24.11.21, 21:51
              Muszę przyznać, że na tej kanapie to zrobiło mi się go szkoda. To jest straszliwy dziwoląg i kosmita, ale jakoś nie wierzę, żeby z podłości wygadywał takie rzeczy jak np jej tusza. Ona cwanie to rozegrała, ale od początku ją drażnił na maksa, zero mięty do niego, tylko politowanie w niej wzbudzał. A laska ma głowę na karku, jest silna i bardzo inteligentna.
        • ajr27 Re: Ślub od 1 wejrzenia 24.11.21, 15:35
          Plotka głosi, że Aneta jest już w ciąży
      • ponis1990 Re: Ślub od 1 wejrzenia 24.11.21, 09:46
        Ogląda, ogląda ;p Może jednak Paweł z nią został? Dowiemy sie za dwa tygodnie.
      • jowita771 Re: Ślub od 1 wejrzenia 24.11.21, 18:36
        Zakupy chyba będą w następnym odcinku w tv? Ja oglądałam ostatnio, jak przyszła matka Kasi. Ta kobieta jest wkurzająca jak mało kto, przesłuchiwała ich, bo "ona tak ma, że musi wiedzieć, więc będzie drążyć". Córka po trzydziestce ma jej się spowiadać razem z mężem, bo ona lubi wiedzieć. Wstrętne babsko, już wiem, po kim Kasia jest taka toksyczna.
        • ponis1990 Re: Ślub od 1 wejrzenia 24.11.21, 20:16
          Yup, w nastepnym, okaże się też, że Kasia ma BOLERIOZĘ.
          • jowita771 Re: Ślub od 1 wejrzenia 26.11.21, 18:30
            Ja się tak zastanawiam, czy gdyby się okazało, że po miesiącu by podjęli decyzje o rozwodzie, a bolerioza tongue_out Kasi niesie za sobą np. takie skutki, że Kasia nie może pracować, to taki Paweł może być obciążony alimentami na byłą żonę? Albo ktoś z tych rozwiedzionych ulegnie po rozwodzie wypadkowi. Bo to by znaczyło, że można się wpuścić w dużo większy kanał niż strata miesiąca życia i nerwów, jak dobiorą jakiegoś dziada.
            • sophia.87 Re: Ślub od 1 wejrzenia 26.11.21, 19:15
              Ja także się nad tym zastanawiam.
              Może są jakoś zabezpieczeni, bo pomyślmy; współmałżonek wpada pod samochod i zostaje kaleką - masz problem na lata, współmałżonek wpada pod samochod i ginie - masz spadek w wysokości połowy jego majątku
            • lauren6 Re: Ślub od 1 wejrzenia 26.11.21, 22:52
              Moim zdaniem może zostać obciążony. Prawnikiem nie jestem, ale kodeks rodzinny stoi ponad umowami, które podpisali. Spadek czy majątek można zabezpieczyć testamentem/intercyzą, ale przewlekle chora Kaśka może go pozwać o alimenty.

Jestem ciekawa czy ona przed ślubem faktycznie nie wiedziała o chorobie, bo taka diagnoza 2 tygodnie po ślubie jest w jej przypadku bardzo wygodna. Gdyby wiedziała wcześniej i to zataiła Paweł miałby podstawy do rozwodu z orzeczeniem o jej winie.
              • sophia.87 Re: Ślub od 1 wejrzenia 26.11.21, 23:05
                Moim zdaniem i tak ma takie podstawy tj. o rozwód z jej winy.
                Właśnie tutaj kwestia eksperymentu robi się poważna gdy jedno z małżonków np. ulega wypadkowi.
                Mąż twierdzi, że na takie okoliczności prawdopodobne jest odpowiednie ubezpieczenie. Nie byłoby w końcu ani fajnie ani fair branie odpowiedzialności za obcego człowieka
      • ruscello Re: Ślub od 1 wejrzenia 25.11.21, 05:52
        Zniesmaczył mnie komentarz Mosaka. Założenie było takie, że Julia będzie holować Tomka, czekać, wyciągać z niego myśli, uczucia. Cholery bym dostała po tygodniu z kimś takim, więc i tak podziwiam Julkę. Tomka było mi żal, ale wyłącznie dlatego, że nie powinien znaleźć się w takim programie. Wina "ekspertów" albo raczej produkcji.
        • ajr27 Re: Ślub od 1 wejrzenia 25.11.21, 11:05
          Nie mieli trzeciego do pary, to wzięli tego safandułę
        • smoczy_plomien Re: Ślub od 1 wejrzenia 25.11.21, 18:48
          On o tym pomyśle mówił już w jednym z pierwszych odcinków. I generalnie taka koncepcja, że jest pan, który dobrze zarabia i pani, która się poświęca rodzinie, to nie jest coś, co mnie oburza. Tzn. sama bym tak nie chciała ani dla swoich dzieci, ale wiele osób tak i jeśli taki model zaspokaja ich potrzeby, to na zdrowie. Tomek ma swoje za uszami, szczególnie oburzyło mnie, jak snuł plany, że Julia przeprowadzi się do Łodzi, on jej poprawi CV i ona znajdzie tam pracę. Bardzo niefajnie o nim świadczy, że założył z góry, że jej CV jest złe. Ale to Julii przewina jest większa, bo ona swoich atutów nie wykorzystała do naprawy, tylko do zniszczenia. No nie zachowała się z klasą i nie zgadzam się z dominującymi zachwytami nad nią smile

W ogóle uważam, że ten Tomek to ciekawy przypadek. Bo on ma wielkie mniemanie o sobie mimo totalnego odklejenia od rzeczywistości i skądś się to musiało wziąć. I teraz może trochę poszarżuję, ale tam zdaje się rodzice byli rozwiedzeni. Może mamusia robiła na niego projekcję partnera, hołubiła i wyhodowała takie coś. Zupełnie jakby nie mające pojęcia, jak jest odbierane przez świat zewnętrzny.
          • lauren6 Re: Ślub od 1 wejrzenia 25.11.21, 19:05
            Może z powodu swoich sukcesów brydżowych Tomek jest święcie przekonany o swojej wybitnej inteligencji i atrakcyjności? Trudno powiedzieć. Zawodowo on chyba nie odniósł żadnego sukcesu. Za to ego ma wywalone w kosmos.
          • ajr27 Re: Ślub od 1 wejrzenia 26.11.21, 12:13
            On w pierwszych odcinkach zaprezentował swoje chore relację z rodzicami- tata ma nową panią i piękny, bogaty dom. Jest mega krytyczny, miesza synka z błotem, a Tomek robi się przy ojcu malutki. Dla biednej mamy zaś Tomuś jest gwiazdą. To tłumaczy jego rozchwianą osobowość i pogardę dla kobiet.
          • gama2003 Re: Ślub od 1 wejrzenia 26.11.21, 12:25
            Julia raczej nie miała wyjścia niż odpierać ataki. Widzimy wycinek tej znajomości, ale nawet to pokazuje, że chyba statystycznie większość a może nawet ,, całość,, kobiet o tego indywiduum ucieknie szybko i z ulgą.
            Tu nie było czego budować, nawet z kobietą ze złota i zacięciem samarytanki.
            Wręcz mam wrażenie, że Julia wiele rozmów ,, zapalnych,, wyciszała. Swoje myśląc.
            A pan jest beznadziejny, nie mam pojęcia co by musiało się stać, by nadawał się do związku.
            Może jest zaburzony, ale tym bardziej nie powinien nigdy znalezc sie w tym programie.

Julię usprawiedliwiam, bo rozumiem, że tam nie było chemii od początku. Żadnej. Długo była spokojna. Chciała pewnie wytrzymać ten miesiąc, ale się nie udało. W imię czego miała próbować z facetem, który z kazdym dniem upewniał ją w kompletnej porażce ekspertow ?
            • ajr27 Re: Ślub od 1 wejrzenia 26.11.21, 18:01
              Masz 100% racji
    • tanebo001 Re: Ślub od 1 wejrzenia 25.11.21, 07:39
      www.plotek.pl/plotek/7,111485,27840172,slub-od-pierwszego-wejrzenia-furore-w-sieci-robi-nagranie.html czyli polki nie są takie złe...
    • lauren6 Re: Ślub od 1 wejrzenia 02.12.21, 11:10
      Spoilery z Playera.

Nawalona Julka wyznaje tęsknotę za Tomkiem (swoją drogą nie mają ich kiedy nagrywać, tylko w trakcie imprezy 🙄). Rano pewnie miała moralniaka.
      Mosak namawia Tomka i Julię by dali ich małżeństwu kolejną szansę. Julia robi fikołka, by nie odpowiedzieć na pytanie czy Tomek jej się podoba 😉 Tomek nie chce już walczyć o ten związek i prawdę mówiąc zupełnie mu się nie dziwię. Ma jechać do Ciechanowa po to by po raz kolejny dostać po głowie?

Kaśka i Paweł tragedia. Z jednej strony Kaśka ma okropny charakter, z drugiej ten Paweł to taki rozmemłany nudziarz, że chyba każdej by działał na nerwy.

Aneta i Robert: jak na nich patrzyłam to sama miałam ochotę coś zlutować 😁 Fajna para.
      • smoczy_plomien Re: Ślub od 1 wejrzenia 02.12.21, 22:21
        Tomek pojechał 200km do Julii, która z góry planowała, że w ciągu godziny odeśle go do domu, co też uczyniła besztając go z góry na dół, a następnie z żalem w głosie mówiła, że Tomek się do niej od tego czasu nie odezwał. Mosak to łyknął i zamiast powiedzieć Julce, że może czas na jej krok, pojechał do Tomka namawiać go, żeby ów ponownie próbował się przypodobać Julce. Fajne studium przypadku.

W pozostałych parach nie ma co komentować. Kasia odlicza do rozwodu, Pawłowi jakby ktoś napluł w twarz, to też by się dostosował, a Anita i Robert fajnie.
        • sophia.87 Re: Ślub od 1 wejrzenia 02.12.21, 22:56
          Naprawdę dziwisz się Julii?
          Ona miała jednak dość przyzwoitości by nie komentowac wyglądu męża i nie stawiać mu warunków. Chciała delikatnie doprowadzić do rozwodu bez sprawiania mu przykrości, wyszło jak wyszło.
          Teraz oboje odliczaja dni do konca
          • agaagaaga123 Re: Ślub od 1 wejrzenia 03.12.21, 08:55
            Ja nie rozumiem, czy tylko ja to widzę, że Tomek nie wytykał Julii wagi ani nie uważa się za królewicza, tylko jako wysokofunkcjonujący Asperger starał się jak najlepiej i najdokładniej odpowiedzieć na zadane mu pytanie i z tego wynikało jego dalsze brnięcie w bagno, bo starał się jeszcze precyzyjniej wytłumaczyć swój tok myślenia - ale Julia już nie miała zamiaru go wysłuchać, bo wzmianka o wadze striggerowała ją tak, że nie miało zupełnie znaczenia, co on powie czy zrobi dalej.
            Ona się po nim przejechała, nie dając mu dojść do słowa i w ogóle nie próbując go wysłuchać ani zrozumieć, co jej zestresowany próbuje powiedzieć. Przeinaczała jego słowa tak, że aż nie mogłam tego słuchać i zarzucała mu rzeczy, których nie powiedział. Ohydne to było.
            On zachował w tym wszystkim dużo godności, bo może sam nie umie się wysłowić, ale widzi co ona wyrabia i przestał dawać po sobie jeździć, wycofał się i odmówił Mosakowi dalszego podkładania się pannie, która jedyne co robi, to się teraz na nim wyżywa. Słusznie powiedział, że jeżeli ktoś nie jest gotowy na szczerość, to nie powinien jej wymagać a potem yebać rozmówcę za to, że zrobił to, o co go poproszono i robić z siebie ofiarę przed kamerami.
            • onewoman Re: Ślub od 1 wejrzenia 03.12.21, 09:01
              Kobiety mają strasznego pierdolca na punkcie swojej wagi.
            • filipianka Re: Ślub od 1 wejrzenia 03.12.21, 09:06
              agaagaaga123 napisała:

> Ja nie rozumiem, czy tylko ja to widzę, że Tomek nie wytykał Julii wagi ani nie
              > uważa się za królewicza, tylko jako wysokofunkcjonujący Asperger starał się ja
              > k najlepiej i najdokładniej odpowiedzieć na zadane mu pytanie i z tego wynikało
              > jego dalsze brnięcie w bagno, bo starał się j

Ja też tak widzę. Ale rozumiem, że inni mogą odbierać aspi jako chama, bo w swoim wąskim myśleniu nie ogarniają, że tak oczywiste sprawy mogą być niemożliwe. Co innego jak ktoś nie ma nogi to wiadomo, że jest z niepełnosprawnością, a jak ma dysfunkcyjny umysł to przecież udaje.
              • agaagaaga123 Re: Ślub od 1 wejrzenia 03.12.21, 09:09
                U Tomka to bardzo widać po języku ciała, jakie były jego intencje a jakie nie były. W takim razie połowa społeczeństwa to Aspie, skoro tego nie umie rozpoznać.
                • agaagaaga123 Re: Ślub od 1 wejrzenia 03.12.21, 09:14
                  Trochę widzę to jak case Laury i Maćka, analogiczna akcja, on się nie umie wysłowić i zachować jak rycerz, ale ma szczere chęci do nauki i zmiany, ona go nie chce, więc robi z niego debila, czepiając się jego najsłabszych stron i oczekując dokładnie tego, czego on akurat nie ma, aby udowodnić wszystkim, że "z nim to się nie da".
                  • koronka2012 Re: Ślub od 1 wejrzenia 03.12.21, 17:47
                    agaagaaga123 napisała:

> Trochę widzę to jak case Laury i Maćka, analogiczna akcja, on się nie umie wysł
                    > owić i zachować jak rycerz, ale ma szczere chęci do nauki i zmiany, ona go nie
                    > chce, więc robi z niego debila, czepiając się jego najsłabszych stron i oczekuj
                    > ąc dokładnie tego, czego on akurat nie ma, aby udowodnić wszystkim, że "z nim t
                    > o się nie da".

Ale przepraszam - to ona miała zmienić swoje oczekiwania i machnąć ręką na to co jest dla niej ważne tylko dlatego żeby komuś nie było przykro?

Szczere chęci do nauki …? Sorry ale rolą żony NIE JEST bycie nauczycielem i matką dla dorosłego faceta I cierpliwe czekanie co przyniosą lata wychowawczego trudu.

A tu Najbardziej irytujące jest zachowanie Mosaka, który nie chce uznać swojej kolejnej porażki zawodowej i zwala to na to, że nie dość mocno próbowali. Zupełnie żenujące było wmawianie im że gdyby się bardziej postarać jest jakaś szansa na happy end.
              • sophia.87 Re: Ślub od 1 wejrzenia 03.12.21, 09:11
                Aspi wysokofunkcjonujacy i w tym wieku powinien wiedzieć, że są tematy i momenty, w których całkowita szczerość nie jest wskazana ☺
                • agaagaaga123 Re: Ślub od 1 wejrzenia 03.12.21, 09:16
                  Aspie nawet wysokofunkcjonujący może wiedzieć, ale nie rozpoznać takiej sytuacji. Potrzeba odpowiedzenia bardzo ściśle i dokładnie na pytanie "co ci nie pasuje w tym związku" może okazać się silniejsza i może dopiero po czasie dowiedzieć się, że wszedł na minę. Może też nie mieć mentalnych narzędzi do naprawienia swojego błędu w sposób oczekiwany przez dziewczynę, mianującą się "romantyczką".
                  • agaagaaga123 Re: Ślub od 1 wejrzenia 03.12.21, 09:23
                    Ach, przecież! Pytanie o to, co mu nie pasuje w związku, zadał mu Pan Psycholog, przy Julii. Oczekujemy od Aspie, żeby rozpoznał, że to była pułapka i nie powinien odpowiadać szczerze, bo obok siedzi partnerka?
                    • sophia.87 Re: Ślub od 1 wejrzenia 03.12.21, 09:33
                      Tak, od każdego dorosłego człowieka tego oczekujemy.
                      Jemu nie pasowała jej nadwaga i to powiedział, czy gdyby uważał, że jest brzydka albo ma za mały biust to też by to tak wprost zakomunikwal?
                      Coś w stylu; "jesteś miła, ale żeby miedzy nami coś było to musisz zrobić operacje plastyczna /powiększyć biust" itp.
                      • agaagaaga123 Re: Ślub od 1 wejrzenia 03.12.21, 09:46
                        Tak wiem, emama od kazdego dorosłego człowieka oczekuje, żeby mieścił się w normie.
                        • sophia.87 Re: Ślub od 1 wejrzenia 03.12.21, 09:55
                          A dlaczego nie?
                    • koronka2012 Re: Ślub od 1 wejrzenia 03.12.21, 17:35
                      agaagaaga123 napisała:

> Oczekujemy od Aspie, żeby rozpoznał, że to była pułapka i nie pow
                      > inien odpowiadać szczerze, bo obok siedzi partnerka?

Dokładnie tak - to dorosły facet a nie pięciolatek, który nie ogarnia norm społecznych. Jeśli dotąd nie nauczył się podstaw empatii to związek z nim to „orka na ugorze”.

W dodatku on upiera się przy swoim, i mimo wskazówek nadal nie rozumie co zrobił nie tak.
            • lauren6 Re: Ślub od 1 wejrzenia 03.12.21, 09:12
              Też uważam, że Julka nie była szczera, tylko urządziła show przed kamerami tvn.
              Tomek dzięki Mosakowi zrozumiał swój błąd. Jeżeli wyciągnął poprawne wnioski to po raz kolejny uniknie takich błędów w komunikacji i będzie mu łatwiej ułożyć sobie relacje z kobietami. Może nie jest przystojny, ale poukładany i ma szansę na normalny związek.

Co do Julki miała pełne prawo by nie chcieć kontynuować tej relacji. Tomek jej się nie spodobał, nie chciała przeprowadzać się do niego do Łodzi, nie widziała ich wspólnej przyszłości. Ok. Jedyne co mi się nie podoba to upokarzanie faceta przed kamerami i robienie z siebie ofiary, gdy to właśnie ona nie chce tego związku.
              • agaagaaga123 Re: Ślub od 1 wejrzenia 03.12.21, 09:21
                No właśnie ja też zauważyłam, że ona wyciągała z Tomka, aby wielokrotnie musiał powtórzyć kwestię o tym, że jego poprzednie partnerki wyglądały inaczej, że konkretnie to był typ filigranowej wielkookiej brunetki z lokami (fakt, że mówił też, że de facto wygląd mu nie przeszkadza i że w ogóle mało co mu przeszkadza, został zupełnie zignorowany) - natomiast sama tylko napomykała - i to nie przy nim - że on nie jest zdecydowanie w jej typie, za to nie dowiedzieliśmy się, jaki jest jej typ. Bo to by trochę utrudniło jej bycie ofiarą.
              • sophia.87 Re: Ślub od 1 wejrzenia 03.12.21, 09:36
                Tak, on także jej się nie spodobał, ale miała dość przyzwoitości by mówić o "różnicach charakterów i temperamentow" zamiast mu zakomunikowac, że dla niej jest aseksualny
                • lauren6 Re: Ślub od 1 wejrzenia 03.12.21, 09:45
                  Publiczne znęcanie się nad facetem z niepełnosprawnością jest na drugim biegunie co przyzwoitość.
                  • sophia.87 Re: Ślub od 1 wejrzenia 03.12.21, 09:54
                    Sorry, ale z jakiego powodu ona ma zwazac na jego niepełnosprawność? On w miarę normalnie funkcjonuje, zgłosił się do programu, więc ona ma być miła bo to aspi?
                    On też się nad nią publicznie poznecal, celowo czy nie, domyślam się, że niezależnie od jego intencji było jej przykro.
                    Starała się, długo się starała żeby do końca było miło, ale nie podpisywala umowy na opiekunkę niepełnosprawnych. Może chociaż dzięki temu on się czegoś nauczy
                    • lauren6 Re: Ślub od 1 wejrzenia 03.12.21, 10:06
                      On się nad nią publicznie nie znęcał. Rozmowy, z powodu których strzeliła focha, działy się poza kamerami.

Dzisiaj, po tym co widziałam w ostatnich dwóch odcinkach, zastanawiam się na ile to Tomek sam wyskoczył z uwagami nt. jej wyglądu, na ile to ona nim zmanipulowała by mieć powód do rage quit. Nie widzieliśmy tego, a z góry założyliśmy wersję Julki.
                      • sophia.87 Re: Ślub od 1 wejrzenia 03.12.21, 10:10
                        A to ciekawe bo w tvn widziałam jego uwagi na temat jej wagi. To nie jest publiczne?

Wyskoczył w odpowiedzi na pytania Mosaka ☺
                    • smoczy_plomien Re: Ślub od 1 wejrzenia 03.12.21, 16:43
                      Może nie musi, ale to kwestia przyzwoitości i kultury. Zgłaszam zdecydowane veto wobec gloryfikowania Julii. Może na przykładzie innej niepełnosprawności to by było bardziej obrazowe, np. gość nie miałby nogi. Ona korzystając ze swojej przewagi sprawnościowej zgrabnie wbiegłaby do mieszkania na 3. piętrze, a jego by zostawiła na dole z siatami i pocisnęła, że ona potrzebuje faceta, który da jej wsparcie i będzie mógł pomagać w codziennych obowiązkach.

Nie spodobał się - w porządku, może tak być. Ale niech powie to wprost, a nie obraca kota ogonem, żeby wyszło na to, że to ona jest poszkodowana.
                      • sophia.87 Re: Ślub od 1 wejrzenia 03.12.21, 17:13
                        Ale Julka nie pisała się na niepełnosprawnego męża. To eksperyment małżeński, a nie opiekuńczy.
                        Poza tym, ona nie zamierzała mówić, że on się jej nie podoba, mówiła o różnicach charakterow i temperamentu. I tak by mogło zostać do konca. Mogli się rozstac deklarujac przyjazn
                        On zgłosił zastrzeżenia do jej wyglądu, więc się jej ulalo.
                        Nie ma tu jej gloryfikacji tylko zrozumienie. Ktoś tu na forum napisal, że eksperci uznali, że spokojna i cierpliwa Julka poczeka i zaakceptuje odchyly Tomka. A według mnie jest to nie fair; jemu było "wolno" mieć zastrzeżenia i sprawić jej przykrosc, ale ona powinna być miła i nie "wykorzystywać przewagi komunikacyjnej" z uwagi na jego niepełnosprawność.
                        Sorry jak on jest niepełnosprawny to niech wystara się o dokumenty i.uprzedza wszystkich z kim mają do czynienia i ewentualnie nie oczekuje od osoby, która nie czuję chęci i potrzeby bycia opiekunką aby nią była.
                        Tomek poszedł do programu nie jako niepełnosprawny , a jako mężczyzna szukający związku, zdrowy i pełnowartościowy, więc powinien się tak zachowywać. Zachował się jak cham, więc Julka potraktowala go jak chama.
                        Nie bardzo rozumiem forumki, które uznają, że jemu niejako "wolno wiecej" bo to aspi. To niestety nie jest w porządku wobec jego otoczenia i dziewczyny, która choć młodsza, długo i jako jedyna starala żeby było po prostu miło
                        • agaagaaga123 Re: Ślub od 1 wejrzenia 03.12.21, 17:27
                          Tomek nie ma powodu, żeby dostać orzeczenie. To jest cecha mózgu, nie kalectwo. Jest normalnie funkcjonującym, ustawionym życiowo facetem, mistrzem brydża. Tysiące takich Aspiech jak on ma żony, dzieci i udane związki, spektakularne kariery zawodowe i naukowe. Może miec jak najbardziej udany związek, o ile spotka kobietę, która nie będzie od niego oczekiwała bycia księciem z bajki dla nastolatek.
                          • sophia.87 Re: Ślub od 1 wejrzenia 03.12.21, 18:47
                            Uważasz, że powstrzymanie się od tekstu; "musisz schudnąć 5-10kg żeby nasza relacja miała szansę" wobec dziewczyny znanej od 1-2 tygodni za synonim księcia z bajki?😁
                            Skoro nie ma powodów by dostał orzeczenie to można uznać, że zachował się jak cham i tak też został potraktowany
                          • gama2003 Re: Ślub od 1 wejrzenia 03.12.21, 18:59
                            Przecież kazda rozmowa z nim jest jak krojenie płotu drewnianą deską.
                            Może i jest to asperger, ale takie cechy muszą stanowić wybór kobiety.

Ta para była porażką od momentu, gdy zaczęli rozmawiać. Spodobanie się fizyczne ( nie było), ale gdyby nawet wystąpiło to i tak by to pękło o sposoby bycia i komunkację.
                        • agaagaaga123 Re: Ślub od 1 wejrzenia 03.12.21, 17:41
                          "ale ona powinna być miła i nie "wykorzystywać przewagi komunikacyjnej" z uwagi na jego niepełnosprawność."
                          Nie, zupełnie nie o to chodzi. Powinna wykazać minimum dobrej woli, żeby odróżnić czyjąś nieumiejętność i niezręczność od złej woli. Szczególnie, jeżeli obiekt bardziej niż jasno deklaruje, że nie miał złych zamiarów i został źle zrozumiany.
                          • koronka2012 Re: Ślub od 1 wejrzenia 03.12.21, 17:53
                            Wszystko jedno czy został źle zrozumiany czy nie nie - chodzi o to że nie wykazał żadnej atencji, tak jakby odgórne zorganizowanie ślubu załatwiało sprawę.

Widać było że nie jest zainteresowany Julią jako kobietą, a to co powiedział było jedynie kroplą. On ją traktował jako odfajkowaną pozycję na liście życiowych planów. Miałam wrażenie że dla niego wszystko jedno kto jest obok, sztuka jest sztuka.
                            • agaagaaga123 Re: Ślub od 1 wejrzenia 03.12.21, 18:07
                              Ja widziałam u niego bardzo dużo atencji ale też ostrożność. Nie był wyrywny, ale się starał. Nawet próbował być romantyczny wg jej kryteriów romantyzmu, których nie kumał i siedział z nią jak kołek na tle zachodzącego słońca. Bardzo przeżywał to, że jej zrobił przykrość.
                              • koronka2012 Re: Ślub od 1 wejrzenia 03.12.21, 18:48
                                Robił dokładnie to co uważał że powinno się robić, wg instrukcji 😏, sztywno i nienaturalnie.

Całym sobą pokazywał że traktuje to małżeństwo jak zadanie do wykonania i boi się porażki bo potrzebuje kobiety obok - tyle, że wszystko jedno kto by to nie był.

Przepraszał i tłumaczył ale nijak do nie dał jej odczuć że jest dla niego ważna i atrakcyjna
                              • koronka2012 Re: Ślub od 1 wejrzenia 04.12.21, 23:19
                                No każdy w tej sytuacji czułbyś się nieswojo, Ale te „starania” nie pokazywały że jemu zależy na niej jako na tej konkretnej osobie, tylko były raczej środkiem do celu, przypominały próbę w teatrze.
                                No właśnie… jak kołek. Z gówna bata nie ukręcisz jak mawiała moja babcia. I naprawdę trudno mieć pretensje do dziewczyny że powiedziała to na głos.
                          • sophia.87 Re: Ślub od 1 wejrzenia 03.12.21, 18:51
                            Natomiast on w wieku 30+ powinien wiedzieć co, komu i kiedy wypada powiedzieć.
                            Od początku wskazywała maksimum dobrej woli ponieważ nie chciała go zranić tym, że nie jest nim zainteresowana.
                      • yenna_m Re: Ślub od 1 wejrzenia 03.12.21, 17:32
                        Uważam tak samo.
            • jowita771 Re: Ślub od 1 wejrzenia 03.12.21, 10:21
              Ja też jestem po stronie Tomasza w tej rozgrywce. Julka brzydko wykorzystała swoją przewagę w komunikowaniu się.
        • iberka Re: Ślub od 1 wejrzenia 08.12.21, 13:59
          Julka jest toksyczna jak Kaśka i było to widać od początku tylko idealnie gra słodką idiotkę utwierdzają o swej za...ściany przez tatusia.
          • iberka Re: Ślub od 1 wejrzenia 08.12.21, 14:00
            *zaj...ści.
          • tanebo001 Re: Ślub od 1 wejrzenia 12.12.21, 13:21
            Pamiętasz pierwszy odcinek? Julia w nim opowiadała jak chodziła na spacery z byłym i jego kochanką bo "po prostu ma taki charakter i potrafi na wiele rzeczy przymknąć oko. Zawsze stara się zrozumieć drugą osobę i daje jej mnóstwo ciepła i dobroci." z drugiej strony nie potrafiła wybaczyć jednej uwagi o jej figurze. Coś się tu nie klei..
            • sophia.87 Re: Ślub od 1 wejrzenia 12.12.21, 13:55
              Po prostu były zdążył ja "ugotowac" i miał do tego warunki, Tomek nie.
              Albo, mam nadzieję, zmadrzala i zaczęła oczekiwać od drugiej strony szacunku
    • jak_zwykle_wszystko_zajete Re: Ślub od 1 wejrzenia 08.12.21, 11:41
      Obejrzeliście finał? Na playerze dostępny. Jakieś zaskoczenia?
      • lauren6 Re: Ślub od 1 wejrzenia 08.12.21, 11:50
        Widziałam.

Kaśka zachowała się paskudnie. Ogólnie wydaje mi się, że ona cały czas zupełnie inaczej zachowywała się przy ekspertach, a inaczej sam na sam z Pawłem. Przy nich odgrywała otwartą, rozgadaną, serdeczną dziewczynę z sąsiedztwa. Przy nim wycofywała się. Ja nie twierdzę, że Paweł był facetem idealnym, ale nie rozumiem po co wodziła go za nos i dawała złudną nadzieję, że będą razem.
        W necie czytałam plotki, że przy rozwodzie faktycznie pozwała go o alimenty.

Aneta i Robert zero zaskoczenia.

Julia i Tomek porażka. Nie wiem po co kazali im się spotkać miesiąc po rozstaniu. Widać było, że spotkanie było dla obojga mocno krępujące i nie mieli o czym rozmawiać. IMO obydwoje zasługują na szczęście i udany związek, ale eksperci ich fatalnie do siebie dobrali.
        • chlodne_dlonie Re: Ślub od 1 wejrzenia 08.12.21, 12:56
          Serio jest możliwe pozwanie o alimenty w przypadku takiego 'małżeństwa'..?
          OJP..mam nadzieję, że produkcja programu zadba(ła) o prawnika dla niego, inaczej nie wróżę dużego powodzenia w przypadku kręcenia kolejnych serii tego pokręconego programu!
          Kto o zdrowych zmysłach pchałby się dobrowolnie do takiego eksperymentu..??
          • borsuczyca.klusek Re: Ślub od 1 wejrzenia 08.12.21, 13:08
            Przecież każdy człowiek wchodzący w związek małżeński powinien wiedzieć z czym to się wiąże. To nie tylko fajna impreza i ładna sukienka, ale też zobowiązania, głównie te dotyczące dziedziczenia i alimentacji.
            Podejrzewam, że dla sądu nie będzie mieć najmniejszego znaczenia czy to takie czy inne małżeństwo.
          • daniela34 Re: Ślub od 1 wejrzenia 08.12.21, 13:10
            chlodne_dlonie napisała:

> Serio jest możliwe pozwanie o alimenty w przypadku takiego 'małżeństwa'..?

Ja już któryś raz czytam wypowiedz o alimentach w tej sytuacji i chciałabym tylko zaznaczyć, że:

-alimenty w przypadku, w którym facet zostałby uznany za wyłącznie winnego można dostać za pogorszenie sytuacji w wyniku rozwodu, ale państwo de facto nigdy nie prowadzili tu wspólnego gospodarstwa, nie mieli wspólnego budżetu, więc to trudno wykazać, nawet gdyby udało się wykazać wyłączną winę pana (a jak rozumiem, decyzję o rozstaniu podjęła tu chyba pani i nie dlatego, że pan coś jej zrobił, tylko dlatego, że do pana nie czuła mięty)

-alimenty w przypadku kiedy oboje winni, albo żadne nie jest winne można dostać w razie popadnięcia w niedostatek. Serio pani znajduje się w niedostatku? Nie ma pensji, mieszkania, renty?
            • jowita771 Re: Ślub od 1 wejrzenia 08.12.21, 13:25
              W czasie trwania małżeństwa zdiagnozowano u niej boreliozę (chociaż w jej przypadku to była akurat bolerioza wink)
              A Pawła niedawno widziała moja siostra, był z jakąś dziewczyną. Pytałam, czy to ta Kasia, ale siostra nie wiedziała.
              • daniela34 Re: Ślub od 1 wejrzenia 08.12.21, 13:32
                Aliści borelioza sama w sobie niedostatkiem nie skutkuje. Rozumiem, że są dolegliwości i być może leczenie nie jest tanie, ale chyba pani jednak gdzieś pracowała i jakieś świadczenia w okresie ewentualnej niezdolności do pracy pobiera?
                • lauren6 Re: Ślub od 1 wejrzenia 08.12.21, 13:41
                  Podobno pani przed sądem powiedziała, że nie może podjąć pracy zawodowej ze względu na chorobę zdiagnozowaną w trakcie trwania małżeństwa.

Warto zaznaczyć, że w trakcie trwania programu pani ani razu nie zająknęła się o pracy. W sumie nie wiadomo jak się utrzymywała.
                  • daniela34 Re: Ślub od 1 wejrzenia 08.12.21, 13:46
                    lauren6 napisała:

> Podobno pani przed sądem powiedziała, że nie może podjąć pracy zawodowej ze wzg
                    > lędu na chorobę zdiagnozowaną w trakcie trwania małżeństwa.
                    > Warto zaznaczyć, że w trakcie trwania programu pani ani razu nie zająknęła się
                    > o pracy. W sumie nie wiadomo jak się utrzymywała.

No ale z czegoś żyła, gdzieś mieszkała? Nie wiem, mniej jest trudno ocenić, bo tego nie oglądam. Kojarzę migawki z zapowiedzi w tvn i pani chyba była w swoim mieszkaniu, które nie wyglądało na niedostatnie. Nie wyglądała też na niedostatnio ubraną.
                    • lauren6 Re: Ślub od 1 wejrzenia 08.12.21, 13:50
                      Powtórzę: w programie nie było powiedziane czy pani pracuje i gdzie pracuje. Nie wiadomo za co się trzymywała.
                      • daniela34 Re: Ślub od 1 wejrzenia 08.12.21, 13:54
                        lauren6 napisała:

> Powtórzę: w programie nie było powiedziane czy pani pracuje i gdzie pracuje. Ni
                        > e wiadomo za co się trzymywała.

Rozumiem, że nie było powiedziane. Ale przecież do tej 30-tki z czegoś żyła? No nie wiem, chyba że eksperci dobrali do programu panią dotąd utrzymywaną przez partnerów albo rodziców. To faktycznie wtedy wtopili faceta.
                  • iberka Re: Ślub od 1 wejrzenia 08.12.21, 14:02
                    Wyrachowany babol
                  • ajr27 Re: Ślub od 1 wejrzenia 09.12.21, 09:00
                    Kasia ma sklep na bazarku lokalnym, śląskie media ją wytropiły. Budka na bazarze nie licuje z wizerunkiem "damy', nie dziwne, że milczała o pracy.
                    • lauren6 Re: Ślub od 1 wejrzenia 09.12.21, 09:15
                      Co by nie mówić ta buda na bazarze świetnie do niej pasuje.
      • smoczy_plomien Re: Ślub od 1 wejrzenia 08.12.21, 20:47
        Widziała.

Julka i Tomek nawet fajnie na spotkaniu z psychologami. Prosto, szczerze, naturalnie. Bez dram (choć Julkę trzeba było lekko hamować). Zupełnie niepotrzebne było późniejsze spotkanie. Nie mieli sobie nic do powiedzenia i jeszcze znowu przegnali tego Tomka 200km. Mam nadzieję, że chociaż mu sensownie zapłacili za tę wycieczkę.

Kasia i Paweł to zaskoczenie. Kasia nie do poznania. Nie wiem, dlaczego ona zdecydowała się kontynuować małżeństwo. Chyba mama jej kazała. Pawłowi się i dziwię, i nie dziwię. Dziwię, że chciał i chyba się nawet cieszył i nie dziwię, bo to taki bezpłciowy człek. Po tym, jak pokazał siebie w programie, ma wielką szansę przyciągnąć jakąś hubę, którą będzie mógł utrzymywać.

Anita i Robert bardzo fajnie. Podobało mi się, jak powiedział, że widzowie już swoje widzieli, a teraz co jest między nimi to jest dla nich, a nie dla świata. Natomiast nie wiem, o co chodziło z tą akcją przy psychologach. To były oświadczyny? Bo zdaje się, że oni jeszcze byli na etapie wzbraniania się przed powiedzeniem sobie, że się kochają.
        • lauren6 Re: Ślub od 1 wejrzenia 08.12.21, 20:52
          > Mam nadzieję, że chociaż mu sensownie zapłacili za tę wycieczkę.

Wątpię:
          www.pudelek.pl/slub-od-pierwszego-wejrzenia-krzysztof-zrobek-narzeka-na-skapstwo-produkcji-kazdy-z-nas-wydal-mnostwo-pieniedzy-6713226230397632a

> Natomiast nie wiem, o co chodziło z tą akcją przy psychologach. To były oświadczyny

To było dziwne, szczególnie że Aneta coś przeczuwała i prosiła Roberta by nie robił jej żadnych niespodzianek w dniu decyzji.

> Po tym, jak pokazał siebie w programie, ma wielką szansę przyciągnąć jakąś hubę, którą będzie mógł utrzymywać.

Paweł już podobno ma nową kobietę.
        • tanebo001 Re: Ślub od 1 wejrzenia 08.12.21, 21:10
          smoczy_plomien napisała:

> Kasia i Paweł to zaskoczenie. Kasia nie do poznania. Nie wiem, dlaczego ona zde
          > cydowała się kontynuować małżeństwo. Chyba mama jej kazała. Pawłowi się i dziwi
          > ę, i nie dziwię. Dziwię, że chciał i chyba się nawet cieszył i nie dziwię, bo t
          > o taki bezpłciowy człek. Po tym, jak pokazał siebie w programie, ma wielką szan
          > sę przyciągnąć jakąś hubę, którą będzie mógł utrzymywać.
          >
          Może ona zapełnia mu jakąś lukę.
      • jowita771 Re: Ślub od 1 wejrzenia 08.12.21, 19:37
        Kasia oprócz boreliozy składa się jeszcze z pępowiny big_grin
        • tanebo001 Re: Ślub od 1 wejrzenia 08.12.21, 19:49
          Co złego w takim związku jak Kasi i Pawła?
          • zuzanna_a Re: Ślub od 1 wejrzenia 08.12.21, 23:03
            W tym Bytomiu takie wysokie kominy były niedaleko.
            Myślę, że z ktoregos by skoczyl jakby został męzem tego babsztyla.
            malo kto mnie tak irytuje. To jest mieszanka najgorszych kobiecych cech i zachowan jakie mozna sobie wyobrazic, nie wiem co ten chlop zawinil ze mu ną dali.
            A ten ex co ją rzucil po 7 latach to powinien na klęczkach do czestochowy zapierniczac, że to juz nie jego krzyż.
            • tanebo001 Re: Ślub od 1 wejrzenia 08.12.21, 23:09
              Skoro jest taki wspaniały dlaczego do tej pory z nikim mu nie wyszło?
              • lauren6 Re: Ślub od 1 wejrzenia 09.12.21, 09:17
                Nie jest wspaniały. Jest nudny jak flaki z olejem, ale to porządny i stateczny facet. Nie zasłużył na tak obrzydliwe babsko.
            • sophia.87 Re: Ślub od 1 wejrzenia 08.12.21, 23:11
              Dopiero po siedmiu latach ja rzucił?
              Co z nim było nie tak? ☺
            • iberka Re: Ślub od 1 wejrzenia 08.12.21, 23:12
              Podobno wróciła do tego exa chwilę po rozstaniu z P.
              • tanebo001 Re: Ślub od 1 wejrzenia 08.12.21, 23:29
                Przecież się nie rozwiodła...
            • ponis1990 Re: Ślub od 1 wejrzenia 09.12.21, 09:30
              To jest Będzin Łagisza, nie Bytom smile ta elektrownia.
          • jowita771 Re: Ślub od 1 wejrzenia 09.12.21, 00:36
            tanebo001 napisał:

> Co złego w takim związku jak Kasi i Pawła?
            >

Kasia i mamunia.
      • onewoman Re: Ślub od 1 wejrzenia 17.12.21, 15:32
        Aneta jest w ciąży. Brzuch już spory.
        • ajr27 Re: Ślub od 1 wejrzenia 17.12.21, 19:12
          Fajnie. Plotki z czasów wyjazdu do Afryki potwierdzone
        • sophia.87 Re: Ślub od 1 wejrzenia 17.12.21, 19:48
          Oby im się udało.
          smile
          • gama2003 Re: Ślub od 1 wejrzenia 17.12.21, 19:53
            Oby.
            Szybko, ale każdy ma swój scenariusz.
            Niech im się wiedzie.
    • pepsi.only Re: Ślub od 1 wejrzenia 20.03.22, 11:19
      Nowa seria. Obejrzałam 4 odcinki za jednym posiedzeniem.
      big_grin

Pierwsza para- super! Oni chyba faktycznie pasują do siebie, dobrze sie bawili, a jak popili, to i iskry poleciały wink
      Jest fajnie, miło na nich popatrzeć!

Druga para? Dorota i Piotr, no nie wiem... przewiduję klęskę uncertain Ona- taka mimoza uncertain
      Coś czuję, że Dorota będzie mieć mega duże wymagania w stosunku do męża. Nie wiem, czy on będzie mieć tyle temperamentu, i siły by jej sprostać, czy nie ogarnie go apatia i zniechecenie w którymś momencie.

Może faktycznie on się nią zaopiekuje, i będzie okej? Zobaczymy.

Ostatnia para, są tacy zwyczajni, i w sumie sporo ich łączy
      Z jednej strony duża, babska ekipa, a z drugiej strony mamusia wpatrzona w synka (on chyba jest jej całym światem...)
      Jak na razie dla mnie spora zagadka, w którą stronę to pójdzie. Może być bardzo fajnie, a moze być dramat (jak w poprzedniej edycji Iga robiąca dramę i zagubiony Karol)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka