Dodaj do ulubionych

To nie jest dla nas miejsce

09.09.21, 20:15
Polscy kibice wygwizdali antyrasistowską akcję. Nie „nie poparli”. Wygwizdali. Przez pierwsze lata rządów PiS-u, pierwsze, drugie i trzecie afery, nepotyzmy, łamanie praw i norm, myślałem że to jakaś pomyłka, że suweren jest po prostu niedoinformowany i zaraz, jak wszystko wyjdzie na jaw, to się to musi rozlecieć.
Dziś już tak nie myślę. Po prostu tacy jesteśmy i tego chcemy. Nie szczepimy się, nienawidzimy czarnych, Żydów i pedałów, nie chcemy pomagać innym, gardzimy nauką, sztuką, prawem. Mamy w dupie trójpodział władzy i wolne media. Po prostu nic, ale to nic nas to nie obchodzi. A cała reszta (mniejszość) może się z tym a) pogodzić, b)wyjechać, c) żyć w rozpaczy i depresji. To obecnie dla większości Polski nie ma zresztą właściwie żadnego znaczenia. PS: Myślę, że wyjdziemy z UE. To nie jest dla nas miejsce.
a na ematce cisza...też trak myślę. na razie szukam państwa w Unii gdzie można szybko dostać obywatelstwo
Obserwuj wątek
  • alicia033 Re: To nie jest dla nas miejsce 09.09.21, 20:36
   tanebo001 napisał:

   > na razie szukam państwa w Unii gdzie można szybko dostać obywatelstwo

   Karma to suka, nie ma takiego.
   Więc zamiast, cieniasie, jak dotąd, wysyłać za siebie kobiety i dzieci na barykady, sam TU będziesz musiał walczyć.
   Oh, wait - za cienkiś na to w uszach.
  • tiszantul Re: To nie jest dla nas miejsce 09.09.21, 21:30
   "na razie szukam państwa w Unii gdzie można szybko dostać obywatelstwo"

   Tanebo, a Ty w ogóle byłeś kiedyś dłużej za granicą? Bo Twój nowy forumowy wizerunek "pierwszy do emigracji" jest groteskowy.
   Klękanie piłkarzy jest wygwizdywane w całej Europie i tylko nasi światowcy "wyjeżdżam z tego kraju" i "występuję o obywatelstwo" o tym nie wiedzą, bo zwyczajnie nigdzie nie byli i niczym się nie interesują
  • huang_he Re: To nie jest dla nas miejsce 10.09.21, 07:49
   A w sumie dlaczego oni klękają? To przeciwko brutalności policji w USA?
   Bo hm, jakby nie było, u nas policja też brutalna, też ludzie umierają (długaśny wątek o tym), a dla nas nikt nie klęka. No czemuż to? White lives don’t matter?
   Ci wygwizdujący kibole mają dużą szansę zginąć z rąk policji (i w sumie dobrze), wiec moze ze strachu te gwizdy smile
   • wybior Re: To nie jest dla nas miejsce 10.09.21, 20:27
    klękają, bo jak nie klękną, to będą mieli przechlapane, i to dokumentnie. Najpierw wybuchnie gównoburza w mediach społecznościowych i zostaną napiętnowani jako rasiści. Zaraz potem następuje delikatne, ale jednoznaczne przypomnienie, wystosowane przez sponsorów, przekazane na ręce 'menadżera' takiego nieklękacza, że wicie-rozumicie, ale dobrze by było, gdyby jednak klekał, bo nasza Wielka Firma Popiera Klękanie. A jak się gupek uprze, to żaden inny klub go nie kupi, albo cena będzie dużo niższa (bo jaki klub chciałby się chwalić, że kupił nieklękacza? Toż sponsorzy klubu, jak się dowiedzą... Itd.
    Tylko problem w tym, że spora część kibiców to kibole, a kibole to nieklękacze, a raczej antyklękacze. I klub ma zgryz, bo z jednej strony, kibole płacą kasę i zapełniają trybuny i podtrzymują mity o sporcie jako szlachetnej rozgrywce amatorów, duchu fair play, itd, ale generalnie, generują szum i kasę w biznesie klubowo-sportowym. Z drugiej strony... 'klękają inaczej', co nie podoba się głównym klękaczom, sponsorom płacącym za reklamy. No jak żyć?!
  • konsta-is-me Re: To nie jest dla nas miejsce 10.09.21, 21:24
   Rzygać mi się już chce od tej nieustannej dramy , tragizowania i "tylko w Polsce"/"zmieniam paszport"/"w tym straszliwym kraju" ....
   Jedna rzecz jest prawdziwa- tylko w Polsce można tak truć d ..e- ,tylko w Polsce można używać "my/wy" zaleznie jak się komu podoba w danym momencie,żeby szczuć ludzi na siebie i tylko w Polsce można uprawiać taki belkot.
   Ja naprawdę bym chciała żeby wszyscy, którzy chcą zmienić paszport ,go zmienili i wreszcie dali tu ludziom życ...
   Poradzilibyśmy sobie z PiSem bez nich.
   Żylibyśmy sobie spokojnie i miło.
   Dlaczego "wy" ciągle wyjecie, "bo tylko w Polsce" zamiast po prostu wyjechać?
   Nikt nie będzie cię/was gonił na lotnisku i błagał o zostanie ,zapewniam .

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka