Dodaj do ulubionych

To był zgryz - Wyszkoni

17.09.21, 15:24
wokalistka przyznała, że choć nie ma nic przeciwko medycynie estetycznej, za jej transformacją stoi przede wszystkim aparat, który pojawił się na jej zębach.

www.pudelek.pl/zabiegana-anna-wyszkoni-chwali-sie-odslonietymi-plecami-fani-wniebowzieci-ale-miesnie-foto-6684111448501216a
to chyba pierwszy przypadek, w którym imo poprawa zgryzu zaszkodziła twarzy
Obserwuj wątek
      • sarah_black38 Re: To był zgryz - Wyszkoni 19.09.21, 22:54
        geez_louise napisała:

> Pitolenie. Zgryz sryz.
        >

A nie przyszło wam do głowy, że tak pitolą w obronie przed hejtem? Bo w Polsce każde odstępstwo od normy jest komentowane. Nawet taka oświecona i wielce tolerancyjna ematka nie jest wolna od obgadywania, komentowania i wyśmiewania cudzego wyglądu, o czym świadczy wysyp podobnych wątków. Jeżeli już się obrusza to na to że KK jest taki nietolerancyjny, a wierzący to homofoby, że są zakłamani, nietolerancyjni ... a w sumie nie różni się niczym, podobnie wyśmiewa wygląd innych ludzi.

Dajcie ludziom żyć. No i co z tego że sobie coś z twarzą zrobiła? Za waszą kasę? Nie ma obowiązku słuchać Wyszkoni ani kupować jej płyt. Nie ma obowiązku oglądać innych celebrytek , słuchać ich piosenek, kupować rzeczy reklomowane przez nie etc.
      • waleria_s Re: To był zgryz - Wyszkoni 21.09.21, 01:13
        Źle ten dół twarzy wygląda, fakt. Widzę to często u kobiet, że są przepompowane w tych okolicach, za dużo w brodzie, jakieś niepotrzebne modelowanie żuchwy. Sama musiałam rozpuszczać brodę i u Wyszkoni widać na niektórych ujęciach, że od spodu ma taką właśnie galaretowatą kulkę na brodzie. Co by mogło sugerować, że kwas był podawany bez umiaru.
    • przepio Re: To był zgryz - Wyszkoni 17.09.21, 15:32
      Dzis wyslalam jej zdjecie przyjaciółce, która skucha chętnie muzyki, więc ją na pewno zna. Z pytaniem kto to? Odpowiedziała nazwiskiem koleżanki z naszej klasy licealnym... Nie poznała. Potem jak już wiedziala kto , tez nie poznała
    • runny.babbit Re: To był zgryz - Wyszkoni 17.09.21, 16:07
      Jaki sens jest porównywać obecna twarz z tą sprzed dekady ( odnoszę się do zdjęć z linka, wersja sprzed metamorfozy jest z 2003 i 2011)? I bez aparatu lub operacji wiadomo, że rysy twarzy się zmieniają, wyostrzają.
    • konsta-is-me Re: To był zgryz - Wyszkoni 18.09.21, 09:43
      A ja wierzę że to aparat, może mocno zmienić wyraz ust a przez to trochę policzki i zuchwe- zależy jaką byla wada.Plus napompowane do maksimum usta.
      A ematka ponieważ sama się nie starzeje i po 60-tce wygląda jak nastolatka, nie bierze pod uwagę,że z wiekiem zanika tkanka tłuszczowa,kostna i mięśniową co skutkuje zmiana wyglądu twarzy (nie, nie tylko zmarszczki ).
        • waleria_s Re: To był zgryz - Wyszkoni 21.09.21, 01:18
          Można mieć niby ładne zęby, a coś ze zgryzem nie do końca ok. Aparat jak najbardziej zmienia twarz, jeśli miało się np. tyłozgryz. U mnie cała broda wysunęła się do przodu, usta układają się inaczej. Ale już zmiana wielkości to zasługa kwasu, nie ściemniam nikomu, że wargi (zwłaszcza górną) napompował mi aparat. Jak pisałam, leczenie ortodonyczne bardziej wpływa na układanie się ust, wypchęnie ich do przodu, ale nie zmieni objętości czerwieni wargowej.
    • kryzys_wieku_sredniego Re: To był zgryz - Wyszkoni 18.09.21, 17:27
      Serio, to chyba jakieś jaja, przecież ona nie jest podobna do swojej poprzedniej ja.
      To jakiś projekt, jak zabić kogoś potem wejść w jego życie mówiąc milionom że to przecież ja.
      Nawet ta poslanka co wygladala jak ciotka klotka a potem odmienili ja o 180 st. byla do siebie podobna.
    • shmu Re: To był zgryz - Wyszkoni 18.09.21, 22:27
      Aparat to nie, ale operacyjna poprawa zgryzu potrafi nieźle zmienić twarz i nie zawsze na ładniejsza. Mam bliską osobę, której taka operacja poprawiła urodę ale widziałam też twarze, które wyglądały gorzej. Ale zdrowotnie wychodzi im na plus.
    • black_magic_women Re: To był zgryz - Wyszkoni 18.09.21, 22:38
      Nie pierwszy. Była głośna sprawa, chyba na zrzutce czy pomagam, o dziewczynie której dpartolono twarz. Jestem w trakcie leczenia orto, mam też tylozgryz. I niestety jest pewne ryzyko, że może powstać "profil baby Jagi". Czyli nos sie wostrzy, s broda wysunie. Na razie odpukać pięknieję smile uncertainTu przykład
        • waleria_s Re: To był zgryz - Wyszkoni 21.09.21, 01:33
          Przecież ta dziewczyna wygląda lepiej po leczeniu... Brodę przed miała cofniętą, po aparacie wskoczyła na miejsce. Twarz się zmienia i wyostrza z wiekiem, przecież nie uniknie się tego, że już po 25 r.ż. buzia się starzeje, pomalutku wiotczeje. To nie jest oczywiście tak, że od razu pojawią się chomiki, ale na przestrzeni dwóch lat można np. zaobserwować, że policzki są mniej zaznaczone itp.
          • alicia033 Re: To był zgryz - Wyszkoni 21.09.21, 07:43
            waleria_s napisał(a):

> Przecież ta dziewczyna wygląda lepiej po leczeniu...

Zgadzam się. Nie wiem, jaki ta pani ma właściwy problem ale wygląd po leczeniu nim nie jest, bo wygląda normalnie i całkowicie podobnie do siebie sprzed leczenia.
    • zuzanna_a Re: To był zgryz - Wyszkoni 19.09.21, 22:25
      Przeciez ona miala zeby jak od linijki.
      Poza tym bzdury gada jej gorna warga powiekszyla sie co najmniej 3x patrzac na stare zdjecia, byla tez symetryczna czego nie mozna powiedziec o stanie obecnym. Nosilam aparat pare lat, mialam ultraskomplikowana wade, zgeyz krzyzowy i ząb tak wystajacy ze moglabym nim konserwy otwierac, montowano na nim specjalny bardzo wystajacy zamek i nie mialam w tym miejscu odstajacej wargi ani w ogole innych ust.
      • mid.week Re: To był zgryz - Wyszkoni 19.09.21, 22:48
        zuzanna_a napisała:

> Przeciez ona miala zeby jak od linijki.

zły zgryz nie oznacza krzywych zebów, ona zdaje się miała dolną szczęke cofniętą

> Poza tym bzdury gada jej gorna warga powiekszyla sie co najmniej 3x

a to swoją drogą wink

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka