Dodaj do ulubionych

A tak szczerze? /szczepienie

08.09.21, 16:35
Czy z czasem pogorszyło wam się zdrowie po szczepieniu? Bo mi niestety tak tzn przed szczepienia nic mnie nie bolało a teraz ciągle coś boli🙄 a konkretniej
1- godzina po szczepieniu ból łydki który mija po kilku godzinach.
2- 2 tyg po szczepieniu ból kciuka bez żadnego urazu ból non stop trwający przez ponad 2 mce czyli nadal go mam
-sporadyczny taki sam ból u dużego palca jeden nogi.
3- po ok 1 MC od szczepienia ból łopatki z jeden strony.
Nigdy wcześniej takich boli nie miałam hmmm wiem jestem stara🙄 ale zastanawia mnie ten zbieg okoliczności.

Znany mi staruszek 70 plus zdrowy przy szczepieniu i dużo przed, po miesiącu wymiotuje okazuje się że ma coś na jelicie.
Wiem stary jest i zbieg okoliczności bo niby co ma szczepienie do jelit ale jednak zastanawia mnie to
Więc pytam poważnie czy ktoś ma ewidentne pogorszenie zdrowia po jakimś czasie od szczepienia?
Obserwuj wątek
    • kosmos_pierzasty Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 16:39
      Nie ja.
    • daniela34 Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 16:41
      Tak od razu to nie. Ale teraz, po 3 miesiącach boli mnie lewa stopa pod czwartym palcem. Mam tam małą rankę. Musi po szczepieniu. Po prostu odroczone skutki uboczne.
      • magdallenac Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 17:20
        Jezu…ja wlazlam na wykalaczke i zrobila mi sie dziura w stopie… Jestem 4 miesiace po szczepieniu☹️
        • bistian Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 19:20
          magdallenac napisała:

> Jezu…ja wlazlam na wykalaczke i zrobila mi sie dziura w stopie… Jestem 4 miesia
          > ce po szczepieniu☹️

A ja wiem, dlaczego wbiła Ci się wykałaczka w nogę! Zapomniałaś ją odłożyć na miejsce z powodu mgły covidowej!
          Gdy już weźmiesz odszkodowanie za NOP, nie zapomnij o mnie, prześlę numer konta do symbolicznej wpłaty. wink
          • bistian Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 19:23
            bistian napisał:

> A ja wiem, dlaczego wbiła Ci się wykałaczka w nogę! Zapomniałaś ją odłożyć na m
            > iejsce z powodu mgły covidowej!

Ps. Ja wiem, że covid to nie szczepionka, ale kto dokładnie wie, co łoni tam wmajstrowali do środka?
            • tygryskowata Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 20:22
              Jak to co, czipy!
              Najpierw wszczepiają login, potem hasło, i 5G lepiej działa!
              • magda.z.bagien Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 20:39
                Mi wszczepili dodatkowo kamerkę (zalepili ją plastrem zaraz po zaszczepieniu).
                • annaboleyn Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 20:41
                  magda.z.bagien napisała:

> Mi wszczepili dodatkowo kamerkę (zalepili ją plastrem zaraz po zaszczepieniu).

Ach, więc po to te plastry! Ale o tym się oczywiscie nie mówi.
                  • tygryskowata Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 21:06
                    A wiecie, że jak się jednocześnie uderzy w miejsce po szczepionce i w czoło, to na komórce robi się print screen ekranu? 🙃

P.s.
                    A teraz wpisywać się, kto próbował!
                • bistian Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 21:25
                  magda.z.bagien napisała:

> Mi wszczepili dodatkowo kamerkę (zalepili ją plastrem zaraz po zaszczepieniu).

Ja będę musiał jeszcze raz przyjąć całą serię. Sprawdzałem za każdym razem, miejsce szczepienia nie przyciągało metali, jak u innych na YT, musi szczepionka się nie przyjęła u mnie sad
              • hanusinamama Re: A tak szczerze? /szczepienie 09.09.21, 09:30
                U mnie nie działa...a miało działać. Czy mozna złożyć reklamacje?
      • arthwen Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 17:33
        Ej, no weź, ja sobie właśnie czwartego palca stłukłam jakieś trzy tygodnie temu! Mam krwiaka pod paznokciem i nie chce zniknąć! Ani chybi to po szczepieniu.
        Tylko czemu akurat czwarty?
        • daniela34 Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 19:37
          Czemu czwarty? Bo idzie czwarta fala!

• arthwen Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 21:33
            Myślisz, że jak będzie szła szósta to wyrośnie dodatkowy palec? wink
            • daniela34 Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 21:39
              I to dopiero będzie NOP 😃
        • snakelilith Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 22:05
          Zaczynam się bać. big_grin Też walnęłam się w czwarty palec u prawej stopy (licząc od największego). Nawet myślałam, że złamałam, bo przez 4 (!) dni nie mogłam obciążyć stopy. To wina szczepienia i czwartej fali jak nic. big_grin
    • dramatika Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 16:41
      Pytająca Kinga pyta, aby rzesza oświeconych grażyn rozpoczęła swoją licytację, która miała mniejsze objawy po szczepieniu, albo nawet poprawę zdrowia. Nigdy się lepiej nie czuły!
      Oj, ktoś musiał agencje PR obsypać złotem tongue_out
      • pytajacakinga Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 16:50
        dramatika napisał(a):

> Pytająca Kinga pyta, aby rzesza oświeconych grażyn rozpoczęła swoją licytację,
        > która miała mniejsze objawy po szczepieniu, albo nawet poprawę zdrowia. Nigdy s
        > ię lepiej nie czuły!
        > Oj, ktoś musiał agencje PR obsypać złotem tongue_out

Dokładnie! Spodziewałam się takich głupich odpowiedzi. Cóż nie będę ich czytać a tylko jakieś sensowne i szczere.
        Mam 45 lat i nigdy w życiu nie miałam żadnych boli typu bóle kości bóle reumatyczne a tu nagle okazuje się że ciągle coś mnie boli po tym szczepieniu. Więc się zasnawiam czy to zbieg okoliczności. Ból Kciuka jest na prawdę dokuczliwy i trwa już długo.
        • wapaha Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 16:55
          pytajacakinga napisał(a):

> Dokładnie! Spodziewałam się takich głupich odpowiedzi. Cóż nie będę ich czytać
          > a tylko jakieś sensowne i szczere.
          > Mam 45 lat i nigdy w życiu nie miałam żadnych boli typu bóle kości bóle reumaty
          > czne a tu nagle okazuje się że ciągle coś mnie boli po tym szczepieniu. Więc si
          > ę zasnawiam czy to zbieg okoliczności. Ból Kciuka jest na prawdę dokuczliwy i t
          > rwa już długo.

Nie chcę cię straszyć ale za kilka lat czeka cię menopauza uncertain Cholerne szczepienie uncertain
          • pytajacakinga Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 17:04
            wapaha napisała:

>
            > Nie chcę cię straszyć ale za kilka lat czeka cię menopauza uncertain Cholerne szczepie
            > nie uncertain

Tak? A co przewlekły ból kciuka bez urazu oraz ból pleców też, jest normalne w wieku 45 lat? Sporadyczny ból dużego palca u stopy bez, urazu też?
            • wapaha Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 17:06

>
              > Tak? A co przewlekły ból kciuka bez urazu oraz ból pleców też, jest normalne w
              > wieku 45 lat? Sporadyczny ból dużego palca u stopy bez, urazu też?

Tak
              Generalnie życie to choroba śmiertelna a czas płynie tylko w jedną stronę
              Prawdopodobnie wczesniej też miałas różne kłucia ale w ogóle nie zwracałaś na nie uwagi- teraz zwracasz bo wokół jest dużo szumu wokół covid, szczepien itd. To taki trochę syndrom studenta 1.roku medycyny
            • iwles Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 17:11

>
              >
              > >
              > > Sporadyczny ból dużego palca u stopy bez, urazu też?

To może być podagra, możesz być dumna! to choroba arystokracji 😁
            • mysiulek08 Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 17:28
              tak, moze bolec przewlekle kciuk, moglas np zle chwycic torbe z zakupami itp, cos czego nawet nie zauwazylas, bol plecow tez nie jest niczym niezwyklym (pracowalas zdalnie?) zla postawa, zle krzeslo przy biurku, to sie sumuje

przy premenopauzie bole stawow, miesni jak jakby norma

co zas do meritum, to nic nie odczuwam po szczepieniu, (niewielki bol ramienia po drugiej dawce i pragnienie) ale, ale pierwsza dawka byla w marcu a w kwietniu kolano sie posypalo, idac twoim tropem to chyba winna szczepionka tongue_out
            • margit49 Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 17:48

> A co przewlekły ból kciuka bez urazu oraz ból pleców też, jest normalne w

Tak, w tym wieku czujesz, że żyjeszwink
              Może to początek zmian reumatycznych.Zbadaj sobie poziom kwasu moczowego we krwi
            • annaboleyn Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 18:05
              Masz reumatyzm poszczepienny. Nie lekceważ tego. Na terapię marsz! A potem wystaw staremu walizki.
              • klaviatoorka1 Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 18:11
                "lubię to" big_grin
              • pytajacakinga Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 18:11
                annaboleyn napisała:

> Masz reumatyzm poszczepienny. Nie lekceważ tego. Na terapię marsz! A potem wyst
                > aw staremu walizki.

To nie są bóle reumatyczne a starego nie mam.
                • annaboleyn Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 18:12

> To nie są bóle reumatyczne a starego nie mam.

Już wystawiony? Chytrze.
                  Reumatyczne, nie reumatyczne - poszczepienne na bank. Dobry homeopata powinien pomóc!
                  • hanusinamama Re: A tak szczerze? /szczepienie 09.09.21, 09:33
                    Ja dzisiaj widziałam reklamę "biorezonans", leczymy z NOPów. smile
                • wapaha Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 18:13

>
                  > To nie są bóle reumatyczne

Skąd wiesz ?

• szella0675 Re: A tak szczerze? /szczepienie 09.09.21, 09:41

> Tak? A co przewlekły ból kciuka bez urazu oraz ból pleców też, jest normalne w

Tak ból pleców bez urazu w wieku 45 lat nie jest niczym nadzwyczajnym. Starzejesz się i nie jest to objaw szczepionki
          • aandzia43 Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 18:19

>
            > Nie chcę cię straszyć ale za kilka lat czeka cię menopauza uncertain Cholerne szczepie
            > nie uncertain

Ja też jej nie chcę straszyć, ale za jakieś 40 lat umrze. Straszne, co oni z nami robią! sad
        • dramatika Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 17:01

> Mam 45 lat i nigdy w życiu nie miałam żadnych boli typu bóle kości bóle reumaty
          > czne a tu nagle okazuje się że ciągle coś mnie boli po tym szczepieniu.
          > Ból Kciuka jest na prawdę dokuczliwy i trwa już długo.

Bardzo ładnie, należy się premia. Zaraz ci 100 emateczek napisze, że pyerdolisz smuty, bo one maratony biegają p o szczepionce oraz standardowy tekst o tym, że jeśli boli cię głowa po szczepieniu to rozważ, czy poprzedniego dla nie zapiłaś albo nie spadła ci na głowę cegła. Ale właśnie po to pytasz, dyżurny "foliarzu" na zamówienie.
          • pytajacakinga Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 17:06
            dramatika napisał(a): . Ale właśnie po to pytasz, dyżurny "foliar
            > zu" na zamówienie.

Yyyy ze co??
        • iwles Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 17:07

>l
          >
          > Dokładnie! Spodziewałam się takich głupich odpowiedzi. Cóż nie będę ich czytać
          > a tylko jakieś sensowne i szczere.

Skąd będziesz wiedzieć, które są głupie, jeśli nie przeczytasz? Wróżka? No patrz, przed szczepieniem nie miałaś takich zdolności 😂
          • wapaha Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 18:09
            iwles napisała:

>
            >
            > Skąd będziesz wiedzieć, które są głupie, jeśli nie przeczytasz? Wróżka? No patr
            > z, przed szczepieniem nie miałaś takich zdolności 😂
            >
            big_grin
        • primula.alpicola Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 17:37
          Bardzo Cię przepraszam, ale naprawdę nic mi nie jest po szczepieniu🤷‍♀️
        • annaboleyn Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 18:02
          Ale ja szczerze odpowiadam, to nie chcesz czytać. A wiesz, jak to bolało? Jak się krew lała? Rzeźnia. Ale o tym się oczywiście nie mówi.
        • snajper55 Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 19:12

> czne a tu nagle okazuje się że ciągle coś mnie boli po tym szczepieniu. Więc si
          > ę zasnawiam czy to zbieg okoliczności. Ból Kciuka jest na prawdę dokuczliwy i t
          > rwa już długo.

Pewnie czubek igły się ułamał i teraz krąży po organizmie.

S.
        • hanusinamama Re: A tak szczerze? /szczepienie 09.09.21, 09:32
          To starość kochana, starość.
      • aandzia43 Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 18:22
        A to jest obowiązek mieć jakieś objawy po szczepieniu? Przykro mi, nie miałam żadnych, ani dzien po, ani pół roku później. No chociaż... Mam chyba trochę więcej siwych włosów, liczy się?
      • tiszantul Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 18:29
        "Oj, ktoś musiał agencje PR obsypać złotem"

Pytałem skąd to drastyczne obniżenie poziomu od paru dni u forumowych kowidów - to może być wyjaśnienie
      • tiszantul Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 18:31
        To może być odpowiedź na moje pytanie o obniżenie poziomu u forumowych kowidów, wyraźne od paru dni
    • pani_tau Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 16:46
      Daj mi pięć minut, coś wymyślę.
      • pytajacakinga Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 16:52
        pani_tau napisał(a):

> Daj mi pięć minut, coś wymyślę.

Ale po co masz wymyślać? Napisz że nie pogorszyło Ci się zdrowie i będzie ok.
    • srubokretka Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 16:46
      Mojej sasiadce od kolan w dol zrobilo sie cos ze skora/zylami. 3 szpital i nie moga jej pomoc.
      • demono2004 Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 17:38
        srubokretka napisał:

> Mojej sasiadce od kolan w dol zrobilo sie cos ze skora/zylami. 3 szpital i nie
        > moga jej pomoc.

I nie pomogą. Będą rozkladać rączki i na tym sie skończy. Ona ma z zyłami. Inni z nerkami albo z wątrobą...

• magdallenac Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 17:43
        No pacz pani, a mojej sasiadce cos sie zrobilo z koscmi- od czasu szczepienia zaczely sie wyginac na wszystkie strony- 4 szpitale i 1 ksiadz zalamali nad nia rece, a ta zaczela na stare lata gimnastyke artystyczna uprawiac. 🤷‍♀️
      • annaboleyn Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 18:23
        srubokretka napisał:

> Mojej sasiadce od kolan w dol zrobilo sie cos ze skora/zylami. 3 szpital i nie
        > moga jej pomoc.

To trąd. A że sąsiadka - nie miałaś szans nie złapać. Trąd jest znanym efektem poszczepiennym. ALE O TYM SIĘ OCZYWIŚCIE NIE MÓWI. Przykro mi, nic ci nie pomoże.
      • iwles Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 19:24
        srubokretka napisał:

> moga jej pomoc.

Chip się w porę nie zatrzymał, tylko spłynął do pięty.
    • tomato.soup Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 16:53
      U mnie wręcz przeciwnie, polepszyło mi się. Rwa kulszowa mi przeszła. Musi od szczepienia, bo przecież nie od ćwiczeń...
    • kamin Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 16:53
      Od czasu szczepienia w lutym nie miałam nawet kataru. Zero powodu, żeby w domu posiedzieć. Zaraz mi się pogorszy zdrowie psychiczne z tego powodu.
    • wapaha Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 16:56
      Nie pogorszyło się ale się polepszyło - zniknęła większość problemów post covid
    • dr.amy.farrah.fowler Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 16:59
      Tak szczerze to mojemu mężowi zrobiło się lepiej po szczepieniu, znikł tzw. "długi COVID", z którym bujał się od miesięcy.
      • dramatika Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 17:01
        dr.amy.farrah.fowler napisał(a):

> Tak szczerze to mojemu mężowi zrobiło się lepiej po szczepieniu

A nie mówiłam big_grin
        • wapaha Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 17:04
          dramatika napisał(a):

> dr.amy.farrah.fowler napisał(a):
          >
          > > Tak szczerze to mojemu mężowi zrobiło się lepiej po szczepieniu
          >
          > A nie mówiłam big_grin

Ja chętnie z tobą podyskutuję
          W przeciwieństwie do ciebie mam argumenty : bardzo średni w przebiegu covid, skutki uboczne postcovid i dwa szczepienia w dodatku AZ !
          Dawaj wink
        • tiszantul Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 18:36
          To jest jakieś placebo, im bardziej wierzysz, tym bardziej pomaga. Czołowej kowidiance mąż ozdrowiał smile
          • iwles Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 19:25
            tiszantul napisała:

> To jest jakieś placebo, im bardziej wierzysz, tym bardziej pomaga.

To tak, jak z Bogiem. Im bardziej wierzysz, tym bardziej pomaga. Chyba nie zaprzeczysz, że wiara czyni cuda?
      • wkswks Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 20:28
        dr.amy.farrah.fowler napisał(a):

> Tak szczerze to mojemu mężowi zrobiło się lepiej po szczepieniu, znikł tzw. "dł
        > ugi COVID", z którym bujał się od miesięcy.
        >
        Mojej sąsiadce po średnim covidzie zanikł smak i zaczął wracać 7 miesięcy pózniej 2 dni po szczepionce moderny.
    • kkalipso Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 17:00
      Jak to mówią kto szuka ten znajdzie. U nasze trójki i u reszty rodziny/znajomych nic absolutnie nic.
      • pytajacakinga Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 17:10
        kkalipso napisała:

> Jak to mówią kto szuka ten znajdzie. U nasze trójki i u reszty rodziny/znajomyc
        > h nic absolutnie nic.

Nie ja nie szukam tylko pytam bo akurat ewidentnie mi się pogorszyło ale rozumiem że to może być zbieg okolicznośći.

Dla równowagi napisze że moja mama 70 plus żadnego pogorszenia nie odnotowała a ja nawet widzę że wygląda czuje się lepiej.
        • hanusinamama Re: A tak szczerze? /szczepienie 09.09.21, 09:35
          Przepraszam ale czytająć cie tu jakis czas śmiem stwierdzić, ze pogorszyło ci się juz dawno...
    • annabernadeta Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 17:00
      Nie wiem o takich przypadkach. Za to znam x przypadów pocovidowych...
      A to zaburzenia miesiączkowania, a to mgła mózgowa, a to trądzik różowaty, a to wypadanie włosów, a to inne dolegliwości - i to wszystko z pewnością po covidzie!
    • klementyna156 Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 17:02
      co za stek bzdur
      No sorry.
    • gama2003 Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 17:03
      Mnie się wyregulowały miesiączki.
      A stara jestem przecież.
      To nie może być przypadek, przychodzą tego samego dnia tygodnia o tej samej godzinie.
      Moderna, jakby któraś pozazdrościła sędziwej.
      • primula.alpicola Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 17:58
        A miała być bezpłodność?🤔
        • 35wcieniu Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 19:00
          Jest. Jakby była płodność to miesiączek by nie było.
      • la_mujer75 Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 21:11
        Patrz, pani, mnie to samo spotkało.
        Już mi się wszystko majtało, już poleciałam do lekarza, aby mi przepisała HTZ, a tu cud, proszę pani! Co 28 dni. Jak u młodej dziewicy!
    • bib24 Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 17:03
      widocznie czip cię uwiera, stąd bole.
    • natalia.nat Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 17:14
      Nic mi się po szczepieniu nie pogorszyło.
      Zauważyłam tylko, że całkowicie przestały mnie boleć plecy. Pewnie przypadek.
      • tiszantul Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 18:39
        "Zauważyłam tylko, że całkowicie przestały mnie boleć plecy. Pewnie przypadek."

U mojego sąsiada po szczepieniu Norwood się cofnął, znowu jest dumnym posiadaczem bujnej fryzury
        • iwles Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 19:29
          tiszantul napisała:

>
          > U mojego sąsiada po szczepieniu Norwood się cofnął, znowu jest dumnym posiadacz
          > em bujnej fryzury

Wiedziałam! Wiedziałam, że musisz być kimś bliskim dla Jozka! 🤡
    • ichi51e Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 17:14
      nic mi się nie pogorszyło - nawet mnie tel nie bolała. pocieszam się ze pewnie mi Sól fizjologiczna zapodali
      • ichi51e Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 17:14
        -*reka
    • chicarica Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 17:29
      Zdradzę Ci sekret. Po tym szczepieniu wszyscy umrzemy. Co do jednego.
      • karme-lowa Re: A tak szczerze? /szczepienie 09.09.21, 07:07
        chicarica napisała:

> Zdradzę Ci sekret. Po tym szczepieniu wszyscy umrzemy. Co do jednego.
        >
        Ale za dwa lata!😁
    • demono2004 Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 17:35
      Kilka dni po, to pikuś. Ja bym radzila sie zaczac badac już kilka msc po szczepieniu, bo wychodza rozne sensacje, niestety.
      Ludzie zaczynają chorować a lekarze rozkladają rece i twierdza, ze nie wiedza, co im jest.
      Dlatego wolę się wstrzymac bo chcę być zdrowa i zdolna do pracy. Lekarze mi potem nie pomogą.
      • wapaha Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 18:11
        demono2004 napisała:

> Ludzie zaczynają chorować a lekarze rozkladają rece i twierdza, ze nie wiedza,
        > co im jest.

wiesz, ludzie ciągle chorują - czy to w czerwcu, czy w lipcu, czy we wrześniu. Wszystko po szczepieniu
        Tylko jak wyjasnić choroby tych, którzy sie nie szczepili ?

• iwles Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 19:31
          wapaha napisała:

> Tylko jak wyjasnić choroby tych, którzy sie nie szczepili ?

Nie znasz tej wersji?: zarazili się od zaszczepionych 😉
          • wapaha Re: A tak szczerze? /szczepienie 09.09.21, 08:24
            iwles napisała:

> wapaha napisała:
            >
            >
            >
            > > Tylko jak wyjasnić choroby tych, którzy sie nie szczepili ?
            >
            >
            > Nie znasz tej wersji?: zarazili się od zaszczepionych 😉
            >
            >
            Ale czym? 🤔
        • demono2004 Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 20:42
          wapaha napisała:

> demono2004 napisała:
          >
          >
          > > Ludzie zaczynają chorować a lekarze rozkladają rece i twierdza, ze nie wi
          > edza,
          > > co im jest.
          >
          > wiesz, ludzie ciągle chorują - czy to w czerwcu, czy w lipcu, czy we wrześniu.
          > W o dziwo i nie narzekająszystko po szczepieniu
          > Tylko jak wyjasnić choroby tych, którzy sie nie szczepili ?
          >
          >

Nieszczepieni nie biegają po lekarzach właśnie smile Ciekawe, dlaczego.
          • iwles Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 21:48
            demono2004 napisała:

>
            >
            > Nieszczepieni nie biegają po lekarzach właśnie smile Ciekawe, dlaczego.

Nogi odmówiły im posluszenstwa.
            • demono2004 Re: A tak szczerze? /szczepienie 09.09.21, 09:50
              iwles napisała:

>
              >
              > Nogi odmówiły im posluszenstwa.
              >
              >

No jakoś mi nie odmówiły big_grin
              • iwles Re: A tak szczerze? /szczepienie 09.09.21, 09:51
                demono2004 napisała:

> iwles napisała:
                >
                >
                > >
                > >
                > > Nogi odmówiły im posluszenstwa.
                > >
                > >
                >
                >
                >
                > No jakoś mi nie odmówiły big_grin

Czyli latasz po lekarzach.
    • sumire Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 17:42
      Znaczy masz 45 lat i dziwisz się, że coś cię boli?...
      Dzisiaj mamy na forum jakiś konkurs na najgłupszy przykład dziwienia się światu, czy o co chodzi?
      • zlota-klamka Re: A tak szczerze? /szczepienie 09.09.21, 09:15
        nie wszyscy się sypią po 40-tce...

ale w sumie na tym forum jest tyle lekomaniaków ganiających od lekarza do lekarza, że może rzeczywiście trudno jest w to uwierzyć
        • hanusinamama Re: A tak szczerze? /szczepienie 09.09.21, 09:36
          No pewnie..trzeba dać na mszę, wysłać 200 Rydzykowi i odwalić Koronkę. I wszystko przechodzi.
    • annaboleyn Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 18:01
      Mnie bardzo. Dwa miesiące po drugiej dawce wyrżnęłam się na nierównym chodniku i do dziś leczę zdarte kolano oraz nadwyrężoną kostkę. Pomóżcie mi we wpisaniu tego na listę NOP!!111
    • mama-ola Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 18:03
      Podwyższyło mi się ciśnienie, ale mam to w wywiadzie - rodzice też na lekach. Moja mama w tym samym wieku zaczęła brać.
    • annaboleyn Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 18:04
      Słuchajcie, a propos, co się stało z tarsylią, która nam wszystkim wróżyła śmierć poszczepienną, najdalej kwartał po drugiej dawce? Coś jej nie widać, nie słychać. Zdrowa aby? Na wolności?
      • sumire Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 18:06
        Wydaje mi się, że toto zmieniło nick.
        • annaboleyn Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 18:07
          sumire napisała:

> Wydaje mi się, że toto zmieniło nick.

Na który?
          A MOŻE CHORA.
      • aandzia43 Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 18:23
        Pewnie umarła na śmierć poszczepienną.
        • annaboleyn Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 18:25
          aandzia43 napisała:

> Pewnie umarła na śmierć poszczepienną.
          >

Cześć jej pamięci!
          Żartuję, niecześć.
      • triismegistos Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 18:45
        Mam podejrzenia, że spotkałam ja ostatnio w pociągu.
        • annaboleyn Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 18:52
          triismegistos napisała:

> Mam podejrzenia, że spotkałam ja ostatnio w pociągu.
          >

Opowiadaj!
    • klaviatoorka1 Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 18:07
      Odpowiadam poważnie: ja.
      W maju ostatnie szczepienie, a już w czerwcu użądliła mnie osa.
      Potem było kilka kleszczy, komary tez żarły w tym roku jak nigdy.
      I już nie wspomnę o podrapaniu przez małe koty i nawet szczeniak też się odgryza.
      Tak, to ani chybi NOPy, jeszcze nigdy w ciągu 3 miesięcy nie byłam tak sponiewierana.
      Acha, jeszcze w lipcu bolał mnie brzuch po lodach (całe litrowe pudełko praktycznie na raz- takie zachcianki to tez z pewnością po tym szczepieniu)
      • pytajacakinga Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 18:26
        klaviatoorka1 napisała:

> Odpowiadam poważnie: ja.
        > W maju ostatnie szczepienie, a już w czerwcu użądliła mnie osa.
        > Potem było kilka kleszczy, komary tez żarły w tym roku jak nigdy.
        > I już nie wspomnę o podrapaniu przez małe koty i nawet szczeniak też się odgryz
        > a.
        > Tak, to ani chybi NOPy, jeszcze nigdy w ciągu 3 miesięcy nie byłam tak sponiewi
        > erana.
        > Acha, jeszcze w lipcu bolał mnie brzuch po lodach (całe litrowe pudełko praktyc
        > znie na raz- takie zachcianki to tez z pewnością po tym szczepieniu)

Idź się ponabijaj gdzie indziej.
        Pytam poważnie POWAZNYCH ludzi. Wystarczy odpowiedź tak lub nie
        • annaboleyn Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 19:26
          Boże, jaka jesteś okrutna. Jak ona ma iść, skoro jest niewładna, nie wiesz, że szczepienie b. często pada na kręgosłup i nogi? Jednemu koledze macica się przewróciła i już w ogóle nie mógł chodzić. To bardzo nieuprzejmie z twojej strony.
      • iwles Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 19:32
        Te zachcianki.... hm.... może masz w sobie obcego?
    • fibi00 Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 18:11
      Większość się nabija ale... Moja kuzynka od czasu szczepienia ma ciągły ból w nadgarstku, ortopeda wykluczył jakikolwiek uraz czy zwyrodnienie. Moja ciocia i znajoma od szczepienia odczuwają ciągle zmęczenie.
      • wapaha Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 18:12
        fibi00 napisała:

> Większość się nabija ale...

Moja kuzynka od czasu szczepienia ma ciągły ból w n
        > adgarstku, ortopeda wykluczył jakikolwiek uraz czy zwyrodnienie. Moja ciocia i
        > znajoma od szczepienia odczuwają ciągle zmęczenie.

chorowały na covid ?
        • fibi00 Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 19:41
          wapaha napisała:

> fibi00 napisała:
          >
          > > Większość się nabija ale...
          >
          > Moja kuzynka od czasu szczepienia ma ciągły ból w n
          > > adgarstku, ortopeda wykluczył jakikolwiek uraz czy zwyrodnienie. Moja cio
          > cia i
          > > znajoma od szczepienia odczuwają ciągle zmęczenie.
          >
          >
          > chorowały na covid ?

Nie, żadna z nich.
      • pytajacakinga Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 18:22
        fibi00 napisała:

> Większość się nabija ale... Moja kuzynka od czasu szczepienia ma ciągły ból w n
        > adgarstku, ortopeda wykluczył jakikolwiek uraz czy zwyrodnienie. Moja ciocia i
        > znajoma od szczepienia odczuwają ciągle zmęczenie.

Kurcze no właśnie coś podobnego mam. Ciągły ból kciuka i wiem na 100%ze nie miałam żadnego urazu.
        Może to głupio nie poważnie brzmieć ale fakt jest faktem ze zaraz po szczepieniu miałam mocny ból łydki i że od szczepienia jakiś tydzień do 2ch po nasilający się z czasem ból kciuka.

Ja nie jestem antyszczeoionkowcem moje dzieci zaszczepione na wszyscko co możliwe i ja też.
        Ale zastanawia mnie ten fakt że nie oczczuwalamm żadnych boli oprócz czasem bólu głowy a godzinę po szczepieniu ten ból łydki itd...
        • fandorina Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 19:35
          Teraz to i tak już po fakcie, nie licz że ktokolwiek Ci potwierdzi że to od szczepionki. Teraz to po prostu o tym nie myśl bo to i tak nic nie da.
        • fandorina Re: A tak szczerze? /szczepienie 08.09.21, 19:39
          Nawet jak by ktoś miał ciężkie powikłania oddalone np. Miesiąc nie ma nawet cienia szansy ze ktokolwiek uzna że to szczepieniu .
          • hanusinamama Re: A tak szczerze? /szczepienie 09.09.21, 09:42
            Trzeba być idiotą aby ból kciuka przypisać jako NOP ...no zlituj się.
        • bo_jestem_jedna Re: A tak szczerze? /szczepienie 09.09.21, 10:01
          Drugi dzien po szczepieniu bole (troche takie uklucia ze szczypaniem), plus tyl plecow w okolicach lopatki jakby ktos mnie oparzyl. Bardzo dziwne doznania.
          Minelo juz 3 miesiace, a ja dotad odczuwam takie same objawy, pojawiaja sie i znikaja.
      • hanusinamama Re: A tak szczerze? /szczepienie 09.09.21, 09:41
        Powiem tak: niezaleznie od szczepienia poszłabym z tym nadgarstkiem do fizjoterapeuty. Mam problem z kolanem od 20 lat...ortopedów to bym chętnie w kosmos wysłała.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka