Dodaj do ulubionych

baobab na wlosy

18.09.21, 08:18
wiem ze było ale jakoś przegapiłam detale.
Co ja robię z tym baobabem?
Obserwuj wątek
    • kura17 Re: baobab na wlosy 18.09.21, 08:48
      instrukcja z mojego: zalewasz goraca woda na ok 6 godzin (zeby namoklo), potem ta papke nakladasz na wlosy i trzymasz 30-60 minut.
      ja uzywam tak ok 8 lyzeczek proszku, mam wlosy do ramion, cienkie.
      • nika222 Re: baobab na wlosy 18.09.21, 09:57
        kura17 napisała:

> instrukcja z mojego: zalewasz goraca woda na ok 6 godzin (zeby namoklo), potem
        > ta papke nakladasz na wlosy i trzymasz 30-60 minut.
        > ja uzywam tak ok 8 lyzeczek proszku, mam wlosy do ramion, cienkie.
        >
        >
        Kuro, czy to pomaga na wypadanie? Też mam włosy cienkie i takie jakby śliskie, a teraz od jakiś 2 m-cy dodatkowo bardzo mi wypadają. No i jak często to się robi? Raz w tygodniu wystarczy?
        • kura17 Re: baobab na wlosy 18.09.21, 10:15
          > Kuro, czy to pomaga na wypadanie? Też mam włosy cienkie i takie jakby śliskie,
          > a teraz od jakiś 2 m-cy dodatkowo bardzo mi wypadają. No i jak często to się
          > robi? Raz w tygodniu wystarczy?

w opisie nic nie ma o wypadaniu, wiec bardzo watpie, zeby pomagalo (niestety).
          masz jakies stresy na koncie 2-3 miesiace przed wypadaniem? u mnie tak wlasnie jest - kilka tygodni/miesiecy po duzym stresie leca mi wlosy ja oszalale (fryzjerka widziala, potwierdzila, ze to moze byc od stresu) - i wtedy pomagaja mi (po kolejnych miesiacach ...) takie wcierki z apteki na lysienie kobiece.
          • nika222 Re: baobab na wlosy 18.09.21, 12:36
            kura17 napisała:

> > Kuro, czy to pomaga na wypadanie? Też mam włosy cienkie i takie jakby śli
            > skie,
            > > a teraz od jakiś 2 m-cy dodatkowo bardzo mi wypadają. No i jak często to
            > się
            > > robi? Raz w tygodniu wystarczy?
            >
            > w opisie nic nie ma o wypadaniu, wiec bardzo watpie, zeby pomagalo (niestety).
            > masz jakies stresy na koncie 2-3 miesiace przed wypadaniem? u mnie tak wlasnie
            > jest - kilka tygodni/miesiecy po duzym stresie leca mi wlosy ja oszalale (fryzj
            > erka widziala, potwierdzila, ze to moze byc od stresu) - i wtedy pomagaja mi (p
            > o kolejnych miesiacach ...) takie wcierki z apteki na lysienie kobiece.
            >
            >
            >
            >
            Stresy są nieustanne, na przełomie marca i kwietnia covid, od kilku lat problemy z córką, a na wiosnę w końcu diagnoza asparger. Ulga to dla nas, bo w końcu coś wiadomo.
            • kura17 Re: baobab na wlosy 18.09.21, 12:39
              Nika, no to niestety pewnie ze stresu wypadaja confused
              mam tak samo i strasznie mnie to wscieka - bo stresowa jestem bardzo, co wlosy wyprowadze na prosta, to cos sie dzieje i leca jak szalone (teraz tez, po stresach zdrowotnych)

Tris radzi kozieradke - ja naloze chyba zamiast baobaba, kupilam dawno, ale opisy zapachu rosolu mnie zniechecaly wink
      • nuclearwinter Re: baobab na wlosy 18.09.21, 11:21
        U mnie Kuro baobab się świetnie sprawdził jako dodatek do czystej henny - bardzo wydobywa kolor i do tego błyszczą jak oszalałe. Wcześniej dodawałam trochę amli, ale włosy były bardziej suche i mniej błyszczące. Tak że u mnie się super sprawdził <3

Tylko samego nie nałożyłam jeszcze ani razu, nie chce mi się... 🙈
          • nuclearwinter Re: baobab na wlosy 18.09.21, 12:46
            A ja dziękuję za polecenie baobabu, nie wpadłabym na niego na pewno gdyby nie ty smile Spróbuj, bardzo fajny z niego zakwaszacz a przy tym faktycznie dobrze robi włosom 👌

Ciekawi mnie jeszcze efekt solo, ale jestem włosomaniaczym leniem, ma być szybko, krótko i tylko to co niezbędne, już i hennowanie mnie nudzi wink

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka