Dodaj do ulubionych

Męski dezodorant, który rzeczywiście nie brudzi

08.09.21, 07:55
Istnieje?
Syn ma dove, rexona i nivea, wszystkie z oznaczeniem że nie brudzą ubrań, każdy jeden brudzi, zostawia białe ślady na ubraniach 😡
Będę dziś w Rossmann, co kupić?
Obserwuj wątek
    • berdebul Re: Męski dezodorant, który rzeczywiście nie brud 08.09.21, 08:18
      Zmienić sposób nakładania, robić to po prysznicu i poczekać z założeniem koszulki. Albo przerzucić się na spray.
      • pasquda77 Re: Męski dezodorant, który rzeczywiście nie brud 08.09.21, 08:23
        No właśnie spray brudzi, użyty po prysznicu...
    • aurinko Re: Męski dezodorant, który rzeczywiście nie brud 08.09.21, 08:26
      Niemiecki CD granatowy bez aluminium.
      • pasquda77 Re: Męski dezodorant, który rzeczywiście nie brud 08.09.21, 09:59
        Robię zakupy w DE raz w miesiącu, nigdy nie widziałam męskiego CD😮W jakim sklepie dostanę?
        • aurinko Re: Męski dezodorant, który rzeczywiście nie brud 08.09.21, 22:11
          pasquda77 napisała:

> Robię zakupy w DE raz w miesiącu, nigdy nie widziałam męskiego CD😮W jakim skle
          > pie dostanę?

Nie wiem w jakim sklepie w DE, ja kupuję na Allegro a jak akurat nie ma to w sklepiku z niemieckimi produktami.
    • lotka_5 Re: Męski dezodorant, który rzeczywiście nie brud 08.09.21, 08:39
      Ale ślady zostawia już po użyciu w ciągu dnia?
      Czy w trakcie aplikacji??
      Jeśli w trakcie aplikacji to polecam mocno mocno wstrząsać przed psiknieciem. Męskie dezodoranty praktycznie wszystkie zawierają ten pieprz*** talk. Po mocnych wstrząśnięciu naprawdę nie ma śladów.
      Jeśli natomiast są to jakieś ślady w ciągu dnia jak się syn spoci itd to nie wiem co może być przyczyną.
    • snakelilith Re: Męski dezodorant, który rzeczywiście nie brud 08.09.21, 09:33
      Dezodoranty bez glinu (aluminium) nie brudzą. Ale że dziś wszyscy, czy trzeba, czy nie trzeba, używają antytranspirantów z glinem, a producenci tych męskich zakładają, że faceci mocno się pocą i te męskie będą odkładać się białymi plamami na ubraniach i je niszczyć. To zresztą przyczyna smrodku niby czystych t-shirtów, ta wartwa glinu jest trudna spieralna i rozwijają się na niej bakterie.
      Nie znajdziesz więc antytranspirantu z glinem, który przy obfitym użyciu nie zostawia żadnych plam. Alternatywą są dezodoranty z alkoholem, mogą wystarczyć, jak ktoś nie ma specjalnie zaburzonej flory bakteryjnej i szybko nie zaczyna capić, albo nowomodne dezodoranty z sodą. Tego drugiego pełno teraz wszędzie, bo wiele ludzi nie chce glinu z różnych powodów, ale nie chce też robić kompromisów i mieć długą ochronę. Nie wiem jednak czy polski Rossmann coś takiego ma. Jeżeli jednak komuś aplikacja kremu u sodą jest zbyt upierdliwa, to możesz spróbować jeszcze sprajów Adidasa, np. Climacool. Te też brudzą, ale nie tak tragicznie.
    • b.bujak Re: Męski dezodorant, który rzeczywiście nie brud 08.09.21, 10:11
      adidas ma kilka dezodorantów bez aluminium - szukaj tych bez napisu antyperspirant;
    • engine8 Re: Męski dezodorant, który rzeczywiście nie brud 09.09.21, 02:22
      www.amazon.com/Brut-Deodorant-Original-Fragrance-2-25/dp/B005JDTQ12/ref=sr_1_2?dchild=1&keywords=brut+deodorant&qid=1631146852&sr=8-2

Nigdy w zyciu niczego mi nie zabrudzil a uzywam jak dlugo pamietam.
    • rozaliaolaboga Re: Męski dezodorant, który rzeczywiście nie brud 09.09.21, 09:20
      Dezodoranty nie brudzą, brudzą antyperspiranty. Szukaj napisy deo albo body spray, nie antyperspirant.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka