Dodaj do ulubionych

Opętany przez kobietę...

10.09.21, 00:58
wiadomosci.onet.pl/swiat/hiszpania-biskup-mial-zostac-opetany-przez-diabla-i-kobiete/ewf2b0d biedaczek...
Obserwuj wątek
    • bocianowo5 Re: Opętany przez kobietę... 10.09.21, 05:14
      Czekam kiedy arcy Pierdaszeski kumpel Peca wyjdzie w końcu z szafy zamiast zestresowany wiecznie plwać i plwać i krzyczeć "łapaj złodzieja".
      A tego Hiszpana już lubię , wie po co ma serce oraz to i owo ,młodej parze szczenśćborze

.....................................
      faktypomitach.pl/
    • morekac Re: Opętany przez kobietę... 10.09.21, 08:43
      "Według bliskich współpracowników biskupa, w ciągu ostatnich lat narastały problemy z osobowością duchownego, co miało związek z jego udziałem w mających leczyć homoseksualizm terapiach konwersyjnych "

Jeśli ktoś jest tak jeb.ty, że wierzy w te wszystkie egzorcyzmy i terapie konwersyjne, to problemy z osobowością czy zdrowiem psychicznym nie powinny być zaskoczeniem.
      Demon go zaatakował, a jakże.
      Fakt, "normalny" biskup posuwałby po kryjomu jakąś pobożna niewiastę, a nie rzucał stanowisko dla jakiejś pisarki. I to powieści erotycznych.
    • jdylag75 Re: Opętany przez kobietę... 10.09.21, 09:00
      Usmiałam się, morał z tego taki żeby nie igrac z demonami big_grin
      A tak na serio to straszny w tej religii jest brak odpowiedzialności za swoje czyny, to nie ja zdecydowałem - demon/szatan/słabość mnie opętał, jak się to przełoży na przestepstwa pedofilii to człowieka krew zalewa.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka