Dodaj do ulubionych

Piękne rzęsy - w którą pójść stronę?

18.09.21, 11:24
Może któraś podzieli się swoim doświadczeniem.

Jakieś pół roku używałam "long 4 lashes". Ze zwyłych, niezbyt długich i z jasnymi końcówkami rzęs, zrobiły mi się długie, gęste, smoliście czarne, przepiekne rzęsy. Samej mi było w to trudno uwierzyć.
A potem przestałam używać - przeprowadziałam się, gdzieś mi się zapodziała buteleczka, a że rzęsy miałam jak firanki to i się na nich nie widziałam potrzeby skupiać. No i mineło następne pół roku. Znowu mam rzęsy niezbyt długie, niezbyt gęste, z zupełnie wyblakłymi końcówkami.

No i teraz, jako że wiem, jak cudne było mieć te długie i piękne, zastanawiam się, co zrobić. Z jednej strony chętnie bym wrócila do tej diabelskiej odżywki, bo wiem już, że za kilka miesięcy miałabym rzęsy jak jelonek bambi, bez żadnych skutków ubocznych, wyglądało to pięknie i naturalnie, bo to były moje naturalne rzęsy, przez cały czas, od rana do wieczora, po tygodniu, po miesiącu i po pół roku. Z drugiej strony troche się boję, jeśli ten preparat tak silnie działa co się stanie po paru latach używania go? Co po kilkunastu latach? Czy nie skończę bez rzęs? Czy jest tu ktoś, kto używa jakiejś z tych odżywek na porost rzęs 10 lat, albo więcej? I może coś powiedzieć o skutkach długofalowych?

Czy może rzęsami doklejanymi też coś takiego osiągnę i będzie zdrowiej i bezpieczniej?
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka