Dodaj do ulubionych

Serum pod oczy prośba o analizę

11.09.21, 10:55
Proszę dobre dusze o analizę składu serum pod oczy, który planuję kupić. Nie znam tych kosmetyków, ale koleżanka bardzo poleca. To nie jest reklama, jakby ktoś podejrzewał. Nie znam w ogóle tej firmy. Może macie z tymi kosmetykami do czynienia, bo nie wiem, czy warto (link w następnym oknie, żeby nie było, że spam i wytną). Zazwyczaj kupuję kosmetyki w Rossmannie, ale chciałabym coś lepszego w składzie i działaniu. Może polecicie coś innego? Potrzebuję krem do twarzy i krem pod oczy. Cera normalna, 40+ Do kupienia w Polsce i cenowo max 50-80 zł.
Obserwuj wątek
    • wapaha Re: Serum pod oczy prośba o analizę 11.09.21, 11:01
      Alina, jako że dużo pływam a niestety skóra pod oczami już nie jest tak sprężysta jak u młodych i ślady po okularkach zostają długo robiąc ze mnie bezbarwną pandę- mam na tym punkcie fisia
      Dobrze mi robi-na tyle dobrze, że dokupiłam kolejne opakowanie- to :
      • snakelilith Re: Serum pod oczy prośba o analizę 11.09.21, 12:27
        A nie jest tak, że preparaty pod oczy są zwykle delikatniejsze i zawierają tylko mniej substancji potencjalnie drażniących oczy? Ja raz kupiłam coś pod oczy i ten krem był mi za lekki. Uważam więc, że dobry krem do twarzy wystarczy do całej.... twarzy. Ale okolicą oczu mam bezproblemową, więc może nie potrafię ocenić.
        • wapaha Re: Serum pod oczy prośba o analizę 11.09.21, 14:29
          Nie mam pojęcia, w ogóle się na tym nie znam uncertain
          U mnie to raczej metoda prób i błędów + porady emamy ( w tym twoje )
          wklejam inci dla thank you
          chętnie się dowiem

Składniki/Ingredients
          Aqua/Water, Decyl Cocoate, Glycerin, Passiflora Incarnata Seed Oil, Alpha-Glucan Oligosaccharide, Sodium Polyacrylate, Polymnia Sonchifolia Root Juice, Allantoin, Maltodextrin, Gluconolactone, Biosaccharide Gum-1, Lactobacillus, Epigallocatechin Gallatyl Glucoside, Potassium Thiocyanate, Lactoferrin, Lactoperoxidase, Glucose Pentaacetate, Glucose Oxidase, Gallyl Glucoside, Propyl Gallate, Polyacrylate-13, Inulin Lauryl Carbamate, Pentylene Glycol, Polysorbate 20, Sorbitan Isostearate, Polyisobutene, Disodium Edta, Disodium Phosphate, Potassium Phosphate, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid.
      • alina460 Re: Serum pod oczy prośba o analizę 11.09.21, 16:17
        Niestety, nie podają składu w opisie. Postaram się o fotkę składu z opakowania od wspomnianej koleżanki.
        A w opisie produktu jest tak:

Jakie ma składniki aktywne?
        ♥ kompleks Linefill - rekukuje zmarszczki i wygładza skórę
        ♥ ekstrakt z orchidei – działa odmładzająco
        ♥ alga brunatna - stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, ujędrnia i odżywia skórę
        ♥ kwas hialuronowy – nawilża
        ♥ skwalan z oliwek – regeneruje, głęboko nawilża

Dlaczego właśnie to serum?
        Serum wypełniająco-napinające z kompleksem Linefill intensywnie wypełniająco-napinające serum z selektywnie dobranymi składnikami.

Wzbogacona formuła o algę brunatną stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, poprawia mikrokrążenie. Serum zawiera długotrwale nawilżający kwas hialuronowy, rewitalizujący ekstrakt z orchidei, antyoksydant opóźniający proces starzenia skwalan z oliwek.

Preparat doskonale nawilża, wygładza zmarszczki, nadaje skórze aksamitną gładkość i blask.

• thank_you Re: Serum pod oczy prośba o analizę 12.09.21, 14:05
          Wiesz co, to zupełnie przeciętny, normalny krem, z przyzwoitym składem, który nie zrobi Ci żadnych cudów pod oczami (ale żaden krem nie robi). Tam nie ma nic co wygładzi zmarszczki i napnie skórę, za to jest dużo olejów, które są specyficzne - no, skóra musi je lubić.

Jeśli chcesz działania to szukaj składników aktywnych - np. retinalu, witaminy C.

W tej cenie znajdziesz bardzo przyzwoity retinal i wit C z firmy * geek&gorgeous.

Na wierzch np.: allegro.pl/oferta/bielenda-supremelab-krem-z-ceramidami-na-noc-50ml-10945609703?utm_feed=23898f30-71d8-4ab6-bbf3-d790e3d8b891&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_uzsd_pla_uroda_hb_beauty_pla_ss_br&ev_adgr=Beauty_branding&ev_campaign_id=14410503734&gclid=CjwKCAjwyvaJBhBpEiwA8d38vLC0Fiew3bUYBhT_hHIamTjLAoq7Br19evDJ0qpNB-z6Oreeh9kc1RoCRJcQAvD_BwE

Nie wiem jaką masz cerę. smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka